wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Gail Kim doznała urazu podczas nagrań tysięcznego odcinka Impact Wrestling, Eddie Kingston wycofuje się z występów na scenie niezależnej, PCO opuści Impact Wrestling?, Okoliczności pauzy Luke'a Gallowsa, Omówienie wydarzeń z AEW Collision
Dodano: 24-09-2023, 20:09
Gail Kim powróciła po czterech latach do ringu, występując podczas tysięcznego odcinka Impact Wrestling, ale ten występ nie będzie jej się kojarzyć najlepiej. Kim zdradziła na Instagramie, że w trakcie tej walki doznała wstrząśnienia mózgu i to dość mocnego. Uraz okazał się problematyczny, wywołując nie tylko zawroty głowy, ale i zaburzenia w temperaturze ciała. Gail wspomniała, że w związku z tym poddała się leczeniu w komorze hiperbarycznej, co ma pomóc w dotlenieniu mózgu i powrocie do zdrowia.

Eddie Kingston sięgnął ostatnio po ROH World Championship, a jest do tego posiadaczem NJPW Strong Openweight Championship. Okazuje się, że Kingston cały czas pracuje jednak z doskwierającym mu bólem, wywołanym kontuzją pleców, która w końcu będzie wymagała leczenia. Na razie zawodnik stosuje jednak metody zachowawcze i pozostaje w ringu. Eddie wspomniał natomiast na Instagramie, że jako podwójny mistrz traktuje teraz priorytetowo obowiązki związane z tymi tytułami, natomiast w związku ze stanem zdrowia rezygnuje na razie z występów na scenie niezależnej. Kingston przeprosił zawiedzionych tym faktem fanów, ale stwierdził, że jego ciało stać obecnie tylko na występy powiązane z galami na których musi się pojawić z tytułami.

Redaktor wrestlingowy Pat Laprade twierdzi, że PCO poinformował Impact Wrestling o zamiarze odejścia z tej federacji. PCO ma wypełnić obowiązujący kontrakt, który kończy się jednak 30 października i po tej dacie PCO opuści federację.

„Fightful Select” podaje, że Luke Gallows pauzuje obecnie z powodu kontuzji kolana, która eliminuje go z jakiejkolwiek akcji na okres sześciu tygodni.

Uwaga na spoilery z AEW Collision.
|
|
|
|
Christian Cage jest nowym mistrzem AEW TNT, po tym jak wykorzystał zasady Triple Threat Matchu, w którym Darby Allin miał powalonego Luchasaurusa, gdy Cage wyrzucił Allina z ringu i odliczył dotychczasowego mistrza. Po walce doszło do spięcia na linii Christian-Luchasaurus, które szybko się wyjaśniło i panowie opuścili arenę w przyjacielskich stosunkach.

Jay White zaliczył udane starcie przeciwko Andrade El Idolo, natomiast FTR bez problemu rozprawili się z The Workhorsemen w obronie AEW Tag Team Championship. Po walce doszło do konfrontacji mistrzów z Aussie Open, z którymi zawalczą wkrótce na gali Wrestle Dream.

Ostry Texas Death Match padł łupem Bryana Danielsona, który pokonał Ricky’ego Starksa.

--------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.