wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Uczestnicy G1 Climax 33, Zwycięzcy NWA Crockett Cup, Powrót do NWA, Nowi mistrzowie DEFY i GCW, Uwaga na spoilery z NJPW Dominion: pierwsza walka na Forbidden Door, nowi mistrzowie tag teamów, gwiazda AEW planuje dalsze występy w Japonii, gwiazdor AEW wyzwał Kazuchika Okadę
Dodano: 05-06-2023, 08:39
NJPW ogłosiło wczoraj 32 uczestników tegorocznego turnieju G1 Climax 33. W rozgrywce wezmą udział: Kazuchika Okada, Tetsuya Naito, SANADA, Will Ospreay, Hiroshi Tanahashi, David Finlay, Shota Umino, Shingo Takagi, Tomohiro Ishii, Tama Tonga, Tanga Loa, Hikuleo, Hirooki Goto, YOSHI-HASHI, Toru Yano, KENTA, Zack Sabre Jr., Taichi, Eddie Kingston, El Phantasmo, Ren Narita, EVIL, Chase Owens, Jeff Cobb, Great O-Khan, Aaron Henare, Gabriel Kidd, Alex Coughlin, Shane Haste, Mikey Nicholls, Yota Tsuji i Kaito Kiyomiya.

Mike Knox i Trevor Murdoch wygrali tegoroczny NWA Crockett Cup, pokonując w finałowym starciu Blunt Force Trauma.


Podczas gali z okazji 2023 Crockett Cup, do NWA powrócił Colby Corino, który wziął od razu udział w Scramble Matchu o miano pretendenta do Junior Heavyweight Championship, wygrywając zresztą to starcie.

Na sobotniej gali DEFY Your Nightmare, KENTA pokonał Nicka Wayne’a i odebrał mu DEFY World Championship.

W niedzielę Blake Christian wykorzystał swoją szansę mistrzowską, pokonując Mashę Slamovich na gali Cage of Survival 2 i przejął tym samym GCW World Championship. Christian miał gwarantowaną walkę mistrzowską w wybranym przez siebie momencie, po tym jak zyskał takie prawo dzięki zwycięstwu na Joey Janela’s Spring Break 7.


Uwaga na spoilery z NJPW Dominion.
|
|
|
|
|

Will Ospreay pokonał Lance’a Archera na wczorajszej gali NJPW Dominion, wygrywając tym samym turniej o miano pretendenta do IWGP US Championship, czyli tytułu znajdującego się w rękach Kenny’ego Omegi. Od razu potwierdzono, że do walki Omega vs. Ospreay dojdzie na łączonej gali AEW x NJPW Forbidden Door, która odbędzie się 25 czerwca.


Bishamon zgarnęli tytuły tag teamowe IWGP i NJPW STRONG, które znalazły się na szali po tym, jak niedawno zwakowali je Kyle Fletcher i Mark Davis. Po walce z nowymi mistrzami skonfrontowali się Alex Coughlin i Gabriel Kidd, którzy dołączyli do Bullet Clubu.

Przy okazji Dominion, Jon Moxley zaliczył swój pierwszy powrót do Japonii od lutego 2020 roku. Moxley w zespole z Shota Umino i Claudio Castagnolim, przegrali z Tomohiro Ishiim, Hiroshim Tanahashim i Kazuchika Okadą w starciu o NEVER Openweight 6-Man Tag Team Championship. Po gali Moxley zapowiedział, że nie było to jednorazowe i powróci teraz do częstszych występów w Japonii, więc możemy się go spodziewać z powrotem w tym kraju już wkrótce.
Warto dodać, że przez opóźnienia w lotach, Claudio Castagnoli o mały włos nie przegapił swojego występu na Dominion. Zawodnik dotarł na miejsce ze sporym opóźnieniem, przez co NJPW musiało nawet zmienić kolejność walk w karcie, gdyż Claudio dotarł na halę już w trakcie trwania show.

Podczas Dominion wyświetlono wypowiedź Bryana Danielsona, który wyzwał Kazuchika Okadę. Do walki obu panów dojdzie 25 czerwca na Forbidden Door.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.