wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE Hall of Famerzy na trzydziestoleciu RAW, Jeden z udziałowców WWE pozwał Vince'a McMahona, Oglądalność NXT New Year's Evil, Walka o IWGP World Heavyweight Championship na NJPW Battle in the Valley, Lokalizacja i data ROH Supercard of Honor 2023, Omówienie wydarzeń z AEW Dynamite + atrakcje na kolejne Rampage i Dynamite
Dodano: 12-01-2023, 08:21
23 stycznia WWE będzie obchodziło trzydziestą rocznicę RAW i z tego tytułu przygotowywany jest odcinek specjalny czerwonej tygodniówki, który odbędzie się w Wells Fargo Center w Filadelfii. PWInsider informuje, że na gali pojawi się na pewno przynajmniej kilku WWE Hall of Famerów. Planowane jest pojawienie się m.in. Seana „X-Paca” Waltmana czy Kane’a. Wcześniej swoją obecność na wydarzeniu sugerowali już Ric Flair czy Kurt Angle.

„Bloomberg” donosi, że jeden z udziałowców WWE, Scott Fellows, złożył wczoraj pozew przeciwko Vince’owi McMahonowi. Fellows oskarża go wprost o to, że Vince naruszył swój obowiązek powierniczy, wykorzystując pakiet kontrolny akcji WWE do wymuszenia swojego powrotu do zarządu, co zdaniem Fellowsa jest działaniem na szkodę pozostałych udziałowców.

Oglądalność odcinka specjalnego NXT New Year’s Evil wyniosła 700 tysięcy widzów przy ratingu 0.15 w grupie wiekowej 18-49. Widownia wzrosła względem 653 tysięcy oglądających sprzed tygodnia, podczas gdy rating spadł minimalnie względem 0.16 z poprzedniego wtorku.

NJPW ogłosiło, że oprócz debiutanckiej walki Mercedes Mone, 18 lutego na NJPW Battle in the Valley dojdzie do walki o IWGP World Heavyweight Championship. Tytułu będzie bronił Kazuchika Okada lub Shingo Takagi, zależnie od tego kto będzie mistrzem do czasu tego wydarzenia. Nie ujawniono na razie pretendenta do tytułu na tej gali.

„Fightful” informuje, że przed środowymi nagraniami AEW Dynamite w Los Angeles, ogłoszono, że to w tym właśnie mieście odbędzie się tegoroczne ROH Supercard of Honor. Gala odbędzie się tradycyjnie w weekend WrestleManii, a konkretnie 31 marca.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
Galę rozpoczęliśmy od razu od mocnej, ringowej akcji, w której Hangman Page pokonał Jona Moxley’a. Dla Page’a była to pierwsza walka od blisko trzech miesięcy, po tym jak pauzował po wstrząśnieniu mózgu. Page pokonał Moxley’a po wykonaniu mu Buckshot Lariat.


Po długiej przerwie w AEW TV pojawił się Adam Cole, który nie występował od czasu czerwcowego AEWxNJPW Forbidden Door. Cole podziękował fanom za wsparcie przez okres jego przerwy i zapowiedział, że powraca już, gotowy do akcji.


Bryan Danielson pokonał Konosuke Takeshitę, podtrzymując swoją szansę na rywalizację o AEW World Championship. Przypomnę, że MJF i Danielson ustalili, iż Bryan będzie teraz co tydzień w akcji, aż do 8 lutego – jeżeli wygra każdy z pojedynków do tego czasu, zasłuży na walkę o tytuł na nadchodzącej gali PPV.

Pomimo spekulacji wśród fanów i nadziei na ewentualny debiut Mercedes Mone, tej nie było na gali, a w walce tag teamowej kobiet nie doszło do żadnej zmiany, więc Saraya i Toni Storm zmierzyły się z Britt Baker i Jamie Hayter. Walkę wygrały Baker i Hayter, po tym jak Rebel odwróciła uwagę sędziego, a Hikaru Shida wrzuciła na ring kijek do kendo, z którego skorzystała Baker – po chwili Hayter wykończyła Toni Storm i zgarnęła zwycięstwo dla swojej drużyny.

Walką wieczoru był Ladder Match, wieńczący trwający od kilku tygodni Best of 7 Series pomiędzy Death Triangle i The Elite. Walkę wygrali Elite, kończąc tym samym całą rywalizację na swoją korzyść, stosunkiem zwycięstw cztery do trzech. Zgodnie z ustaleniami zwycięzcy Best of 7 Series zdobyli także AEW Trios Championship, kończąc panowanie Death Triangle po 126 dniach.


W piątkowym AEW Rampage zobaczymy:
- wypowie się Paul Walter Hauser
- coś do powiedzenia mają The Acclaimed
- Eddie Kingston & Ortiz vs. Kings of the Black Throne
- Street Fight: Ruby Soho & Willow Nightingale vs. Tay Melo & Anna Jay
- AEW TNT Championship: Darby Allin vs. Juice Robinson.


Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite potwierdzono:
- Ricky Starks vs. Jake Hager
- Bryan Danielson vs. Bandido.


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.