wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Ile zarabia Mandy Rose na swojej stronie?, Oglądalność WWE Tribute to the Troops, Absencja gwiazd AEW w najbliższych programach, Sasha Banks udała się do Japonii, Zapowiedź AEW Dynamite
Dodano: 21-12-2022, 20:11
Niedawne zwolnienie Mandy Rose z WWE dalej obija się szerokim echem w branżowych mediach. W okresie po zwolnieniu pojawiły się informacje, że Rose miała ostrzeżenie od WWE, ale nie chciała rezygnować ze swojej strony na której za opłatą udostępnia materiały o podtekście erotycznym, w tym zdjęcia czy filmiki w których pojawia się nago, ponieważ osiąga z tego tytułu zbyt duże dochody.
O skali zarobków z tego źródła może świadczyć najnowsza publikacja „TMZ Sports”. Według tego portalu po zwolnieniu z WWE ruch na stronie Rose jeszcze się wzmógł, a do tego podwyższyła ona cenę samej subskrypcji. W efekcie przez tydzień od zwolnienia z WWE miała zarobić na swojej stronie pół miliona dolarów. „TMZ” uzyskało taką informację od menedżera byłej zawodniczki WWE, Malki’ego Kawy. Ten zasugerował do tego, że przy obecnej dynamice na stronie, do świąt jego klientka będzie milionerką jeżeli chodzi o przychody tylko z tego tytułu.

W sobotę na FOX ukazała się tegoroczna edycja WWE Tribute to the Troops, którą obejrzało 612 tysięcy widzów przy ratingu 0.17 w grupie wiekowej 18-49. To duże spadki względem ubiegłego roku, gdy show obejrzało 2.030 miliona widzów przy ratingu 0.51 – warto jednak wspomnieć, że wtedy program wyemitowano w towarzystwie meczu NFL, co mocno wpłynęło na widownię. Tegoroczne liczby są jednak słabe, a rating w grupie wiekowej 18-49 jest prawdopodobnie najsłabszy w historii emisji tego show.

PWInsider zauważa, że w nadchodzących tygodniach część gwiazd AEW nie będzie się pojawiać na galach tej federacji, w związku ze zobowiązaniami w innych miejscach. Na przyszłotygodniowym Dynamite z 28 grudnia zabraknie na pewno Sammy’ego Guevary, Tay Conti i FTR, którzy lecą do Meksyku na galę AAA. Z kolei na Dynamite z 4 stycznia 2023 roku nie będzie na pewno Kenny’ego Omegi i FTR, którzy udadzą się do Japonii na Wrestle Kingdom 17.

Według PWInsidera do Japonii poleciała już tymczasem Sasha Banks, która pozostanie tam przez kilkanaście dni. Przypomnę, że zgodnie z wszelkimi spekulacjami Banks powinna się pojawić 4 stycznia na Wrestle Kingdom 17.

Zapowiedź AEW Dynamite:
- wypowie się Bryan Danielson
- coś do powiedzenia ma Ricky Starks
- Rick Ross poprowadzi spotkanie Keitha Lee ze Swervem Stricklandem
- FTR vs. The Gunns
- Best of 7 Series, No DQ Match: Death Triangle vs. The Elite
- AEW Women’s Championship: Jamie Hayter vs. Hikaru Shida.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.