wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Trzy wysoko postawione osoby w WWE zwolnione, Więcej o trwających cięciach w WWE - nie są planowane zwolnienia w rosterach, Jakie są planowane oszczędności na zwolnieniach w WWE?, Zapowiedź SmackDown i AEW Rampage
Dodano: 15-09-2023, 18:56
Tak jak wspominałem WWE przeprowadza dzisiaj cięcia budżetowe wśród pracowników biurowych. O wielu pomniejszych osobach zapewne nie usłyszymy, natomiast zwolnienia dotknęły także osoby na dość wysokim szczeblu. PWInsider informuje, że uwagę przykuły szczególnie trzy pożegnane nazwiska. Pierwszym z nich jest Jamie Horowitz, który piastował stanowisko wiceprezesa do spraw rozwoju i cyfryzacji. Horowitz przechodził do WWE w 2021 roku z DAZN. Pożegnano również inną wiceprezes i dotychczasową szefową działu marketingu, Catherine Newman, która pracowała w WWE od czerwca ubiegłego roku – wcześniej była ona szefową marketingu w Manchesterze United. Najwięcej szumu wywołało trzecie nazwisko, a mianowicie Amanda Bloom, której oficjalne stanowisko brzmiało „Director of Enterprise Master Data & Governance”. Bloom pracowała w WWE od siedmiu lat i była uważana za kluczową osobę w dziale technologii. W swoim czasie miała bardzo duży wpływ na projekt WWE Network.

PWInsider informuje, że dzisiejszy dzień jest generalnie bardzo nerwowy dla pracowników biurowych, którzy jak wspominałem mają być pod telefonem, ale pracują zdalnie. W praktyce ich dzień sprowadza się do oczekiwania na informację czy nie jest to przypadkiem ich ostatni dzień w WWE. PWInsider dementuje natomiast pogłoski jakoby zwolnienia miały objąć również dział produkcji czy rostery, które na ten moment są całkowicie bezpieczne. Dzisiejsze zwolnienia są skutkiem tego, że po utworzeniu nowej spółki, UFC i WWE będą działały wspólnie w ramach niektórych obszarów biurowych, mając wspólne zespoły w wybranych dziedzinach, w tym prawdopodobnie marketingu. Utworzone zostaną nowe zespoły złożone z pracowników UFC i WWE, w związku z czym obecne struktury biurowe WWE były oczywiście zbyt rozbudowane na takie potrzeby.

„Wrestling Observer Newsletter” podaje tymczasem, że w wywiadzie na łamach „CNBC”, CEO Endeavor oraz grupy TKO, Ari Emanuel, oszacował, że przeprowadzane cięcia przyniosą od 50 do 100 milionów dolarów oszczędności na kosztach. Podobne działania przeprowadzano po przejęciu UFC w 2016 roku. Wtedy również cięcia skupiły się na obszarach biurowych, a Endeavor nie ingerowało w sferę rosteru zawodniczego czy samego produktu UFC. Podobnie ma być w przypadku WWE, gdzie Endeavor chce wprowadzić swoje porządki raczej w biurach, aniżeli w kontekście produktu.

Zapowiedź SmackDown:
- LA Knight podejmie The Miza w rewanżu za WWE Payback
- John Cena powróci podczas „Grayson Waller Effect”.


W dzisiejszym AEW Rampage:
- Lucha Bros & Hardy Boys vs. Jeff Jarrett, Jay Lethal, The Butcher & The Blade
- The Kingdom vs. Christopher Daniels & Matt Sydal
- The Acclaimed & Billy Gunn vs. Peter Avalon & The Outrunners
- Aussie Open vs. Lord Crewe & Damian Chembers
- AEW TBS Championship: Kris Statlander vs. Jade Cargill.

---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.