wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nowe wieści dotyczące Brauna Strowmana, Uczestnicy Anarchy In The Arena Matchu bez urazów, Oglądalność AEW Dynamite, AEW World Champion poobijany, Potencjalny uraz Jeffa Hardy'ego, Syn Owena Harta na zapleczu Double or Nothing, Jeden z pracowników produkcyjnych AEW krytykowany za problemy z nagłośnieniem
Dodano: 02-06-2023, 14:13
PWInsider donosi, że Braun Strowman pojawił się w środku tygodnia w Birmingham w Alabamie, gdzie znajduje się ośrodek medyczny WWE. Z tego co wiadomo Braun ma się poddać jakiejś operacji, ale nie wiemy dokładnie co mu dolega i jak długa może być jego przerwa od występów.

„Fightful Select” informuje, że uczestnicy Anarchy In The Arena Matchu ukończyli go bez żadnych poważniejszych urazów. Standardowo dla takiego starcia, niektórzy byli poobijani, ale nikt nie narzekał na żaden konkretny uraz.

Oglądalność pierwszego AEW Dynamite po gali Double or Nothing wyniosła 923 tysiące widzów, odnotowując poprawę względem 846 tysięcy oglądających sprzed tygodnia i uzyskując najlepszy wynik od 22 marca. Co ciekawe w odwrotną stronę poszedł rating w grupie wiekowej 18-49, który wyniósł tym razem 0.29 i jest to z kolei spadek względem 0.32 sprzed tygodnia.

„PWInsider Elite” donosi, że po swojej walce poobijany jest MJF, przez co mistrz AEW nie pojawił się na Dynamite (wyemitowano tylko krótkie, nagrane wcześniej promo). Zawodnikowi doskwiera głównie ból w jednej z rąk, przy czym nie jest to nic poważnego i MJF będzie lada moment gotowy do akcji.

Dave Meltzer zasugerował z kolei na łamach „Wrestling Observer Radio”, że podczas Pre-Show do AEW Double or Nothing, kontuzji mógł się nabawić Jeff Hardy. W jego przypadku chodzi o jakiś uraz kolana, ale na razie nie wiemy nic więcej. Jeffa również nie było na środowych tapingach.

Na zapleczu AEW Double or Nothing pojawił się syn Owena Harta, Oje. Przypomnę, że w trakcie Pre-Show, Martha Hart ogłosiła z Tonym Khanem rozpoczęcie 2023 Owen Hart Cup.

Podczas Double or Nothing pojawiły się pewne mankamenty związane z systemem audio. Z tego tytułu oberwało się trochę Mike’owi Mansury’emu, który jest jedną z głównych osób w AEW zajmujących się aspektami produkcyjnymi. Po PPV, Mansury był mocno krytykowany w mediach społecznościowych przez wielu fanów. Sam zainteresowany odniósł się do tego pisząc na Twitterze, że jest dumną częścią zespołu AEW i jest rozczarowany krytyką, ale wykorzysta ją jako motywację do dalszej pracy.

---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.