wrestling wwe tna aew


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Kwiecień 2021 roku przyniósł nową falę cięć w rosterze WWE. Zwolnieni zostali: Mickie James, Billie Kay, Peyton Royce, Chelsea Green, Tucker, Kalisto, Wesley Blake, Bo Dallas, Samoa Joe i Mojo Rawley.

WWE przygotowuje pomału plany organizacyjne odnośnie tegorocznego SummerSlam. Gala będzie mocno celebrowana i na pewno ma się odbyć z udziałem fanów. Nieoficjalnie faworytem na gospodarza największej gali lata może być Phoenix w Arizonie, lecz WWE ma też rozpatrywać lokalizacje w Teksasie. Ponoć WWE rozważa, żeby event odbył się nawet na stadionie. 


All Elite Wresling planuje od lipca powrócić w trasę i organizować kolejne gale nie tylko w różnych lokalizacjach, ale i z udziałem większej liczby fanów. Podobne decyzje może podjąć WWE, które przymierza się do ruszenia w trasę na przełomie lipca i sierpnia lub nieco później, począwszy od SummerSlam. Plany będą oczywiście weryfikowane wraz z analizą bieżącej sytuacji dotyczącej pandemii.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE WrestleMania Backlash 2021
Premiera:

Środa 19.05.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Segment Kushidy na NXT, Wywiad z Inner Circle na AEW Dynamite, Oświadczenie Tuckera po rozstaniu z WWE, 19-letnia zawodniczka TJPW kończy karierę, Ostateczny wynik oglądalności SmackDown, Nowa umowa telewizyjna MLW, Uwaga na spoilery z RAW: pojedynek Riddle'a z Randym Ortonem, segment Alexy Bliss, byli członkowie Retibution zdemaskowani, powrót Open Challenge, Charlotte Flair ukarana po RAW
Dodano: 20-04-2021, 09:50
WWE zapowiedziało na dzisiejsze NXT segment w którym KUSHIDA będzie świętował zdobycie NXT Cruiserweight Championship. Przypomnę, że dla zawodnika jest to pierwszy tytuł mistrzowski odkąd związał się on z WWE.

Tymczasem na jutrzejsze AEW Dynamite zapowiedziany został segment w którym Tony Schiavone przeprowadzi wywiad z członkami Inner Circle.

Tucker głośno wyrażał swoje niezadowolenie po zwolnieniu z WWE, ale po kilku dniach najwyraźniej ochłonął. W poniedziałek zawodnik zamieścił już stonowane wideo w którym podziękował wszystkim członkom rosteru i pracownikom zakulisowym. Następnie podziękował także osobom zarządzającym WWE, przyznając, że może nie zawsze mieli podobne wizje, ale dostał jednak od nich szansę i pracę swoich marzeń, za którą mógł utrzymywać rodzinę, więc jest wdzięczny. Tucker wspomniał, że nie wie jeszcze jaki będzie kolejny krok w jego karierze, ale w przyszłości na pewno będzie chciał wykorzystać wszystkie doświadczenia, jakich nabył w WWE.

Tokyo Joshi Pro Wrestling poinformowało, że 19-letnia Sena Shiori musi zakończyć karierę i zawalczy po raz ostatni na gali TJPW 24 kwietnia. Do takiej decyzji przyczyniły się problemy zdrowotne zawodniczki - ponoć jeszcze przed debiutem ringowym w styczniu 2020 roku zmagała się ona z przewlekłą chorobą, lecz obecnie jej sytuacja zdrowotna wyklucza już występy w ringu.

Ostateczny wynik oglądalności ostatniego SmackDown to 2.119 miliona widzów z ratingiem 0.56 w grupie wiekowej 18-49. To lepsze liczby niż podawano wstępnie w weekend, lecz wciąż gorsze od tych z poprzedniego tygodnia, gdy show obejrzało 2.25 miliona widzów z ratingiem 0.61.

Major League Wrestling ogłosiło zawarcie nowej umowy telewizyjnej z VICE TV, na którym jeszcze tej wiosny ma ruszyć emisja programu MLW, choć na razie nie podano dokładnej daty.
PWInsider sugeruje, że MLW zadebiutuje na stacji w maju, lecz początkowo będą pokazywane archiwalne materiały, tak by dopasować je do pokazywanego na VICE TV programu "Dark Side of the Ring". Posłuży to przedstawieniu nowym widzom postaci z MLW, a do tego federacja nie chce żeby pierwsze materiały na nowej stacji były z gal odbywających się bez fanów. MLW planuje obecnie, żeby od lipca wrócić do nagrywania gal z fanami i to byłyby pierwsze nowe gale pokazywane na VICE TV.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
|
Jak wspomniałem wczoraj mimo wstępnej zapowiedzi na RAW nie zobaczyliśmy jednak walki Randy’ego Ortona z Braunem Strowmanem. Obaj panowie byli jednak na gali, a Orton skonfrontował się na zapleczu z Riddlem, co doprowadziło do ich walki, w której dość niespodziewanie jednak zwycięstwo zaliczył Riddle, odliczając rywala po Crucifixie.

Alexa Bliss wygłosiła kolejne promo, w którym tym razem ostrzegła już jednak dywizję kobiet RAW. Wygląda na to, że po odłączeniu od „The Fienda” Bliss podejmie się wkrótce rywalizacji w swojej dywizji, choć na razie raczej nie należy oczekiwać, żeby szybko miała zawalczyć o RAW Women’s Championship.

Przy okazji walki tag teamowej, Drew McIntyre i Braun Strowman zdemaskowali MACE’a i T-BARa, którzy tym samym porzucają już wreszcie swoje wizerunki po rozbitym ostatnio RETRIBUTION.


WWE United States Champion Sheamus postanowił przywrócić na RAW segmenty Open Challenge, choć na wstępie Sheamus zdemolował po prostu Humberto Carillo, chcąc mu pokazać, że ten nie jest godny rywalizowania z nim o US Title.

W walce wieczoru Rhea Ripley rozkojarzyła Charlotte Flair, która przegrała z Asuką, choć miała pretensje do sędziego o jego błędną decyzję. Charlotte puściły nerwy i brutalnie zaatakowała sędziego po pojedynku. Po gali Adam Pearce poinformował storyline’owo, że wskutek zaatakowania arbitra Charlotte została ukarana zawieszeniem na czas nieokreślony i grzywną w wysokości 100 tysięcy dolarów.


---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?

Bobby Lashley
Drew McIntyre
Braun Strowman16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
vs
Asuka
vs
Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
vs
Bayley
10. kwietnia 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Kobiet Smackdown
Bianca Belair
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
AJ Styles i Omos
pokonali
The New day

Steel Cage Match
Braun Strowman
pokonał
Shane'a McMahona

Tag Team Turmoil Matcho miano pretendentek do Mistrzostwa Tag Teamów Kobiet WWE

Natalya i Tamina
pokonały
Lanę i Naomi
Liv Morgan i Ruby Riott
Danę Brooke i Mandy Rose

Tag Team Turmoil Match
Bad Bunny i Damian Priest
pokonali
The Miza i Johna Morrisona


11. kwietnia 2021


Mistrzostwo Universal
Triple Threat Match

Roman Reigns
pokonał
Edge'a
i Daniela Bryana

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Nigerian Drum Fight

Apollo Crews
pokonał
Big E'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Sheamus
pokonał
Riddle'a

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Shayna Baszler & Nia Jax
pokonały
Natalyę i Taminę

Randy Orton
pokonał
Fienda

Kevin Owens
pokonał
Samiego Zayna7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.