wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Zebranie dla pracowników AEW przed Double or Nothing, Odszedł legendarny brytyjski promotor, Data i lokalizacja NXT Great American Bash, Oficjalne rozpoczęcie turnieju Owena Harta, Para z AEW spodziewa się dziecka, Mieszana walka tag teamowa na AEW Dynamite, Tajemnicza osoba ujawni się w najbliższym NXT, Zapowiedź RAW
Dodano: 29-05-2023, 18:38
„Fightful Select” informuje, że przed Double or Nothing, AEW zorganizowało zebranie dla wszystkich pracowników. Poprowadził je Adam Hopkins, który niedawno dołączył do AEW po odejściu z WWE i zajmuje się choćby relacjami z mediami. Ponoć Hopkins udzielił wypowiedzi, która miała znamiona delikatnej reprymendy, ponieważ odniósł się do tego, że mają świadomość, iż część osób rozmawia z serwisami wrestlingowymi, przekazując im różne informacje, które niekoniecznie powinny ujrzeć światło dzienne. Hopkins poprosił o większą uwagę względem tego co mówią mediom oraz to, że jeśli chcą przekazać jakieś bardziej wrażliwe informacje to mogą ich udzielać, ale z zastrzeżeniem, że dany redaktor ma ich nie uwzględniać w swoich publikacjach. Po kilka słów dopowiedzieli jeszcze Bryan Danielson i Kenny Omega – ten drugi polecił wszystkim, żeby wykorzystywać wywiady w mediach przede wszystkim do promowania siebie oraz programów i storyline’ów w których bierze się udział.
Spotkanie zostało ponoć odebrane raczej pozytywnie. Szatnia AEW ocenia też korzystnie sam angaż Hopkinsa, ponieważ ze względu na jego profesjonalizm i doświadczenie, sporo osób liczy, iż jest to osoba, która w dużej mierze odmieni to jak funkcjonują relacje AEW i samych zawodników z mediami, co dotychczas było w zasadzie całkowicie ignorowanym tematem w tej federacji.

W miniony weekend zmarł legendarny brytyjski promotor, Brian Dixon, czyli założyciel All-Star Wrestling.

WWE potwierdziło kolejną galę specjalną NXT Great American Bash, która odbędzie się 30 lipca w Austin w Teksasie.


Podczas Pre-Show do Double or Nothing, odbyła się ceremonia otwarcia tegorocznego turnieju fundacji Owena Harta. Pierwsze walki odbędą się podczas weekendu AEW x NJPW Forbidden Door, a finał turnieju zaplanowano 15 lipca.

W trakcie Double or Nothing, Sammy Guevara i Tay Melo ogłosili, że spodziewają się dziecka. Para pobrała się w sierpniu ubiegłego roku.

Po wydarzeniach z Double or Nothing, na środowe Dynamite potwierdzono już oficjalnie mieszaną walkę tag teamową: Saraya & Chris Jericho vs. Adam Cole & Britt Baker.


W trakcie NXT Battleground przekazano z kolei, że w najbliższym odcinku NXT ujawni się osoba odpowiedzialna za niedawne ataki na Wendy Choo, Nikkitę Lyons, Sol Rucę i Roxanne Perez.

Dzisiejsze RAW będzie pierwszym po Night of Champions i rozpocznie drogę do Money In The Bank z 1 lipca. Na galę potwierdzono:
- WWE Women’s Tag Team Championship: Ronda Rousey & Shayna Baszler vs. Raquel Rodriguez & Shotzi vs. Chelsea Green & Sonya Deville vs. Damage CTRL
- pierwsze walki kwalifikacyjne do Money In The Bank Ladder Matchów.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.