wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Status Damage CTRL, WWE zadowolone z Battleground, Tony Khan o sytuacji z Goldbergiem, Uwaga na spoilery z RAW: nowe mistrzynie tag teamowe WWE, ciąg dalszy konfliktu, pierwsze osoby z kwalifikacją do Money In The Bank Ladder Matchu, walki kwalifikacyjne do MITB w przyszłym tygodniu
Dodano: 30-05-2023, 08:29
Z związku z problemami zdrowotnymi Dakoty Kai, nie wiadomo do końca jak WWE rozwiąże finalnie sprawę Damage CTRL. „Ringside News” podaje, że grupa miała się rozpaść, a plan na Dakotę zakładał, że stworzy ona następnie drużynę z Tegan Nox. Rzecz jasna plany odnośnie Dakoty są na razie przekreślone w związku z jej kontuzją.
Jeżeli chodzi o Bayley i IYO SKY to WWE rozważa teraz co z nimi zrobić. W przypadku SKY od pewnego czasu planowany jest solowy push. Z tego co wiadomo federacja nie ma jednak w tej chwili specjalnych planów dla Bayley. Rozważane jest zatem definitywnie zakończenie projektu lub sytuacja w której Bayley będzie na razie wspierać SKY w solowej karierze, do czasu powrotu Dakoty, kiedy federacja będzie się mogła odnieść z powrotem do statusu całego Damage CTRL. Bardziej prawdopodobny wydaje się jednak w tej chwili scenariusz w którym Bayley odwróci się od IYO, co doprowadzi do ich walki, która poprzedzi większy push dla Japonki.

PWInsider donosi, że WWE było bardzo zadowolone z tego jak wypadła weekendowa gala NXT Battleground. Niektórzy określili to wręcz jako „krok milowy” dla obecnego NXT. Chodzi głównie o to, że projekt jest obecnie skupiony na promowaniu nowych postaci, ale jednocześnie sam produkt wyraźnie zyskuje na jakości, czego potwierdzeniem były dobre recenzje Battleground. Federacja jest tym samym bardzo zadowolona z obecnego układu NXT, które dostarcza osoby do głównych rosterów, ale przy tym przedstawia dodatkową wartość samo w sobie. Spore pochwały zebrał w związku z tym Shawn Michaels, odpowiedzialny obecnie za prowadzenie NXT.

Podczas konferencji prasowej po Double or Nothing, Tony Khan został zapytany o plotki łączące Goldberga z AEW. TK udzielił dość wymijającej wypowiedzi, w której przyznał, że jest w kontakcie z Billem i prywatnie mają obecnie bardzo dobrą relację. Khan zwrócił uwagę na to, że Goldberg i jego rodzina zrobili ostatnio wiele dobrego w Jacksonville, pomagając choćby w budowie szpitala dziecięcego. Mają dużo wspólnego, a także wspólnych znajomych i ich relacja jest obecnie świetna, a on bardzo go lubi. TK nie powiedział przy tym wprost, że chciałby go sprowadzić do AEW, ale zasugerował pośrednio, że coś może być na rzeczy, gdy powiedział, że rozmawiają na różne tematy, ale chciałby zatrzymać dokładną treść ich rozmów dla siebie.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Podczas gali wyłoniono nowe WWE Women’s Tag Team Champions, po tym jak tytuły zostały niedawno zwakowane w związku z kontuzją Liv Morgan. O tytuły rywalizowały cztery zespoły: Ronda Rousey & Shayna Baszler, Raquel Rodriguez & Shotzi, Bayley & IYO SKY oraz Chelsea Green & Sonya Deville. Nowymi mistrzyniami zostały Baszler i Rousey, po tym jak Ronda poddała Shotzi.


Zgodnie z przewidywaniami konflikt Cody’ego Rhodesa z Brockiem Lesnarem jest jeszcze daleki od zakończenia. Rhodes pojawił się na gali ucinając promo w którym stwierdził, że skoro mają po jednym zwycięstwie, wyzywa Brocka do kolejnej walki. Samego Lesnara nie było na tym RAW. Nieoficjalnie spekuluje się, że finałowe starcie w programie tej dwójki będzie planowane na SummerSlam.

Podczas RAW odbyły się pierwsze walki kwalifikacyjne do Money In The Bank Ladder Matchu mężczyzn. Awansowali do niego Ricochet, który pokonał The Miza, a także Shinsuke Nakamura, który uporał się z Bronsonem Reedem.

Tymczasem na przyszłotygodniowe RAW zapowiedziano dwie walki kwalifikacyjne do MITB, ale w kontekście starcia kobiet:
- Natalya vs. Zoey Stark
- Becky Lynch vs. Sonya Deville.


--------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.