wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Konosuke Takeshita szykowany jako czołowy face AEW, AEW potwierdziło lokalizację kolejnego Collision, Kulisy występu Cavinder Twins w NXT, Oglądalność AEW Dynamite, Była zawodniczka WWE i IW w ciąży, AEW chciało Mercedes Mone na Forbidden Door, KENTA zaprzecza plotkom o walce na gali AEW i NJPW
Dodano: 09-06-2023, 08:31
Dave Meltzer powiedział w „Wrestling Observer Radio”, że choć Konosuke Takeshita jest obecnie zestawiony z Donem Callisem, przez co znajduje się na mocno heelowej pozycji, docelowo AEW widzi go jako jednego z czołowych babyface’ów w całej federacji. AEW prawdopodobnie doprowadzi zatem prędzej czy później do rozłamu tego duetu, po czym przystąpi do mocnej, face’owej promocji Takeshity.

AEW ogłosiło kolejne nagrania programu AEW Collision, które 29 lipca odbędą się w XL Center w Hartford. Wśród awizowanych gwiazd znajdują się: CM Punk, Samoa Joe, Thunder Rosa, The House of Black, Scorpio Sky, Andrade el Idolo, Powerhouse Hobbs i Miro.

Hanna i Haley Cavinder pojawiły się w ostatnim NXT w strojach Chase U, przy celebracji triumfu Thei Hail. Według „Wrestling Observer Radio” nie oznacza to ich dołączenia do brandu na stałe. Co więcej bliźniaczki Cavinder nie mają jeszcze pełnoprawnych kontraktów z WWE i pozostają tylko adeptkami programu WWE Next In Line, w którym znajdują się osoby aspirujące do przygody z NXT, rekrutowane głównie z uniwersyteckich dyscyplin sportowych. Cavinder Twins są jednak ogółem traktowane przez WWE jako osoby z potencjałem na duże gwiazdy w przyszłości i propozycje kontraktów w NXT są w ich przypadku raczej kwestią czasu.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 903 tysiące widzów, odnotowując delikatny spadek względem 923 tysięcy osób sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł z kolei z poziomu 0.29 do 0.33.

Jessika McKay, która występowała w Impact Wrestling, a wcześniej w WWE jako Billie Kay, ogłosiła w czwartek, że jest w ciąży.

„Fightful Select” informuje, że przed kontuzją Mercedes Mone, AEW pracowało nad tym, żeby zawodniczka wystąpiła na Forbidden Door. AEW było w kontakcie w tej sprawie z NJPW i temat był ponoć praktycznie dogadany, aż wszystko przekreślił jej uraz.

KENTA zaprzeczył z kolei na Twitterze plotkom jakoby miał zawalczyć na Forbidden Door z CM Punkiem, które obiegły serwisy wrestlingowe w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin. Wcześniej taką wersję przedstawiało szczególnie „Fightful Select” twierdząc, że KENTA zgodzi się na taką walkę, ale za godne wynagrodzenie.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.