wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Czy CM Punk będzie szukał sporu prawnego z AEW?, Prognozowana frekwencja na AEW Dynamite Grand Slam, Duże zainteresowanie powrotem The Rocka, Oglądalność AEW Collision, Kolejne atrakcje na przyszłotygodniowe RAW, J-Rod na try-outach do WWE, WWE zadowolone z Graysona Wallera, Zapowiedź NXT
Dodano: 19-09-2023, 18:38
Według „Haus of Wrestling” CM Punk nie planuje żadnych kroków prawnych przeciwko AEW, po tym jak został zwolniony z federacji. Z otoczenia zawodnika dobiegają wręcz głosy, że przyjął on decyzję z ulgą, gdyż miał dosyć powracających afer powiązanych z brakiem zrozumienia z wieloma pracownikami AEW. Samo rozstanie przebiegło natomiast dość chłodno i głównie przez prawników, a sam Tony Khan nie kontaktował się z Punkiem od czasu incydentu z Londynu.

Nadchodzące AEW Dynamite Grand Slam, okraszone również tapingami AEW Rampage Grand Slam, zgromadzi na trybunach największą publikę jeśli chodzi o tygodniówki AEW od pewnego czasu, ale federacja mimo tego może się czuć raczej rozczarowana prognozowaną frekwencją. Jutrzejsza gala to trzecia edycja Grand Slam i podobnie jak w minionych latach, odbędzie się na Arthur Ashe Stadium w Nowym Jorku. Pierwsza edycja z 2021 roku przyciągnęła na trybuny tego obiektu aż 20 177 osób. Przed rokiem było już trochę gorzej, ale wciąż uzyskano solidne 13 800 widzów. „WrestleTix” podaje, że w tym roku będzie dużo gorzej. AEW spodziewało się mniejszego zainteresowania, więc udostępniło 11 838 miejsc, ale federacja jest daleko od wyprzedania tej puli i po raz pierwszy Grand Slam zobaczy na żywo mniej niż 10 tysięcy fanów. Według stanu na wczoraj w sprzedaży pozostało aż 4145 biletów, czyli wyprzedane są 7493 miejsca.

Niespodziewany powrót The Rocka na minionym SmackDown spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, bo jak podało WWE, wideo z tego momentu obejrzano już w ich mediach społecznościowych ponad 103 miliony razy. Wideo ustanowiło tym samym tegoroczny rekord jeśli chodzi o odsłony materiałów WWE udostępnianych w mediach społecznościowych.

Oglądalność ostatniego AEW Collision wyniosła 467 tysięcy widzów, zaliczając wzrost względem 345 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Pomimo wzrostu ogólnej widowni, sam rating w grupie wiekowej 18-49 pozostał na dokładnie tym samym poziomie i w obu przypadkach wyniósł 0.15.

Oprócz wspomnianej już przeze mnie walki Dominika Mysterio z Dragonem Lee oraz starcia Judgment Day z Kevinem Owensem i Samim Zaynem, WWE potwierdziło na kolejne RAW walkę Bronsona Reeda z Otisem oraz segment w którym Shinsuke Nakamura odpowie na wyzwanie ze strony Setha Rollinsa.

PWInsider podaje, że kolejną uczestniczką trwających try-outów WWE w Performance Center jest Jessica Roden. Podopieczna Rikishi’ego i Blacka Pearla występuje pod pseudonimem J-Rod, przez kilka ostatnich lat pokazując się głównie na lokalnych scenach w Kalifornii i Nevadzie. Zawodniczka zaliczyła już także występy w AEW Dark.

„Ringside News” donosi, że Grayson Waller zbiera na zapleczu duże pochwały za swoją dotychczasową pracę w głównych rosterach, po przenosinach z NXT. Federacja docenia przede wszystkim to, że zawodnik dobrze spisuje się za mikrofonem, czego brakuje wielu z obecnych młodszych zawodników. Nadchodzące miesiące mają przynieść spory push dla Wallera, szczególnie w obliczu planowanej gali stadionowej w Australii, która odbędzie się prawdopodobnie w lutym lub w marcu przyszłego roku. Waller jest Australijczykiem, w związku z czym ma odegrać ważną rolę podczas tego wydarzenia.

Zapowiedź NXT:
- Becky Lynch pojawi się ponownie w NXT
- Roxanne Perez vs. Lola Vice
- Global Heritage Invitational Match: Joe Coffey vs. Duke Hudson
- Global Heritage Invitational Match: Tyler Bate vs. Butch
- Carmelo Hayes vs. Dominik Mysterio.

---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.