wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Jay White wkrótce trafi do WWE?, Faworyci bukmacherów w kontekście Elimination Chamber Matchów, Liv Morgan o swoich planach aktorskich, Kulisy decyzji dotyczącej Barona Corbina
Dodano: 13-02-2023, 09:37
„Fightful Select” informuje, że pomimo przegranej walki „Loser Leaves Japan” Jay White jest jeszcze pod kontraktem NJPW, ale umowa w rzeczy samej wkrótce wygaśnie i nie będzie przedłużona. White ma kontynuować karierę w Stanach Zjednoczonych, a faworytem do jego sprowadzenia jest WWE. Obecnie zakulisowo mówi się o tym, że WWE jest już pewne transferu White’a, choć nie doszło jednak jeszcze do spisania żadnej formalnej umowy, gdyż WWE musi z tym poczekać do czasu, gdy wygaśnie umowa White’a z NJPW. Finalizacja całej transakcji odbędzie się zapewne na kilka tygodni przed WrestleManią 39, więc raczej nie należy się spodziewać występu White’a na tej gali – dość prawdopodobny jest jednak jego debiut wkrótce po WM.

Według aktualnych kursów bukmacherskich na „BetOnline” zdecydowaną faworytką nadchodzącego Elimination Chamber Matchu o miano pretendentki do RAW Women’s Championship, jest Asuka. Przypomnę, że zwyciężczyni tego starcia zawalczy o tytuł na WrestleManii 39.
Z kolei przy Elimination Chamber Matchu mężczyzn o WWE United States Championship faworyzowany jest obecny mistrz, Austin Theory. Same kursy są tu jednak zdecydowanie mniej klarowne niż w przypadku walki kobiet. Po kursach za innych potencjalnych faworytów są uważani Seth Rollins i Montez Ford.

Liv Morgan gościła w podcaście „Out of Character” Ryana Satina i przyznała, że obecnie bardzo interesuje ją aktorstwo i na pewno dość mocno działa w tym kierunku. Morgan zaznaczyła przy tym, że nie wpływa to na jej status w WWE. Liv zasugerowała, że chce się zająć aktorstwem, ale raczej w formie łączenia tego z dalszą karierą wrestlingową, a nie rezygnowania z WWE na rzecz filmów czy seriali.

Dave Meltzer zasugerował w „Wrestling Observer Radio”, że porzucenie storyline’u z JBL’em jest jednocześnie pewnego rodzaju kapitulacją WWE odnośnie Barona Corbina. Decyzję miał podjąć Triple H, który uznał, że story nie idzie obecnie w zasadzie w żadnym kierunku i po prostu nie wypaliło. Jednocześnie pomimo sporej sympatii do zawodnika, Hunter miał skreślić Corbina, który jest po kolejnym nieudanym gimmicku. Obecnie uznaje się ponoć, że wiele osób w WWE pogodziło się zwyczajnie z tym, iż Corbin nie będzie nikim więcej niż midcarderem i federacja raczej nie będzie podejmowała już żadnych prób jego większej promocji. Nieoficjalnie mówi się o tym, że Corbin będzie obecnie też jedną z osób do pożegnania, gdyby WWE zdecydowało się w tym roku na standardowe „czyszczenie szatni” w formie zbiorowych zwolnień.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Dodano: 06-01-2023, 00:15
Host: ip-31-0-127-125.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.125

Co sie stalo z newsami xdd

autor: Savage

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.