wrestling wwe tna aew


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Kwiecień 2021 roku przyniósł nową falę cięć w rosterze WWE. Zwolnieni zostali: Mickie James, Billie Kay, Peyton Royce, Chelsea Green, Tucker, Kalisto, Wesley Blake, Bo Dallas, Samoa Joe i Mojo Rawley.

WWE przygotowuje pomału plany organizacyjne odnośnie tegorocznego SummerSlam. Gala będzie mocno celebrowana i na pewno ma się odbyć z udziałem fanów. Nieoficjalnie faworytem na gospodarza największej gali lata może być Phoenix w Arizonie, lecz WWE ma też rozpatrywać lokalizacje w Teksasie. Ponoć WWE rozważa, żeby event odbył się nawet na stadionie. 


All Elite Wresling planuje od lipca powrócić w trasę i organizować kolejne gale nie tylko w różnych lokalizacjach, ale i z udziałem większej liczby fanów. Podobne decyzje może podjąć WWE, które przymierza się do ruszenia w trasę na przełomie lipca i sierpnia lub nieco później, począwszy od SummerSlam. Plany będą oczywiście weryfikowane wraz z analizą bieżącej sytuacji dotyczącej pandemii.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE WrestleMania Backlash 2021
Premiera:

Środa 19.05.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Nietypowa walka w NJPW, Steve Austin sprzedał nieruchomość za kilka milionów, Chelsea Green zaskoczona zwolnieniem z WWE, Trey Miguel o rozpadzie The Rascalz i tym czemu nie chciał przejść do WWE, Impact Wrestling szykuje spore zmiany w dywizji Knockouts?
Dodano: 19-04-2021, 09:01
28 kwietnia na gali NJPW Satsuma no Kuni, Toru Yano i EVIL zmierzą się o trofeum KOPW 2021, a teraz pojedynek został jeszcze urozmaicony, choć w dość dziwny sposób. W głosowaniu fani zdecydowali, że będzie to Creation of Darkness Blindfold Match. Na każdym z narożników znajdzie się kominiarka bez dziury na oczy, którą należy założyć rywalowi celem jego oślepienia. Dopiero wtedy można próbować uzyskać zwycięstwo poprzez odliczenie, poddanie, nokaut lub wyliczenie.

„TMZ” podaje, że Steve Austin sprzedał jedną ze swoich nieruchomości w Marina del Rey w Kalifornii za ogromną kwotę 3,4 miliona dolarów. Austin kupił dom w 2007 roku za niecałe 2 miliony dolarów, lecz od tego czasu dokonał tam wielu zmian i dużo zainwestował w usprawnienia. „Bleacher Report” donosi, że Austin posiada jeszcze jedną nieruchomość dokładnie na tej samej ulicy, którą kupił w 2017 roku za 1,49 miliona dolarów.

W rozmowie z „Figthful” Chelsea Green przyznała, że zwolnienie z WWE było dla niej szokujące i choć w pewnym stopniu to rozumie, to nie była na to do końca gotowa. Green wspomniała, że na pewno długo jej nie wykorzystywano, a gdy wreszcie chciano skorzystać z niej w programach to od razu złapała kontuzję, więc na swój sposób rozumie decyzję WWE. Przyznała jednak, że nie oczekiwała, iż WWE pożegna ją akurat w tym roku – choćby w zeszłym roku przy okazji cięć nastawiała się, że może dostać informację o zwolnieniu, ale tym razem nie była na to gotowa.
Chelsea przyznała również, że cieszy się, iż na chwilę przed zwolnieniami dostała sygnał o tym, że do nich dojdzie. W przeciwnym razie dostając telefon od WWE oczekiwałaby zapewne, że chcą omówić kwestię jej powrotu, więc byłoby to dość upokarzające, gdyby w toku rozmowy okazało się, że chodzi tak naprawdę o zwolnienie, ale otrzymała wcześniej sygnał, dlatego gdy zadzwonił telefon to wiedziała już co się wydarzy. Green wspomniała też, że nie wyklucza kiedyś powrotu do WWE. Porównała to do imprezy, z której tym razem nie wyszła sama, tylko została wyrzucona, ale nie można wykluczyć, że kiedyś jeszcze się do niej przyłączy i na pewno nie zamierza niczego przekreślać.

Trey Miguel był gościem podcastu „The Wrestling Perspectives” i odniósł się do tego dlaczego wraz z pozostałymi członkami The Rascalz nie opuścił Impact Wrestling na rzecz WWE. Przypomnę, że Dezmond Xavier i Zachary Wentz dołączyli do NXT, gdzie są zresztą obecnie mistrzami tag teamów. Miguel stwierdził, że w zasadzie od początku wiedział, iż nie chce po prostu opuścić IW. Jest fanem tej federacji od wieku nastoletniego i możliwość pracy w tej firmie dużo dla niego znaczy, dlatego nigdy nie traktował jej jako przystanku. Trey wspomniał, że paradoksalnie dla nich samych rozłam The Rascalz nie był również czymś szokującym czy bardzo bolesnym. Nawet tworząc stajnię byli jeszcze w IW dość rozdzieleni, gdyż on jednak występował głównie solowo, a koledzy w tag teamie i w praktyce rzadko mieli okazję do pracy we trójkę. Pójście własnymi ścieżkami nie stanowiło zatem dla nich specjalnego problemu czy dylematu.

Odejście Nevaeh z Impact Wrestling zaskoczyło wiele osób, a kulisy tego rozstania nie są do końca znane. Początkowo mówiono o decyzji samej zawodniczki, choć z kolei Nevaeh zamieściła w mediach społecznościowych wpisy sugerujące, że jest jej trochę szkoda pożegnania z IW. „Fightful Select” donosi tymczasem, że Impact Wrestling szykuje pewną przebudowę dywizji Knockouts w nadchodzących tygodniach i w przeciągu paru najbliższych miesięcy możemy się spodziewać wielu nowych twarzy jeżeli chodzi o zawodniczki występujące w federacji.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?

Bobby Lashley
Drew McIntyre
Braun Strowman16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
vs
Asuka
vs
Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
vs
Bayley
10. kwietnia 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Kobiet Smackdown
Bianca Belair
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
AJ Styles i Omos
pokonali
The New day

Steel Cage Match
Braun Strowman
pokonał
Shane'a McMahona

Tag Team Turmoil Matcho miano pretendentek do Mistrzostwa Tag Teamów Kobiet WWE

Natalya i Tamina
pokonały
Lanę i Naomi
Liv Morgan i Ruby Riott
Danę Brooke i Mandy Rose

Tag Team Turmoil Match
Bad Bunny i Damian Priest
pokonali
The Miza i Johna Morrisona


11. kwietnia 2021


Mistrzostwo Universal
Triple Threat Match

Roman Reigns
pokonał
Edge'a
i Daniela Bryana

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Nigerian Drum Fight

Apollo Crews
pokonał
Big E'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Sheamus
pokonał
Riddle'a

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Shayna Baszler & Nia Jax
pokonały
Natalyę i Taminę

Randy Orton
pokonał
Fienda

Kevin Owens
pokonał
Samiego Zayna7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.