wrestling wwe tna aew


Ostatnia Sonda poświęcona była pojedynkowi Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel. Oto wyniki:
SONDA
Walka Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel zakończy się:
zwycięstwem Brocka Lesnara. (145) 64%
zwycięstwem Bobby'ego Lashleya. (55) 24%
remisem. (26) 12%

Łącznie oddano 226 głosów

Tym razem przeprowadzamy błyskawiczną sondę na temat WarGames mężczyzn na Survivor Series glosując, czy Waszym zdaniem wygra Bloodline, czy może ekipa Brawling Brutes?


W mediach pojawiło się mnóstwo spekulacji jakoby WWE zwróciło się do Steve'a Austina z propozycją walki na WrestleManii 39. W gronie ewentualnych rywali dla "Stone Colda" mają się znajdować: Baron Corbin, Austin Theory, John Cena i Brock Lesnar.

Po dłuższej przerwie Kenny Omega na powrócić do NJPW. Podczas NJPW x STARDOM Historic X-Over wyemitowano promo w którym Omega wyzwał Willa Ospreay'a do walki na styczniowym Wrestle Kingdom 17. W listopadzie Omega i Young Bucks powrócili już do akcji w AEW po okresie zawieszenia za incydent z CM Punkiem.

Według aktualnych informacji WWE SummerSlam 2023 odbędzie się prawdopodobnie w Detroit w Michigan. Faworytem do organizacji wydarzenia będzie położony w tym mieście stadion Ford Field Mniejsze wydarzenia z weekendu SummerSlam mogłyby się wtedy odbyć w Little Caesars Arenie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Survivor Series
WarGames
Premiera:

Środa
30. listopada 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kenny Omega o incydencie po All Out, KENTA powróci do Pro Wrestling NOAH, Oglądalność NXT, Scorpio Sky gotowy do powrotu, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite: co miał do powiedzenia William Regal?, powrót grupy, zwycięzca turnieju AEW World Title Eliminator, druga walka Death Triangle-Elite, decyzja odnośnie tytułu mistrzowskiego kobiet AEW, wynik walki wieczoru, atrakcje na AEW Rampage
Dodano: 24-11-2022, 10:21
W wywiadzie dla „Sports Illustrated” Kenny Omega postanowił odnieść się do sprawy incydentu po konferencji po AEW All Out. Kenny stwierdził, że z pewnych względów nie mogą ujawniać szczegółowych informacji odnośnie tego zajścia i wszyscy muszą się pogodzić z tym, że uczestnicy zajścia mają zakaz rozmawiania na ten temat. Omega powiedział, że w związku z tym zachęca zatem fanów, żeby po prostu odpuścili temat i skupili się na tym co jest, bo wciąż chcą dawać im najlepszy możliwy produkt.

Pro Wrestling NOAH ogłosiło, że KENTA powróci do federacji na gali The New Year z 1 stycznia 2023 roku. Wystąpi on w zespole z Naomichim Marufujim, a ich rywalami będą Satoshi Kojima i Takashi Sugiura.


Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 624 tysiące widzów przy ratingu 0.12 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując tym samym spadki względem 663 tysięcy oglądających i ratingu 0.17 sprzed tygodnia.

Scorpio Sky pauzuje od pewnego czasu z powodu problemów zdrowotnych, ale według aktualnych informacji zawodnik jest już w pełni zdrowy i gotowy do powrotu. Scorpio nie pojawiał się w telewizji od 6 lipca. Co ciekawe według „Fightful Select” Sky jest już zdrowy i do dyspozycji od pewnego czasu, ale nie powrócił jeszcze do akcji ze względu na brak planów kreatywnych dla tego zawodnika ze strony samego AEW.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
Galę otworzył William Regal, który uciął typowo heelowe promo i stwierdził, że MJF nie pojawi się na gali, bo tutejsza publiczność (w Chicago) na niego nie zasługuje i nie zasługuje również na to, żeby on wyjaśnił swoje czyny, co zrobi w przyszłym tygodniu.
Z Regalem skonfrontował się Jon Moxley, ale zjawił się Bryan Danielson, który błagał Moxley’a, żeby ten nie atakował Williama, ze względu na to co w przeszłości zrobił dla niego Regal. Ostatecznie nie doszło do rękoczynów, ale Moxley w dosadnych słowach kazał Regalowi się oddalić.


