wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Bryan Myers na dłużej w Impact Wrestling, WWE szykuje kolejne transfery?, Kulisy przejścia Dragona Lee do WWE, Oglądalność NXT, Paige VanZant kontuzjowana, Uraz na nagraniach AEW Dark: Elevation, Tony Schiavone zasugerował rychłe pożegnanie z AEW?
Dodano: 30-12-2022, 20:23
W rozmowie ze „Sports Illustrated” Bryan Myers potwierdził, że przedłużył swoją umowę z Impact Wrestling i jest teraz związany z tą federacją przynajmniej do końca 2023 roku.

WWE zakontraktowało Dragona Lee, a „WrestleVotes” sugeruje, że to dopiero początek transferowej ofensywy ze strony WWE. Ponoć po serii powrotów, Hunter chciałby się teraz skupić na zakontraktowaniu zupełnie nowych osób. WWE planuje zatem, żeby pierwsze miesiące 2023 roku upłynęły na zakontraktowaniu wyróżniających się osób na wrestlingowym rynku, które będą oczywiście dostępne pod kątem podpisania z nimi umów na wyłączność.

Dave Meltzer podał tymczasem w „Wrestling Observer Radio”, że Dragon Lee dogadał się z WWE tak naprawdę kilka tygodni temu, ale dopiero teraz ogłoszono jego transfer, w związku z tym, że Lee miał zaplanowany występ w AAA. Ponoć Lee czuł, że nadeszła pora podpisać kontrakt z którąś z największych federacji. Odrzucił przy tym NJPW, które współpracuje blisko z CMLL, co utrudnia oczywiście stosunki z AAA w którym pracował dotychczas Dragon. W grze pozostawały WWE i AEW – obie federacje były zainteresowane Lee, ale ponoć sam zawodnik i jego otoczenie skłaniało się ku WWE, widząc tam obecnie większą szansę na rozwój. Meltzer wspomniał, że Lee będzie zarabiał w WWE więcej niż w Meksyku, ale na razie otrzymał kontrakt na poziomie NXT, a nie głównych rosterów. Z miejsca ma natomiast zostać najlepiej opłacaną osobą z rosteru NXT.

Oglądalność ostatniego w tym roku NXT wyniosła 588 tysięcy osób, odnotowując spadek względem 705 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 spadł z poziomu 0.14 do 0.12.

Paige VanZant poinformowała, że w najbliższym czasie nie zobaczymy jej na pewno w akcji w ringu AEW, gdyż zmaga się z kontuzją stopy. Chodzi konkretnie o złamanie trzech palców u stóp.

Zawodnik ze sceny niezależnej, Rosario Grillo, w bardzo pechowy sposób zakończył swój udział w nagraniach AEW Dark: Elevation z tego tygodnia. Zawodnik przekazał, że złamał kość strzałkową w nodze, co wykluczy go z akcji na okres 3-5 miesięcy.

Podczas podcastu „What Happened When” Tony Schiavone przyznał, że praca w AEW robi się dla niego wyczerpująca jeżeli chodzi o sporą ilość obowiązków i dość napięty grafik. Schiavone stwierdził wprost, że „chyba robi się na to za stary” i zasugerował, iż w niedalekiej przyszłości może się już ograniczyć tylko do prowadzenia swojego podcastu.

-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.