wrestling wwe tna aew


Troszkę przykurzyła się nam Sonda, więc najwyższy czas ją zmienić. Ostatnim razem głosowaliście na zwycięzcę walki o mistrzostwo WWE Universal.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 39 zwycięży:
Roman Reigns (303) 34%
Cody Rhodes (577) 66%
Łącznie oddano
880 głosów

Ostatnią mocną wiadomością w WWE było wprowadzenie, a raczej reaktywowanie, mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Tym razem zabieracie głos, czy było to słuszne posunięcie WWE.


AEW zapowiedziało oficjalnie powrót CM Punka, który nastąpi 17 czerwca, przy okazji premierowego odcinka nowego programu AEW Collision, który będzie emitowany na antenie TNT.

Mercedes Mone nabawiła się kontuzji kostki, co przekreśliło plany na zdobycie przez nią tytułu mistrzowskiego w NJPW. Zawodniczkę czeka przynajmniej kilka tygodni przerwy od występów. Z tego względu wątpliwe jest również jej pojawienie się na gali AEW i NJPW Forbidden Door, co było uwzględnione w oryginalnych planach na to wydarzenie.

W wieku 79 lat zmarł "Superstar" Billy Graham, który od dłuższego czasu zmagał się z całą serią poważnych problemów zdrowotnych, od miesięcy przebywając w zasadzie głównie w placówkach medycznych. W swoich ostatnich dniach Graham był już podłączony do aparatury podtrzymującej życie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa
5. lipca 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nowe informacje o statusie Johna Ceny względem WrestleManii, Czy WWE jest już pewne występu The Rocka na WM?, Tony Khan rozmawiał o emisji ROH tylko z Warner Bros. Discovery?, Zapowiedź SmackDown i AEW Rampage
Dodano: 23-12-2022, 22:17
John Cena prawdopodobnie zawalczy na przyszłorocznej WrestleManii, lecz podbudowa jego walki może być sporym wyzwaniem, gdyż Cena spędzi luty i marzec na planie zdjęciowym kolejnego filmu. „Wrestling Observer Newsletter” informuje jednak, że Cena chce sobie ułożyć grafik tak, żeby wygospodarować czas na okazjonalne pokazanie się w WWE TV w sezonie „Road to WrestleMania”. Przed ustąpieniem Vince’a McMahona, WWE przymierzało się do ewentualnej walki Ceny z Austinem Theorym. Nie wiemy jakie plany ma nowe kierownictwo. Jedną z opcji może być Logan Paul, co mogłoby być dla WWE o tyle korzystne, że wtedy część podbudowy walki będzie zapewne można przenieść do sieci, co ułatwiłoby promocję walki, nawet przy ograniczonych występach Ceny.

Według tego samego źródła status The Rocka względem WrestleManii 39 stoi jeszcze pod znakiem zapytania. WWE czeka na ostateczną odpowiedź od zawodnika, który jeszcze w styczniu ma zadeklarować czy zawalczy na WM. W takim przypadku zabookowana zostanie jego walka z Romanem Reignsem. Ponoć WWE przygotowuje się jednak na scenariusz w którym The Rocka zabraknie na gali i obecnie opracowano już plany rezerwowe dla Romana w kontekście przyszłorocznej WrestleManii.

Jak wiemy Ring of Honor nie udało się ostatecznie uzyskać umowy telewizyjnej na cotygodniowy program, a takowy będzie się ukazywał jedynie poprzez serwis Honor Club. „Wrestling Observer Newsletter” donosi, że taki rozwój sytuacji jest mocno związany z tym, iż Tony Khan chciał rozmawiać o emisji programu ROH tylko z Warner Bros. Discovery i nie podjął negocjacji z żadną stacją telewizyjną z innych koncernów medialnych. Ma to wynikać z tego, że Khan chciał pozostać lojalny Warnerowi, na którego stacjach ukazują się programy AEW Dynamite i AEW Rampage. Ostatecznie jednak włodarze Warnera nie byli w tej chwili zainteresowani dodaniem do swojej oferty kolejnego produktu wrestlingowego.

Zapowiedź SmackDown:
- Gauntlet Match wyłoni nową rywalkę dla Rondy Rousey
- Hit Row kontra The Usos o Undisputed WWE Tag Team Championship
- Braun Strowman i Ricochet zmierzą się z Imperium w Miracle on 34th Street Fight.


W AEW Rampage zobaczymy:
- Jay Lethal & Jeff Jarrett vs. Anthony Boewns & Daddy Ass
- AEW TBS Championship: Jade Cargill vs. VertVixen
- $300,000 Three Kings Christmas Casino Trios Royale: Blackpool Combat Club vs. Top Flight & AR Fox vs. The SAP vs. The Dark Order vs. LFI vs. Best Friends vs. Kip Sabian, The Butcher & The Blade vs. Trustbusters.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:

dobrą
złą1. lipca 2023


25. czerwca 20236. maja 2023


5. marca 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.