wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AEW miało ograniczony czas na przygotowanie Anarchy in the Arena, Liczba wykupień Double or Nothing w PPV, Nowe wieści o frekwencji na Double or Nothing, Nowa walka na najbliższe NXT, Zmiana w systemie oceniania gal na Cagematch, PAC blisko powrotu, Sprzedaż biletów na pierwsze AEW Collision, Zapowiedź SmackDown i AEW Rampage
Dodano: 02-06-2023, 18:12
„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że AEW miało w tym roku bardzo mało czasu na przygotowanie Anarchy in the Arena, w związku z meczem Las Vegas Golden Knights, który odbył się w T-Mobile Arenie w przededniu gali AEW. Produkcja była zatem dopinana w zasadzie do ostatnich chwil przed galą, a wrestlerzy mieli niewiele czasu na dogadanie szczegółów czy opracowanie ewentualnych dodatkowych pomysłów, co robiono rok temu podczas obchodu areny. Ponoć w tym roku T-Mobile Arena nałożyła również pewne ograniczenia dotyczące tego co może się wydarzyć w tej walce, w związku z pewnymi nieuzgodnionymi wcześniej spotami w takiej samej walce na Double or Nothing 2022, które niespecjalnie spodobały się wtedy włodarzom T-Mobile Areny. Ci nie zgodzili się zatem tym razem na niektóre spoty.
Superkick z fajerwerkami był tymczasem pomysłem Matta Jacksona, na który ten wpadł ponoć już miesiąc przed walką. Co ciekawe Jackson musiał otrzymać na ten spot zgodę od odpowiedniego wydziału straży pożarnej w Nevadzie, ponieważ takie są wymagania w kontekście wykorzystywania pirotechniki w Las Vegas.

Dave Meltzer podaje, że tegoroczne Double or Nothing uzyskało do teraz 130-135 tysięcy wykupień w PPV. Mowa zatem o wyniku o 20-25 tysięcy gorszym niż przy ubiegłorocznej edycji.

Z ustaleń „Wrestling Observer Newsletter” wynika, że ostatecznie na trybunach T-Mobile Areny podczas Double or Nothing 2023 było 10 550 osób, przy czym 9000 zapłaciło za bilety, co przełożyło się na wpływy z wejściówek na poziomie 900 tysięcy dolarów. To lepszy wynik niż poprzednia gala Revolution PPV, gdy sprzedano 8000 biletów i uzyskano 800 tysięcy. Jest to jednak zdecydowanie słabszy rezultat niż dwie poprzednie edycje Double or Nothing w Las Vegas, gdy udawało się bez problemu wyprzedać komplety biletów.

WWE zapowiedziało na wtorkowe NXT mieszaną walkę 6-osobową: The Dyad & Ava Raine vs. The Diamond Mine.

Osoby śledzące oceny gal na „Cagematch” muszą się liczyć ze zmianami, które postanowił wprowadzić ten serwis. Strona ogłosiła dzisiaj, że w ostatnim czasie nasiliło się wzajemne „zwalczanie się” zagorzałych fanów WWE i AEW, co skutkuje sztucznym zaniżaniem lub zawyżaniem ocen poszczególnych gal. Chodzi o to, że w przypadku obu federacji w ostatnim czasie pojawiały się skrajne oceny gal (1 albo 10), które dodawano w zasadzie momentalnie po gali. „Cagematch” podało, że w związku z tym, od teraz gale będzie można oceniać dopiero od południa w dniu następującym po danej gali. Zdaniem włodarzy strony ma to ograniczyć wspomniany problem, ponieważ rzeczone, skrajne oceny zaniżające lub zawyżające rezultat całych gal pojawiały się według ich obserwacji w zasadzie w pierwszych możliwych minutach, więc być może uda się wykluczyć lub przynajmniej ograniczyć takie praktyki przy wprowadzonym opóźnieniu.

„Wrestling Observer” sugeruje, że PAC powinien być wkrótce gotowy do powrotu do akcji w AEW. Przedłużająca się przerwa zawodnika wynikała z tego, że poddał się on operacji kontuzjowanego nosa.

„WrestleTix” donosi, że AEW sprzedało niecałe 7700 biletów na premierowy odcinek AEW Collision, który odbędzie się 17 czerwca w United Center w Chicago. Federacja otworzyła przy tym dodatkowe sektory i udostępniła łącznie 10 233 wejściówki. Po środowym ogłoszeniu pojawienia się CM Punka na tej gali, sprzedano około 2000 wejściówek.

Zapowiedź SmackDown:
- Zelina Vega zmierzy się z Lacey Evans w walce kwalifikacyjnej do Money In The Bank
- Montez Ford i LA Knight powalczą o miejsce w Money In The Bank
- Roman Reigns świętuje 1000 dni mistrzowskich.


W dzisiejszym AEW Rampage:
- ROH Pure Championship: Katsuyori Shibata vs. Lee Moriarty
- NJPW TV Championship: Zack Sabre Jr. vs. Action Andretti
- NJPW STRONG Women’s Championship: Willow Nightingale vs. Emi Sakura
- AAA Mega Championship: El Hijo Del Vikingo vs. Komander vs. Dralistico.

------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.