wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nowe wieści w sprawie powrotu Authors of Pain do WWE, Mercedes Mone o walce w MMA i powrocie do WWE, Edge nie wie kiedy zakończy karierę, Dwie walki oficjalnie w karcie RAW, Nowe walki na NXT
Dodano: 20-02-2023, 09:37
„Fightful Select” informuje, że WWE podejmuje kolejne kroki w stronę sprowadzenia Authors of Pain wraz z Paulem Elleringiem. Co ciekawe ponoć AOP bardzo ufają Elleringowi i chcą, żeby to on negocjował w ich imieniu umowy z WWE dla całej trójki. Prawdopodobnie wkrótce dojdzie do rozmów w tej sprawie.

W rozmowie z Markiem Raimondim z ESPN, Mercedes Mone wypowiedziała się o szansach, że zdecyduje się na walkę w MMA lub powrót do WWE. Odnośnie tego pierwszego Mone powiedziała, że jest to mało prawdopodobne, bo nie czuje, żeby MMA było czymś dla niej. Mercedes wspomniała, że jak wielu rzeczy w życiu, nie chce tego kategorycznie przekreślać, bo wiele może się wydarzyć. Mone stwierdziła do tego, że zna pewne podstawowe techniki z MMA, co przekłada zresztą często na akcje wykonywane w wrestlingowym ringu.
Odnośnie WWE, Mercedes wypowiedziała się w zasadzie w podobnym tonie. Mone powiedziała wprost, że nauczyła się już, żeby „nigdy nie mówić nigdy”. Mercedes stwierdziła, że życie potrafi nas zaprowadzić w różne miejsca których się nie spodziewamy. Ona nie spodziewała się choćby, że będzie kiedyś występować w NJPW, a teraz tu jest, więc nie zamierza też wykluczać powrotu do WWE.

W poprzednim roku Edge sugerował, że 2023 może być jego ostatnim w ringu, ale obecnie zawodnik nie wydaje się już zupełnie przekonany do takiego scenariusza. Na konferencji prasowej po Elimination Chamber, WWE Hall of Famer przyznał, że obecnie jest na takim etapie w życiu, iż nie myśli za dużo o przyszłości, tylko skupia się na czerpaniu przyjemności z tego co jest teraz. Fakty są tymczasem takie, że jest to etap w którym czerpie bardzo dużo radości z występów w WWE – właśnie jest choćby po stoczeniu wspólnej walki ze swoją żoną, czego nie spodziewali się już zrobić, a oboje są tym zachwyceni.
Edge stwierdził wprost, że nie wie co zje następnego dnia na śniadanie, więc tym bardziej nie zastanawia się co będzie robił za 5-8 miesięcy od teraz. Edge zaznaczył przy tym, że jedna rzecz się nie zmieniła i chciałby odwiesić wrestlingowe buty na kołek podczas wydarzenia w Kanadzie.

W minionym tygodniu wspominałem o materiale opublikowanym przez WWE na YouTube, w którym Mustafa Ali wyraził chęć walki z Dolphem Zigglerem na RAW. Teraz walka jest już oficjalnie w karcie dzisiejszej tygodniówki. Do tego WWE potwierdziło, że na gali dojdzie do obrony WWE United States Championship, gdy Austin Theory zmierzy się z Edgem.
WWE ogłosiło trzy nowe walki na jutrzejsze NXT:
- Chase U vs. The Dyad
- Ivy Nile vs. Alba Fyre
- Non-Title: Gallus vs. Edris Enofe & Malik Blade.

-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Dodano: 06-01-2023, 00:15
Host: ip-31-0-127-125.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.125

Co sie stalo z newsami xdd

autor: Savage

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.