wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Traci Brooks trafi do Impact Wrestling Hall of Fame, Gable Steveson wystąpił na live eventach NXT, Nowa walka do najbliższego NXT, Nigel McGuinness był otwarty na walkę na All In, Aktualna karta AEW Dynamite Grand Slam
Dodano: 10-09-2023, 20:09
Przy okazji nagrań tysięcznego odcinka Impact Wrestling ogłoszono, że Traci Brooks trafi do Hall of Fame tej federacji. Brooks jest trzecią wyróżnioną w ten sposób osobą w tym roku, bo wcześniej potwierdzono już uhonorowanie Dona Westa i Mike’a Tenay’a. Ceremonia Hall of Fame odbędzie się przy okazji tegorocznego Bound For Glory.

W ostatnim czasie nie brakuje spekulacji dotyczących osoby Gable’a Stevesona, po tym jak ten zakwalifikował się do mistrzostw świata w zapasach, ale ostatecznie wycofał się z udziału. Zagraniczne media obiegły plotki jakoby Steveson mógł się rozstać z WWE, ale okazały się one fałszywe, bo w piątek Gable zawalczył na live evencie NXT w Sebring na Florydzie. Była to druga walka w karierze Stevesona, który wcześniej zmierzył się z Baronem Corbinem na lipcowym NXT Great American Bash. Steveson wystąpił również wczoraj na live evencie NXT w Melbourne na Florydzie. Na obu galach pokonał Dante Chena.

WWE dodało 6-Man Tag Team Match do karty najbliższego odcinka NXT, w którym Josh Briggs, Brooks Jensen i Myles Bourne zmierzą się z Charliem Dempsey’em, Drew Gulakiem i Damonem Kempem.


W rozmowie z „Metro” Nigel McGuinness przyznał, że był gotowy przerwać wrestlingową emeryturę, żeby wrócić do ringu, ale tylko w kontekście walki z Bryanem Danielsonem na minionej gali All In na Wembley. Jak wiadomo ostatecznie z planów nic nie wyszło, bo Danielson pauzował z powodu kontuzji. Nigel przyznał natomiast, że podchodził do tematu na poważnie i przygotował ringową formę, z czego tak czy siak jest zadowolony, bo dzięki temu po prostu lepiej się czuje. Nigel nie wykluczył przy tym, że kiedyś może się jeszcze pojawić temat jego powrotu na ring, ale na razie o tym nie myśli.

Po wydarzeniach z AEW Collision, tak prezentuje się zaktualizowana karta odcinka specjalnego Dynamite spod znaku Grand Slam, który odbędzie się 20 września w Nowym Jorku:
- Chris Jericho vs. Sammy Guevara
- ROH World Championship & NJPW STRONG Openweight Championship: Claudio Castagnoli vs. Eddie Kingston
- AEW Women’s Championship: Saraya vs. Britt Baker lub Toni Storm lub Nyla Rose lub Hikaru Shida
- AEW World Championship: MJF vs. Samoe Joe lub Roderick Strong.

----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.