wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.





WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00



Deonna Purrazzo na dłużej w Impact Wrestling, Oglądalność NXT, Nowa walka na RAW, Omówienie wybranych wydarzeń z AEW Dynamite + atrakcje na AEW Rampage
Dodano: 09-02-2023, 10:06
„Fightful Select” informuje, że Impact Wrestling skorzystało z klauzuli w kontrakcie Deonny Purrazzo, która pozwalała federacji na jednostronne przedłużenie umowy. Tym samym jej kontrakt obowiązuje teraz do końca 2023 roku.

Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 562 tysiące widzów przy ratingu 0.11 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki względem 587 tysięcy oglądających i ratingu 0.13 sprzed tygodnia.

WWE poinformowało, że na nadchodzącym RAW dojdzie do solowej walki Mustafy Ali’ego z Bronsonem Reedem.


Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
MJF pokonał Konosuke Takeshitę w eliminatorze do walki mistrzowskiej, więc Takeshita nie zawalczy w nadchodzącym czasie o tytuł. Taką okazję będzie miał za to Bryan Danielson, który pokonał Rusha i zakończył swoje kilkutygodniowe wyzwanie, w ramach którego zapracował na walkę o AEW World Championship. Danielson i MJF zmierzą się w godzinnym Iron Man Matchu na AEW Revolution, które odbędzie się 5 marca.

The Elite rozprawili się z Top Flight i AR Foxem w obronie AEW Trios Championship. Mniej szczęścia mieli The Acclaimed, którzy w walce wieczoru ulegli The Gunns, którzy przejęli tym samym AEW Tag Team Championship. To pierwsze panowanie dla Gunns, a Acclaimed stracili tytuły po 140 dniach.


Na piątkowe AEW Rampage nagrano:
- Wheeler Yuta, Jon Moxley & Claudio Castagnoli vs. Kip Sabian, The Butcher & The Blade
- Ruby Soho vs. Marina Shafir
- Ryan Nemeth vs. Jungle Boy
- AEW All-Atlantic Championship: Orange Cassidy vs. Lee Moriarty
- wypowie się Mark Briscoe.


--------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!


Autor:
Piotr Gilewski



Dodano: 04-11-2022, 08:29
Host: apo22.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.26.148.22

Jeff to elita 🤣🤣

Chyba u dilerów.

autor: TheGovernor

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]



Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.



9. grudnia 2023


30. grudnia 2023



4. listopada 2023


18. listopada 2023




WWE Universal



WWE Świata Wagi Ciężkiej



AEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.