wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Will Ospreay planuje pozostać w NJPW, Naomi pojawi się z Sashą Banks na Wrestle Kingdom 17?, Status WWE w sprawie zmiany siedziby federacji, Zapowiedź RAW
Dodano: 02-01-2023, 20:52
W rozmowie z „Fightful” Will Ospreay ujawnił, że jego umowa z NJPW obowiązuje do początku przyszłego roku, ale jego serce jest w New Japan i nastawia się na pozostanie w tej federacji na dłużej. Ospreay stwierdził, że raczej nie myśli o regularnych występach w Stanach Zjednoczonych i lepiej czuje się w występach w Japonii, więc będzie chciał podpisać nowy kontrakt z NJPW.

PWInsider donosi, że Trinity Fatu (Naomi) ma towarzyszyć Sashy Banks przy okazji jej debiutu na Wrestle Kingdom 17. Nie wiadomo czy Naomi też miałaby wystąpić na gali, czy jedynie towarzyszyć Sashy na zapleczu.

„CT Insider” informuje, że po wielu pracach nowa siedziba WWE ma być gotowa już wkrótce, a federacja zacznie w niej funkcjonować jeszcze w pierwszym kwartale 2023 roku. W tym terminie otworzone będą pierwsze sekcje – kolejne będą otwierane na przestrzeni tego roku. WWE pozostaje w Stamford (Connecticut), ale przenosi się z Titan Towers do obiektu zlokalizowanego przy 707 Washington Blvd.
Nowy kompleks jest ogromny, mając ponad 370 tysięcy metrów kwadratowych dostępnej powierzchni. Z tego tytułu pojawi się tam mnóstwo udogodnień, w tym nawet prywatne studio nagraniowe WWE, które będzie mogło służyć pod przygotowywanie programów na Peacock/WWE Network, ale w awaryjnych sytuacjach nawet do organizacji gal. WWE miało zmienić siedzibę dużo wcześniej, ale prace nad nowym budynkiem były opóźnione przez pandemię, w trakcie której WWE szukając oszczędności wstrzymało część budżetu związanego z tym projektem.

Na dzisiejsze, pierwsze w 2023 roku RAW zapowiedziano dwie walki mistrzowskie:
- Bianca Belair broni tytułu kobiet RAW przeciwko Alexie Bliss
- Seth Rollins chce odebrać mistrzostwo Stanów Zjednoczonych z rąk Austina Theory’ego.


---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 02-10-2022, 22:00
Host: 89-65-142-44.dynamic.chello.pl, IP: 89.65.142.44

@The Governor
Tylko że ja nie czytam tych wszystkich teorii,a opieram je na obejrzanych materjałach z wwe,a że na YouTube,wiekszośc kanałów obstawia dane nazwisko w oparciu o przeciek z WWE,które nie sugeruje kim jest White Rabbit przecież,czy to co w internecie,wyczytał,z źródła oficjalnego,czy od jakiegoś randoma.Każdy ma prawo typować kto jest White Rabbitem po swojemu,prawda?

autor: Karol Schabowy

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.