wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Will Ospreay planuje pozostać w NJPW, Naomi pojawi się z Sashą Banks na Wrestle Kingdom 17?, Status WWE w sprawie zmiany siedziby federacji, Zapowiedź RAW
Dodano: 02-01-2023, 20:52
W rozmowie z „Fightful” Will Ospreay ujawnił, że jego umowa z NJPW obowiązuje do początku przyszłego roku, ale jego serce jest w New Japan i nastawia się na pozostanie w tej federacji na dłużej. Ospreay stwierdził, że raczej nie myśli o regularnych występach w Stanach Zjednoczonych i lepiej czuje się w występach w Japonii, więc będzie chciał podpisać nowy kontrakt z NJPW.

PWInsider donosi, że Trinity Fatu (Naomi) ma towarzyszyć Sashy Banks przy okazji jej debiutu na Wrestle Kingdom 17. Nie wiadomo czy Naomi też miałaby wystąpić na gali, czy jedynie towarzyszyć Sashy na zapleczu.

„CT Insider” informuje, że po wielu pracach nowa siedziba WWE ma być gotowa już wkrótce, a federacja zacznie w niej funkcjonować jeszcze w pierwszym kwartale 2023 roku. W tym terminie otworzone będą pierwsze sekcje – kolejne będą otwierane na przestrzeni tego roku. WWE pozostaje w Stamford (Connecticut), ale przenosi się z Titan Towers do obiektu zlokalizowanego przy 707 Washington Blvd.
Nowy kompleks jest ogromny, mając ponad 370 tysięcy metrów kwadratowych dostępnej powierzchni. Z tego tytułu pojawi się tam mnóstwo udogodnień, w tym nawet prywatne studio nagraniowe WWE, które będzie mogło służyć pod przygotowywanie programów na Peacock/WWE Network, ale w awaryjnych sytuacjach nawet do organizacji gal. WWE miało zmienić siedzibę dużo wcześniej, ale prace nad nowym budynkiem były opóźnione przez pandemię, w trakcie której WWE szukając oszczędności wstrzymało część budżetu związanego z tym projektem.

Na dzisiejsze, pierwsze w 2023 roku RAW zapowiedziano dwie walki mistrzowskie:
- Bianca Belair broni tytułu kobiet RAW przeciwko Alexie Bliss
- Seth Rollins chce odebrać mistrzostwo Stanów Zjednoczonych z rąk Austina Theory’ego.


---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 03-01-2023, 09:43
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

A po co taki Ospreay miałby przenosić się do USA skoro w Japonii stał się sporą gwiazdą? W USA czekałyby go 3/4 dream feudy, ewentualny run z pasem i wegetacja na wzór innych importowanych błyskotek. A w NJPW przynajmniej ma stabilizację, która dla wielu ludzi z podwyższonym standardem życia bywa ważniejsza od kilkuset tysięcy więcej na koncie.

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.