wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Taiji Ishimori z poważnym urazem, Oficjalna data premiery AEW Fight Forever, Nowe wieści dotyczące kontuzji Liv Morgan, Kontuzja Mercedes Mone pokrzyżowała plany NJPW, Gwiazda WWE powróci na dzisiejszym RAW?, Zapowiedź RAW
Dodano: 22-05-2023, 18:45
NJPW poinformowało, że Taiji Ishimori doznał urazu kręgów szyjnych, co rzecz jasna eliminuje go z dalszego udziału w turnieju Best of the Super Juniors. To jednak obecnie najmniejsze zmartwienie, bo przy tak poważnej kontuzji pod znakiem zapytania stoi w ogóle dalsza kariera zawodnika w wrestlingowym ringu.
Japońska federacja przekazała, że lekarze wypisali go ze szpitala i Taiji dochodzi obecnie do siebie w domu – zachowuje swobodę ruchu i czuje się dość dobrze, co jest optymistycznym sygnałem. Ishimori doznał wspomnianej kontuzji podczas ósmego dnia turnieju, gdy mierzył się z Hiromu Takahashim. Zawodnikowi pozostaje życzyć powrotu do sił i akcji w ringu.

AEW ogłosiło dzisiaj oficjalnie, że premiera „AEW Fight Forever”, czyli pierwszej gry wideo tej federacji, będzie miała miejsce 29 czerwca. Potwierdzono, że gra będzie wydana od razu na PC, konsole Xbox Series X|S oraz One, PS4, PS5 i Nintendo Switch.

W „Wrestling Observer Radio” podano, że Liv Morgan doznała kontuzji ramienia, a w tej chwili lekarze rozstrzygają czy konieczna będzie operacja, czy może jest szansa zastosować leczenie zachowawcze. Wydaje się, że Morgan wypadnie z akcji na przynajmniej parę miesięcy, ale jeśli potrzebny będzie zabieg, pauza może być dłuższa.

PWInsider informuje, że w oryginalnym planie Mercedes Mone miała opuścić galę NJPW Resurgence z tytułem NJPW Strong Women’s Championship. Po tym jak zawodniczka nabawiła się urazu w trakcie walki, szybko wdrożono plan awaryjny z wygraną Willow Nightingale. Jeśli potwierdzą się wstępne doniesienia o złamanej kostce, Mone będzie wyeliminowana zapewne na przynajmniej 2 miesiące. Oznacza to przy okazji, że praktycznie przekreślone wydają się szanse na występ Mone na czerwcowej gali AEW x NJPW: Forbidden Door, który był prawdopodobnie szykowany przez obie federacje.

Część zagranicznych mediów obiegły dzisiaj pogłoski jakoby Drew McIntyre wyjaśnił już wszystko z WWE, a do tego jest on już gotowy pod względem zdrowotnym. Być może zawodnik powróci nawet dzisiaj na RAW, jako partner Kevina Owensa i Sami’ego Zayna w walce z Imperium.

Zapowiedź RAW:
- Becky Lynch i Trish Stratus podpiszą kontrakt na walkę na WWE Night of Champions
- Kevin Owens, Sami Zayn & ??? vs. Imperium
- Cody Rhodes i Brock Lesnar znajdą się w jednym budynku.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.