wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Powrót CM Punka nie poskutkował wzrostem sprzedaży biletów na AEW Collision, Oglądalność NXT, NJPW ogłosi wkrótce podział bloków G1 Climax, Edge zapowiedziany na SmackDown w Toronto
Dodano: 08-06-2023, 08:04
Dave Meltzer przekazał na łamach „Wrestling Observer Radio”, że o ile ogłoszenie powrotu CM Punka zadziałało pozytywnie na sprzedaż biletów na pierwsze AEW Collision w Chicago, zapowiedź tego powrotu nie poskutkowała wzrostem dynamiki sprzedaży wejściówek na kolejne odcinki Collision. AEW ma tu spory problem, ponieważ sprzedaż biletów na Collision wygląda bardzo słabo. Drugi odcinek z 24 czerwca odbędzie się w Scotiabank Arenie w Toronto i w dalszym ciągu nie udało się tam dobić nawet do pułapu 2000 sprzedanych biletów. AEW liczyło, że sytuacja zmieni się po ogłoszeniu z wyprzedzeniem powrotu Punka, ale poza Chicago, nic takiego nie ma miejsca, co jest na ten moment dość problematyczne w kontekście nowego show tej federacji.

Oglądalność najnowszego odcinka NXT wyniosła 615 tysięcy widzów, odnotowując minimalny wzrost o 8 tysięcy oglądających względem poprzedniego tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 był z kolei identyczny w przypadku obu odcinków, wynosząc po 0.17.

NJPW podało, że już w sobotę federacja ogłosi podział bloków w ramach tegorocznego turnieju G1 Climax 33.

The Scotiabank Arena przekazała, że Edge pojawi się na SmackDown, które odbędzie się na tej arenie w Toronto w dniu 18 sierpnia. WWE Hall of Famer będzie zatem obecny na gali w swoim rodzinnym mieście. Aktualnie Edge pauzuje w WWE TV, gdzie pojawił się ostatnim razem 12 maja w turnieju o World Heavyweight Championship.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.