wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Tony Khan o statusie FTR, JoJo Offerman i Bray Wyatt planują ślub w tym roku, William Regal o tym co poszło nie tak podczas pobytu w AEW, Nagrania AEW Dark w Universal Studios, AEW nagrało show ku pamięci Jay'a Briscoe, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite: omówienie wybranych wydarzeń z gali, atrakcje na nadchodzące Rampage i Dynamite
Dodano: 19-01-2023, 10:09
Podczas wizyty w podcaście „In the Kliq” Tony Khan odniósł się go statusu FTR. Khan stwierdził, że obecnie czekają cierpliwie na ich powrót, ale FTR potrzebują trochę czasu na odpoczynek po najbardziej intensywnym okresie w swoich karierach, związanym też z wieloma podróżami. Tony liczy, że gdy panowie wrócą do zdrowia to pozostaną w federacji. Khan zaznaczył, że na pewno chcieliby ich zatrzymać w AEW.

JoJo Offerman i Bray Wyatt są od pewnego czasu zaręczeni, ale JoJo ujawniła podczas wizyty w „The Bella Podcast”, że nie doszło jeszcze do ich ślubu, ale mają już wszystko zaplanowane, więc może zdradzić, iż ceremonia odbędzie się później w tym roku.

William Regal był gościem „Distraction Pieces” i wypowiedział się o tym, że jego pobyt w AEW nie poszedł do końca po jego myśli. Regal stwierdził, że przede wszystkim przez parę ostatnich miesięcy w programie zbyt dużo akcentów kładziono na jego osobę, podczas gdy powinno chodzić o zawodników dookoła, a nie jego samego. W jego odczuciu zaczęło się to dość pozytywnie, ale potem nie było poprowadzone tak jak należy. William dodał, że nie był też zadowolony z tego, iż w ostatnim czasie był już w zasadzie tylko postacią telewizyjną i ograniczono go w AEW do takiej roli. Zaznaczył, że przychodził do federacji z zupełnie innym zamiarem i jego ostateczna rola nie była taka jak ustalali, gdy zdecydował się dołączyć do AEW.

Według ustaleń „Fightful Select” AEW ponownie zamierza nagrać dalsze materiały do AEW Dark w Universal Studios w Orlando. Takie tapingi zaplanowano wstępnie na 28 stycznia. AEW powróciło z nagraniami Dark do Universal Studios po kilkumiesięcznej przerwie w drugiej połowie ubiegłego roku.

Tony Khan poinformował, że przy okazji wczorajszych tapingów Dynamite i Rampage, nagrali do tego specjalny program, który będzie poświęcony pamięci Jay’a Briscoe. Show ukaże się na platformie Honor Club, ale będzie udostępnione za darmo dla wszystkich chętnych. PWInsider przekazał potem, że show ku pamięci Briscoe miało formę gali i nagrano na nią:
- Ian Riccaboni i Caprice Coleman wypowiedzą się o Briscoe
- ROH Pure Championship: Wheeler Yuta vs. Hagane Shinno
- Adam Cole wypowie się o swojej relacji z Jay’em
- Mighty Myra vs. Marina Shafir
- Eddie Kingston vs. QT Marshall
- ROH Women’s Championship: Athena vs. Madison Rayne
- Brandon Cutler vs. Juice Robinson
- Yuka Sakazaki vs. Sandra Moon
- ROH World Championship: Claudio Castagnoli vs. Christopher Daniels.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
Upamiętnienia Jay’a Briscoe nie zabrakło też oczywiście podczas samego Dynamite. Show rozpoczęło się grafiką poświęconą pamięci zawodnika, a część osób pojawiła się na gali z czarnymi opaskami na rękach (m.in. Jay Lethal, Young Bucks czy Best Friends).


Akcja rozpoczęła się od walki o AEW All-Atlantic Championship, które Orange Cassidy skutecznie obronił, pokonując Jay’a Lethala. Podczas walki było dużo zamieszania w związku z ingerencjami z zewnątrz.

Top Flight pokonali Young Bucksów w walce tag teamowej. Podczas starcia Young Bucks ku pamięci Jay’a wykonali akcję Doomsday Device, charakterystyczną dla repertuaru The Briscoes.

Bryan Danielson pokonał Bandido, podtrzymując tym samym serię zwycięstw, której potrzebuje, żeby MJF zgodził się na walkę o AEW World Championship. Cykl tych walk będzie kontynuowany w przyszłym tygodniu.

Gala przyniosła nam heel turn Sarayi i Toni Storm, które zaatakowały Willow Nightingale, po tym jak wcześniej Storm pokonała ją w pojedynku przy asyście Sarayi. Z pomocą dla Nightingale pojawiła się Ruby Soho, podczas gdy Hikaru Shida przyglądała się tylko całemu zajściu, nie precyzując po której stronie się opowiada.


W walce wieczoru Darby Allin pokonał Kushidę i obronił tym samym AEW TNT Championship.

Na piątkowe AEW Rampage nagrano:
- wypowie się Eddie Kingston
- Jade Cargill i Leila Grey w akcji
- Jungle Boy vs. Ethan Page
- Action Andretti vs. Daniel Garcia
- Brian Cage vs. Willie Mack.


Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite zapowiedziano tymczasem:
- Chris Jericho & Sammy Guevara lub Daniel Garcia vs. Action Andretti & Ricky Starks (w walce weźmie udział Garcia, jeżeli pokona Actiona na Rampage. W przeciwnym razie z Jericho wystąpi Guevara)
- Bryan Danielson vs. Brian Cage.


-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 01-08-2022, 12:24
Host: user-188-33-224-57.play-internet.pl, IP: 188.33.224.57

Nie no , AEW już styka tych "gwiazd" z WWE. Pora zacząć dobrze bookowac tych, co już są oraz docenić młodych co są z AEW od początku . To dobre story ma szansę dać AEW rating powyżej miliona a nie Cesaro z "głównym" pasem czy Gargano

autor: End of Days

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.