wrestling wwe tna aew


Troszkę przykurzyła się nam Sonda, więc najwyższy czas ją zmienić. Ostatnim razem głosowaliście na zwycięzcę walki o mistrzostwo WWE Universal.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 39 zwycięży:
Roman Reigns (303) 34%
Cody Rhodes (577) 66%
Łącznie oddano
880 głosów

Ostatnią mocną wiadomością w WWE było wprowadzenie, a raczej reaktywowanie, mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Tym razem zabieracie głos, czy było to słuszne posunięcie WWE.


AEW zapowiedziało oficjalnie powrót CM Punka, który nastąpi 17 czerwca, przy okazji premierowego odcinka nowego programu AEW Collision, który będzie emitowany na antenie TNT.

Mercedes Mone nabawiła się kontuzji kostki, co przekreśliło plany na zdobycie przez nią tytułu mistrzowskiego w NJPW. Zawodniczkę czeka przynajmniej kilka tygodni przerwy od występów. Z tego względu wątpliwe jest również jej pojawienie się na gali AEW i NJPW Forbidden Door, co było uwzględnione w oryginalnych planach na to wydarzenie.

W wieku 79 lat zmarł "Superstar" Billy Graham, który od dłuższego czasu zmagał się z całą serią poważnych problemów zdrowotnych, od miesięcy przebywając w zasadzie głównie w placówkach medycznych. W swoich ostatnich dniach Graham był już podłączony do aparatury podtrzymującej życie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa
5. lipca 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AEW szykuje się do wprowadzenia live eventów, Josh Alexander blisko wielkiego rekordu, Kiedy ukaże się kolejna edycja AEW Battle of the Belts?, Potencjalna kontuzja na live evencie WWE, Wyniki wczorajszych live eventów WWE
Dodano: 27-12-2022, 10:45
Dave Meltzer wspomniał na łamach „Wrestling Observer Radio”, że poza nadchodzącymi zmianami w oprawie gal telewizyjnych, AEW przymierza się poważnie do zwiększenia liczby gal i ruszenia z live eventami, które nie będą transmitowane. Dla AEW ma to być przede wszystkim sposób na zaangażowanie większości rosteru do pracy, ponieważ obecnie przy rozmiarze rosteru AEW i aktualnej liczbie gal, wiele osób ma długie przerwy pomiędzy swoimi występami. Jednocześnie AEW ma się jednak obawiać czy w sytuacji gdy na live eventach będą się pojawiać trochę mniejsze nazwiska, fani będą zainteresowani takimi galami i te wyjdą na plus lub przynajmniej zwrócą się pod względem finansowym. Z tego względu AEW nie spieszy się z wprowadzeniem live eventów i chce dobrze przemyśleć ich organizację.

Josh Alexander jest bardzo blisko napisania wielkiej historii, ponieważ 4 stycznia zostanie oficjalnie najdłużej panującym Impact World Championem w całej historii federacji. Alexander dobije wtedy do 257 dni, wyprzedzając dotychczasowego rekordzistę którym jest Bobby Roode – ten panował 256 dni, co miało miejsce od jesieni 2011 do lata 2012 roku.

Według rozpiski TNT, kolejna, piąta już edycja AEW Battle of the Belts ukaże się 6 stycznia i zostanie wyemitowana tuż po zakończeniu Rampage. Obie gale odbędą się na żywo w Portland w Oregonie.

Podczas poniedziałkowego live eventu WWE w Madison Square Garden doszło do niebezpiecznej sytuacji z udziałem Santosa Escobara. W trakcie swojej walki ten ucierpiał, prawdopodobnie kontuzjując nogę. Santosem szybko zajęła się opieka medyczna, a ostatecznie opuścił on arenę o własnych siłach w towarzystwie Jamiego Noble’a. PWInsider donosi, że choć nie znamy wielu szczegółów to po gali na zapleczu mówiło się, że ostatecznie ze zdrowiem Escobara jest wszystko w porządku.

A skoro o tym mowa to wyniki live eventu WWE w Madison Square Garden, który był pierwszym wydarzeniem WWE po tygodniowej przerwie świątecznej dla rosterów:
- Sheamus i Ridge Holland pokonali Imperium
- Hit Row pokonali Lego Del Fantasmę
- Jinder Mahal wygłosił promo i ogłosił Open Challenge. Odpowiedział Bray Wyatt, który pokonał Mahala
- Gunther pokonał Kofi’ego Kingstona, Madcap Mossa, Shinsuke Nakamurę i Santosa Escobara w Ladder Matchu o WWE Intercontinental Championship
- Karrion Kross pokonał Drew Gulaka
- Liv Morgan pokonała Shaynę Baszler w New York City Street Fight
- Promo Brauna Strowmana zostało przerwane przez Bloodline. Walka Strowmana z Solo Sikoą zakończyła się bez rozstrzygnięcia wskutek ingerencji Usos. Ostatecznie Braun Strowman i Kevin Owens pokonali Usos w Non-Title Matchu.

Swoją galę miał wczoraj także roster RAW, który pracował na live evencie w Columbus w Ohio. Oto wyniki:
- Dexter Lumis pokonał The Miza
- Omos pokonał Mustafę Ali’ego
- Johnny Gargano pokonał Barona Corbina
- Street Profits pokonali Alpha Academy
- Bianca Belair pokonała Bayley w obronie RAW Women’s Championship
- Austin Theory pokonał Damiana Priesta i Johnny’ego Gargano w Steel Cage Matchu o WWE United States Championship.


-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:

dobrą
złą1. lipca 2023


25. czerwca 20236. maja 2023


5. marca 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.