wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Jake Roberts nie planuje wracać na ring, Andrade sugeruje rychły powrót, CM Punk potwierdzony na kolejne Collision, AEW odwiedzi nowy obiekt w Tampie, Nietypowy element rozgrywki w AEW Fight Forever, Alexa Bliss o planach dotyczących powrotu po ciąży
Dodano: 01-06-2023, 21:41
W najnowszym odcinku „The Snake Pit with Jake Roberts” WWE Hall of Famer wyjaśnił, że nie ma już absolutnie żadnych planów w kontekście powrotu na ring. Roberts stwierdził, że jego ciało dość już przeszło i nie jest gotowe na takie wyzwanie. Jake zaznaczył przy tym, że jest bardzo zadowolony ze swojej ostatniej walki (2 września 2018 roku na gali BBOW, gdzie jego rywalem był IamThePROVIDER), więc nie ma też jakiegoś poczucia, iż chciałby pożegnać się z ringiem w inny sposób.

Andrade El Idolo zasugerował na Twitterze, że powróci do akcji już w pierwszym odcinku AEW Collision, czyli tym z 17 czerwca.

Na 17 czerwca potwierdzono powrót CM Punka, który jest już również pomału awizowany na kolejne gale z cyklu Collision. Greensboro Coliseum ogłosiło, że Punk pojawi się na Collision na tym obiekcie, które odbędzie się 12 sierpnia.

AEW zapowiedziało swoje pierwsze nagrania w historii na obiekcie Yuengling Center w Tampie na Florydzie. 2 sierpnia odbędzie się tam Dynamite na żywo oraz nagrany zostanie program Rampage. Yuengling Center to obiekt w którym w czasie pandemii WWE miało rozstawioną oprawę Thunderdome, w ramach której przez parę miesięcy odbywały się gale.

Jak już wiemy 29 czerwca ukaże się gra AEW Fight Forever. Z biegiem czasu wiemy coraz więcej o tej produkcji, a najnowszą ciekawostką jest fakt, że w rozgrywce pojawią się… deskorolki, które będzie można wykorzystać w trakcie walk. Możliwe jest nie tylko uderzanie deskami, ale także jeżdżenie na nich w trakcie pojedynku.

W rozmowie z „The Messenger” Alexa Bliss zdradziła, że WWE przedłużyło jej kontrakt i na pewno zobaczymy ją jeszcze w akcji. Bliss zasugerowała ponadto, że planuje wrócić na ring niedługo po porodzie, gdyż stawia sobie cel, żeby już miesiąc po urodzeniu wrócić na siłownię i do treningów, co umożliwiłoby jej powrót do WWE być może już na wiosnę przyszłego roku.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.