wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nick Khan o powrocie Vince'a McMahona
Dodano: 19-01-2023, 20:52
Aktualny CEO WWE, Nick Khan, gościł w „The Bill Simmons Podcast” i wypowiedział się szerzej o sytuacji z Vincem McMahonem. Khan poruszył wiele kwestii, w pierwszej kolejności mówiąc, że powrót Vince’a nie jest dla niego niespodzianką. Jego zdaniem McMahon poczynił mądry biznesowy ruch wycofując się na kilka miesięcy, ale w związku z jego pakietem kontrolnym nigdy nie było też wątpliwości kto ma tak naprawdę kluczową władzę w WWE. Nick zaznaczył przy tym, że wierzy w to, iż powrót Vince’a jest zorientowany na rozstrzygnięcie sprawy ewentualnej sprzedaży lub dopięcia nowych umów telewizyjnych, ponieważ od czasu powrotu McMahon rzeczywiście nie ingerował w żadnym stopniu w sferę kreatywną. Khan podkreślił, że nie ma do tego planów, żeby Vince pojawił się w programach jako postać telewizyjna, choć to mogłoby ulec zmianie, jeżeli Vince i Triple H będą w tej sprawie po jednej stronie – w jego odczuciu obecnie nie ma jednak na to szans. Nick powiedział też wymownie, że powrót Vince’a nie powinien być dla nikogo niespodzianką, bo każdy kto go zna wiedział doskonale, iż McMahon nie powie ostatniego słowa poprzez Twittera (nawiązał tu do tego, że Vince ogłosił swoje odejście na emeryturę na Twitterze – red.).Nick Khan zaznaczył, że widmo sprzedaży WWE jest naprawdę realne. Wspomniał, że po ostatnich kontaktach z McMahonem widzi, iż przez tych kilka miesięcy ten dojrzał faktycznie do podjęcia takiej decyzji. Jego zdaniem jest to pewien syndrom sytuacji w której Vince wie, że zbudował imperium, ale ma do tego pewną świadomość, iż chyba sam nie jest w stanie go bardziej rozwinąć, więc jeżeli znajdzie odpowiedniego kupca, jest skłonny przekazać federację. Khan zaprzeczył przy tym stanowczo, żeby mieli jakiekolwiek porozumienie z funduszem z Arabii Saudyjskiej i określił ostatnie doniesienia medialne jako w stu procentach wyssane z palca plotki. Nick dodał, że rozważają przy tym różne scenariusze strategiczne, w tym takie w których WWE nie będzie finalnie sprzedane, lecz podpiszą nowe, lukratywne kontrakty telewizyjne. Khan zasugerował tutaj mocno, że w takim przypadku w grę może wchodzić przejście WWE na ESPN, o czym rozmawiali już w przeszłości i taki temat pozostaje cały czas na stole.---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.