wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Jade Cargill weźmie wolne od AEW, Status Jamie Hayter po Double or Nothing, Nowe materiały archiwalne na WWE Network, Tony Khan o aktualnym stanie sprzedaży biletów na All In i początkowych oczekiwaniach
Dodano: 29-05-2023, 22:56
„Fightful Select” donosi, że Jade Cargill ma wziąć teraz wolne od AEW, więc przez jakiś czas nie będziemy jej oglądać w programach. Z informacji wynika, że nie ma przy tym żadnego podłoża zdrowotnego i chodzi po prostu o odpoczynek od ringu lub być może jakieś inne projekty zawodniczki. Nie wiemy jak długo ma pauzować Cargill. Jej przerwa była planowana z wyprzedzeniem, a AEW już od pewnego czasu miało dogadany powrót Kris Statlander, która przy zamkniętym jeszcze obiekcie ćwiczyła ponoć w ringu już przed środowymi nagraniami AEW Dynamite.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, utrata tytułu przez Jamie Hayter jest podyktowana z kolei jej stanem zdrowia. Ponoć zawodniczka zebrała na zapleczu słowa uznania za przepracowanie Double or Nothing, ponieważ w praktyce jej stan zdrowia kwalifikował się w zasadzie pod zwakowanie tytułu. Sama Hayter była ponoć zdeterminowana, żeby wystąpić na PPV i stracić tytuł w ramach walki. Obecnie spodziewana jest jej absencja w programach przez przynajmniej kilka tygodni.

Na WWE Network trafiło dziesięć kolejnych odcinków WWF Championship Wrestling, z okresu od września do grudnia 1980 roku.

Tony Khan podał podczas konferencji po AEW Double or Nothing, że obecnie mają sprzedanych około 65 tysięcy biletów na All In w Londynie. Tony stwierdził, że są podekscytowani, a gala przerosła ich oczekiwania, ponieważ ogłaszając event na Wembley, spodziewali się publiczności w przedziale od 50 do 60 tysięcy osób.

----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.