wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kulisy powrotu Bronsona Reeda do WWE, Oglądalność RAW, Uwaga na spoilery z NXT: pojedynek Carmelo Hayesa z Axiomem, starcie o tytuły tag teamowe kobiet NXT, walka o mistrzostwa tag teamowe NXT, Grayson Waller nawiązał do zagrania Breta Harta, atrakcje na kolejne NXT
Dodano: 21-12-2022, 10:26
„Fightful Select” donosi, że w przeciwieństwie do Karla Andersona, Bronson Reed raczej nie zaliczy już kolejnych występów w NJPW, po tym jak powrócił ostatnio do WWE. Ponoć NJPW bardzo zależało na zatrzymaniu zawodnika, ale federacja nie mogła konkurować z ofertą WWE. Amerykańska federacja była z kolei bardzo zdeterminowana w tej sprawie, ponieważ Triple H jest dużym fanem talentu Reeda i jego sprowadzenie było traktowane jako jeden z priorytetów Huntera od czasu dojścia do władzy w WWE. Po pojawieniu się na RAW, Bronson podpisał już oczywiście kontrakt z WWE.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.705 miliona widzów przy ratingu 0.43 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując tym samym solidną poprawę względem ubiegłego tygodnia, gdy było to 1.472 miliona oglądających i rating 0.37.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
Na starcie tego odcinka Carmelo Hayes pokonał Axioma z pomocą Tricka Williamsa. Po walce Axiom odpłacił się trochę Trickowi, wyskakując na niego poza ring z narożnika.

W kontekście dywizji kobiet na gali doszło do starcia trzech zespołów o NXT Women’s Tag Team Championship: Katana Chance i Kayden Carter broniły tytułów przeciwko Ivy Nile i Tatum Paxley oraz Toxic Attraction. Ostatecznie górą były mistrzynie, które zachowały pasy mistrzowskie.


Skuteczną obroną tytułów NXT Tag Team Championship popisali się The New Day, którzy pokonali Josha Briggsa i Brooksa Jensena.

Grayson Waller sięgnął po zagranie Breta Harta z czasów WCW. Podczas gali Waller prowokował Brona Breakkera, którego nie było na miejscu ze względu na obowiązki marketingowe. W końcowym segmencie Waller zjawił się w ringu dalej prowokując mistrza, a ten jak się okazało przybył jednak na arenę. Breakker pojawił się i wymierzył rywalowi Speara, ale mocno się przy tym przeliczył. Okazało się, że Waller miał pod bluzą zabezpieczenie w postaci kamizelki z metalową płytką, w związku z czym na całej akcji bardziej ucierpiał Breakker.
WWE zapowiedziało szereg atrakcji na przyszłotygodniowe NXT:
- JD McDonagh vs. Julius Creed
- The Schism vs. Odyssey Jones, Malik Blade & Edris Enofe
- Wendy Choo vs. Cora Jade
- Battle For The Bar: Fallon Henley vs. Kiana James
- NXT North American Championship: Wes Lee vs. Tony D’Angelo.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.