wrestling wwe tna aew


WWE Royal Rumble za nami. Wyłonieni zostali pretendenci do głównych tytułów na WrestleManii. Wy natomiast tak głosowaliście na temat 30-osobowej bitwy mężczyzn.
SONDA
WWE Royal Rumble zwycięży:
powracająca wielka gwiazda. (546) 73%  
rywalizująca aktualnie gwiazda. (207) 27%  
Łącznie oddano
753 głosy

Przechodzimy do WWE Elimination Chamber oraz walki o zunifikowane mistrzostwo wagi ciężkiej pomiędzy Romanem Reignsem i Samim Zaynem. Czy Waszym zdaniem Sami powinien zdobyć tytuł?


W wieku zaledwie 38 lat zmarł zawodnik Ring of Honor, Jay Briscoe, który występował ze swoim bratem Markiem w tag teamie The Briscoes. Jay zginął w wypadku samochodowym w którym ucierpiały również jego córeczki, które są obecnie leczone i powinny powrócić do pełni zdrowia. 

Według doniesień medialnych, występ Johna Ceny na tegorocznej WrestleManii jest już przesądzony. Przeciwnikiem Ceny ma być Austin Theory. Nie wiadomo jedynie kiedy rozpocznie się podbudowa tej walki. Ze względu na inne obowiązki, Cena pojawi się zapewne w WWE TV tylko kilka razy, więc promocja walki może przebiegać w dużej mierze innymi kanałami, choćby poprzez media społecznościowe.

NJPW potwierdziło, że wraz z końcem stycznia wygasła umowa Koty Ibushi'ego, który pożegnał się z federacją. Japończyk jest tym samym wolnym agentem. Jego usługami są zainteresowane wszystkie większe federacje, ale Kota nie zamierza się spieszyć z podpisywaniem dłuższej umowy i chce się obecnie skupić na założeniu własnej akademii wrestlingu w Japonii.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Vengeace Day 2023
Premiera:

Środa
8. lutego 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Dax Harwood o statusie FTR, Jinny zakończyła karierę, Data i lokalizacja Impact Wrestling Rebellion, Omówienie wybranych wydarzeń z Impact Wrestling Hard to Kill
Dodano: 16-01-2023, 15:53
Dax Harwood przekazał mocną wiadomość w najnowszym odcinku podcastu FTR. Zawodnik ogłosił, że FTR mają obecnie przerwę od występów w AEW, a ich kontrakty z federacją dobiegną końca w kwietniu. Dax zaznaczył, że nie może wykluczyć sytuacji w której ich pauza przedłuży się aż do wygaśnięcia wspomnianych umów.
Harwood stwierdził, że chcą poświęcić tych parę miesięcy na popracowanie nad swoim zdrowiem, ale przede wszystkim nad głęboką refleksją co dalej zrobić, gdyż nie mają wątpliwości, iż kolejne dłuższe kontrakty będą ostatnimi jeżeli chodzi o kariery zawodnicze. Tym samym chcą się nad tym zastanowić do takiego stopnia, żeby nie mieć żadnych wątpliwości względem swoich decyzji.

Jinny poinformowała, że po długiej walce z kontuzją podjęła decyzję o zakończeniu ringowej kariery. Zawodniczka była związana z WWE od 2018 roku i pracowała ostatnio w NXT UK – Jinny doznała kontuzji we wrześniu ubiegłego roku i w trakcie jej przerwy doszło do zamknięcia brytyjskiego projektu WWE. Poza etapem w WWE, Jinny występowała w trakcie swojej kariery w PROGRESS Wrestling czy Revolution Pro Wrestling.

Impact Wrestling ogłosiło, że kolejnym PPV federacji będzie gala Rebellion, która odbędzie się 16 kwietnia w Toronto w Kanadzie.


Uwaga na spoilery z Impact Wrestling Hard to Kill PPV.

Santino Marella został przedstawiony na Hard to Kill PPV jako nowa osoba decyzyjna w Impact Wrestling, zastępując tymczasowo Scotta D’Amore, storyline’owo wykluczonego z akcji po ataku Bully’ego Raya’a. Santino podjął od razu pierwszą decyzję, wznawiając walkę o Impact Digital Media Championship, po tym jak Moose pokonał najpierw Joe Hendry’ego po nieprzepisowym zagraniu. Po restarcie walkę wygrał Hendry i obronił tytuł.
Po gali, Impact Wrestling potwierdziło oficjalnie zakontraktowanie Santino. Dla polskich fanów dodatkowym smaczkiem jest oczywiście fakt, że niedawno Santino został ogłoszony nowym współwłaścicielem Kinguin Prime Time Wrestling, co teoretycznie może otwierać drogę do dalszej współpracy PTW i IW – przypomnę, że już na ostatniej gali w Warszawie broniony był właśnie tytuł Impact Digital Media.


Podczas Hard to Kill, Frankie Kazarian zapowiedział, że został już pełnoprawnym członkiem rosteru Impact Wrestling, po tym jak podpisał w końcu kontrakt z federacją. PWInsider informuje, że Kazarian poprosił AEW o zgodę na odejście w listopadzie, już po pierwszych występach w IW. Frankie miał to argumentować tym, że chce jeszcze coś osiągnąć w swojej karierze, a w rosterze IW będzie miał dużo więcej szans niż w AEW. Ponoć Tony Khan uszanował argumenty i decyzję zawodnika, pozwalając mu niejako na całkowity „transfer” do IW.

Mickie James kontynuuje swoje „Last Rodeo”, a co więcej jest nową mistrzynią Knockouts. Na Hard to Kill zawodniczka pokonała Jordynne Grace, podtrzymując swoją karierę i przejmując tytuł mistrzowski.


-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy Sami Zayn powinien zdobyć mistrzostwo WWE Universal na Elimination Chamber?

Tak
Nie28. stycznia 2023


30-osobowy Royal Rumble Match Mężczyzn

30-osobowy Royal Rumble Match Kobiet

26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Bloodline
pokonało
Brawling Brutes

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
Becky Lynch
pokonały
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Austin Theory
pokonał
Setha Rollinsa
i Bobby'ego Lashleya

AJ Styles
pokonał
Finna Balora
19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.