wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nowe zapisy w umowach WWE z obiektami, Reakcja szatni AEW na zmianę mistrzyni TBS, Szczegółowa oglądalność AEW Dynamite, Reality-show AEW wkrótce na MAX, Data i lokalizacja ROH Death Before Dishonor, CM Punk i Ace Steel będą zaangażowani w sferę kreatywną Collision
Dodano: 03-06-2023, 14:56
„Wrestling Observer Newsletter” informuje, że WWE dodaje obecnie klauzule do swoich umów z obiektami na których odbywają się ich gale. Są to zapisy, które mają uniemożliwić AEW organizowanie wydarzeń w tych miejscach wkrótce po galach WWE. Klauzule określają ponoć ile tygodni musi dzielić gale WWE i AEW w tym samym obiekcie, a do tego ustalają, że w takiej sytuacji sprzedaż biletów na galę AEW może się zacząć dopiero po tym jak odbędzie się sama gala WWE.

PWInsider donosi, że na zapleczu AEW zareagowano bardzo pozytywnie na przejęcie przez Kris Statlander tytułu AEW TBS. Sama Jade Cargill nie jest jakoś specjalnie lubiana na zapleczu i trzyma się raczej w dystansie od wielu pracowników, ale chodzi tu głównie o fakt, że sama Statlander jest z kolei bardzo ceniona, choćby z tytułu tego, że nawet podczas kontuzji, Kris pojawiała się regularnie, żeby pomagać na zapleczu. Ogólnie zmianę mistrzyni przyjęto w szatni jako bardzo pozytywną.

Przypomnę, że średnia oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 923 tysiące widzów, natomiast szczegółowy podział widowni według kwadransów wypadł następująco:
+ Q1: Blackpool Combat Club vs. Lucha Bros & Bandido – 1,040 miliona widzów
+ Q2: Końcówka BCC/Lucha Bros & Bandidio + promo The Elite + segment Jay White & Juice Robinson/FTR – 999 tysięcy widzów
+ Q3: Ogłoszenie Tony’ego Khana + Trent Beretta vs. Big Bill vs. Swerve Strickland – 991 tysięcy
+ Q4: Wideo promocyjne Kris Statlander + wywiad z The Acclaimed & Daddy Ass + promo Dona Callisa i Konosuke Takeshity – 906 tysięcy
+ Q5: Darby Allin & Orange Cassidy vs. Gates of Agony – 888 tysięcy
+ Q6: wideo MJF’a + segment Hook/La Faccion Ingobernable + wywiad z Outcasts + początek Kris Statlander vs. Nyla Rose – 866 tysięcy
+ Q7: końcówka Statlander/Rose – 854 tysiące
+ Q8: Adam Cole & Britt Baker vs. Chris Jericho & Saraya – 839 tysięcy.

Dotychczas powstało sześć odcinków reality-show „AEW All Access”, które wyemitowano od marca do maja. Niedawno ogłoszono, że program będzie przeniesiony z telewizji na platformę streamingową MAX. W swoim czasie to tam ukażą się już zatem nowe odcinki, natomiast na razie, jeszcze w czerwcu na MAX ma zostać dodanych wspomnianych sześć epizodów.

Ring of Honor ogłosiło, że tegoroczna edycja gali Death Before Dishonor odbędzie się już 21 lipca w Trenton w New Jersey.


„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że CM Punk i Ace Steel mają być bardzo mocno zaangażowani w sferę kreatywną nadchodzącego programu AEW Collision. Z tego co wiadomo panowie mają się przy tym zajmować tylko historiami powiązanymi z Punkiem, a nie pozostałymi elementami show. Wciąż ma to być ważne zadanie, bo AEW zamierza zbudować Collision wokół Punka, który znajdzie się w absolutnie głównych storyline’ach w tym programie, przy czym w tym układzie Punk będzie w dużej mierze w zasadzie sam tworzył swoje feudy.
„Fightful Select” informuje tymczasem, że w kontekście pierwszych programów Punka po powrocie mówi się o trzech potencjalnych rywalach, którymi mogą być: Chris Jericho, Samoa Joe i Jay White. Według wspomnianego źródła na zapleczu atmosfera dotycząca Punka trochę się ostudziła, po tym jak AEW zapewniło pracowników zniechęconych do Punka, że nie będą musieli z nim współpracować, gdyż będą pracować na Dynamite, podczas gdy Punk na być przypisany wyłącznie do gal Collision. Przy okazji okazało się, że zarysowany podział rosterów Dynamite i Collision robi się o tyle specyficzny, że będzie zależał w sporej części od… relacji danych osób z Punkiem. Ponoć osoby w dobrej komitywie z Punkiem, jak choćby FTR, trafią na Collision. Z kolei ludzie, którzy są negatywnie nastawieni do Punka będą trzymani na Dynamite.

------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 04-06-2023, 19:26
Host: 89-64-32-161.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.161

Czyli skończy się tak, że Dynamite nikt nie będzie oglądał bo będą tam występować same kukumongi itp.

autor: rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.