wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Andrade El Idolo gotowy do powrotu na Collision, Tony Khan ogłosi walkę wieczoru pierwszego odcinka Collision, Bobby Fish o story z Undisputed Era vs. Elite + szansach na powrót do AEW, Aktualna karta Impact Wrestling Against All Odds
Dodano: 06-06-2023, 13:18
„Fightful Select” informuje, że trwają przygotowania do powrotu Andrade El Idolo, który ma dołączyć do rosteru programu AEW Collision. Andrade był obecny na zapleczu tapingów Dynamite z 10 maja, gdy planowano, żeby podobnie jak Miro i Thunder Rosa, pojawił się on w krótkim segmencie w którym wchodzi do gabinetu Tony’ego Khana. Ponoć Andrade odmówił jednak udziału w takim segmencie. Tydzień później nagrano z jego udziałem segment do wykorzystania w mediach społecznościowych.
Andrade miał już się uporać z problemami zdrowotnymi i poddał się nawet operacji, żeby być w pełni gotowym na połowę czerwca. Zawodnik powinien się pojawić w premierowym odcinku Collision z 17 czerwca. Co ciekawe o jego gotowości może świadczyć również fakt, że wczoraj zawodnik potwierdził planowaną walkę… w Meksyku. Andrade wystąpi 15 czerwca na gali w Olimpico Laguna Arenie, gdzie zmierzy się z Cibernetico i Psycho Clownem w Triple Threat Matchu. Będzie to tym samym pierwsza oficjalna walka Andrade od września ubiegłego roku, gdy wziął udział w Casino Ladder Matchu na AEW All Out 2022.

Tony Khan potwierdził tymczasem, że podczas jutrzejszego Dynamite ogłosi walkę wieczoru pierwszego odcinka programu AEW Collision.

Podczas „Tru Heel Heat Wrestling” Bobby Fish stwierdził, że w AEW od początku były głosy o tym, iż po tym jak będzie dostępny Roderick Strong, chcieliby zrobić u siebie jakiś program pomiędzy dawną Undisputed Erą z NXT, a The Elite. Po drodze było jednak wiele różnego rodzaju zamieszania i nie do końca dało się doprowadzić do takiej historii.
Przypomnę, że Fish opuścił ostatecznie AEW latem ubiegłego roku. We wspomnianej rozmowie Fish zaznaczył po raz kolejny, że sprawa rozbiła się o pieniądze. Przyznał przy tym, że niekoniecznie jest teraz nastawiony na powrót do AEW. Bobby zaznaczył, że powrót na scenę niezależną okazał się nadspodziewanie dobry i przypomniał mu dlaczego tak kocha ten biznes, co często potrafi umknąć, gdy pracujesz tylko na zapleczu dużych federacji. Obecnie jest zatem bardzo zadowolony ze swojej sytuacji i ogromnej swobody, którą daje mu pozycja „wolnego agenta”, więc nie jest przekonany czy powrót do AEW będzie w ogóle wchodził w grę.

Aktualna karta piątkowej gali Impact Wrestling Against All Odds:
- Trinity & Deonna Purrazzo vs. Gisele Shaw & Savannah Evans
- Eddie Edwards vs. Frankie Kazarian
- Dog Collar Match: Masha Slamovich vs. Killer Kelly
- 8-4-1 Match for #1 Contender to Impact World Championship: Bully Ray, Jonathan Gresham, Heath & Nick Aldis vs. Mike Bailey, Moose, PCO & Rich Swann (zwycięska drużyna zmierzy się następnie w 4-Way Matchu o miano pretendenta)
- Ohio Street Fight: The Design vs. oVe
- Impact Digital Media Championship: Joe Hendry vs. Dirty Dango
- Impact Tag Team Championship: ABC vs. Good Hands
- Impact X-Division Championship: Trey Miguel vs. Chris Sabin
- Impact World Championship: Steve Maclin vs. Alex Shelley.

----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.