Do akcji powróciło House of Black, które zaatakowało The Factory i Best Friends podczas konfrontacji tych ekip. Najpierw zjawiła się Julia Hart, która odwróciła wszystkich uwagę, a potem do ataku przystąpili Malakai Black, Brody King i Buddy Matthews.

Ricky Starks pokonał Ethana Page’a w finale turnieju AEW World Title Eliminator. Oznacza to rzecz jasna, że Starks zawalczy wkrótce o AEW World Championship. Pojedynek Starks vs. MJF o rzeczony tytuł jest zaplanowany na 14 grudnia i odcinek specjalny Dynamite: Winter Is Coming.


Death Triangle pokonali The Elite w drugiej odsłonie rywalizacji tych zespołów w ramach Best of 7 Series. Gala odbywała się w Chicago, więc jak można się było spodziewać podczas tego pojedynku publika wyraziła wsparcie dla CM Punka i była nastawiona przeciwko Elite. Young Bucks i Kenny Omega wykorzystali zresztą ten motyw w trakcie walki, kilka razy nawiązując do incydentu i parodiując Punka. W trakcie walki Omega ugryzł PACa, nawiązując do tego co miał zrobić Ace Steel, a na późniejszym etapie pojedynku sięgnął po akcję GTS. Matt Jackson sparodiował z kolei nieudany Buckshot Lariat, którym „popisał się” Punk w walce z Hangmanem Pagem na AEW Double or Nothing.

AEW poinformowało podczas Dynamite, że w porozumieniu z Thunder Rosą zapadła decyzja, iż ta zrzeknie się tytułu. W związku z tym AEW kończy cały motyw z tytułem „tymczasowym” i Jamie Hayter jest obecnie niekwestionowaną mistrzynią kobiet AEW. Przy okazji poinformowano, że w związku z taką decyzją w oficjalnej historii dokonano również korekty dla Toni Storm, która będzie miała uznane swoje panowanie jako takie z oficjalnym mistrzostwem kobiet AEW, a nie tytułem tymczasowym.

W walce wieczoru Chris Jericho poddał Tomohiro Ishii’ego swoim Liontamerem w obronie ROH World Championship. Po walce mistrza zaatakował Claudio Castagnoli.


Na piątkowe AEW Rampage zapowiedziano:
- wypowie się Chris Jericho
- usłyszmy co ma do powiedzenia Toni Storm
- Hikaru Shida vs. ???
- RUSH, The Butcher & The Blade vs. Dark Order
- Darby Allin vs. Anthony Henry
- ROH Tag Team Championship: FTR vs. Top Flight.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Już 26 listopada w Warszawie odbędzie się duża gala wrestlingu polskiej federacji Kinguin Prime Time Wrestling. To gala na której nie może zabraknąć żadnego sympatyka wrestlingu! W akcji m.in. Samuray Del Sol (Kalisto), Matt Sydal, Trent Seven, Diana Strong, Robert Star czy Justin Joy i wielu wielu innych!
Bilety na Kinguin PTW #3: Legends znajdziecie tutaj!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

WarGames zwycięży:

Bloodline
Brawling Brutes26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Brawling Brutes
vs
Bloodline

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
???
vs
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rhea Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
vs
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Seth Rollins
vs
Bobby Lashley
vs
Austin Theory

AJ Styles
vs
Finn Balor

19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory
5. listopada 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
pokonał
Logana Paula

Mistrzostwo Kobiet RAW
Last Woman Standing

Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Brawling Brutes

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE

Damage CTRL
pokonały
Alexę Bliss i Asukę

Brock Lesnar
pokonał
Bobby'ego Lashleya

Steel Cage Match

Drew McIntyre
pokonał
Karriona Krossa

Six-man Tag Team Match
Judgment Day
pokonało
The O.C.

Braun Strowman
pokonał
OmosaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.