wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Andrade El Idolo gotowy do powrotu na Collision, Tony Khan ogłosi walkę wieczoru pierwszego odcinka Collision, Bobby Fish o story z Undisputed Era vs. Elite + szansach na powrót do AEW, Aktualna karta Impact Wrestling Against All Odds
Dodano: 06-06-2023, 13:18
„Fightful Select” informuje, że trwają przygotowania do powrotu Andrade El Idolo, który ma dołączyć do rosteru programu AEW Collision. Andrade był obecny na zapleczu tapingów Dynamite z 10 maja, gdy planowano, żeby podobnie jak Miro i Thunder Rosa, pojawił się on w krótkim segmencie w którym wchodzi do gabinetu Tony’ego Khana. Ponoć Andrade odmówił jednak udziału w takim segmencie. Tydzień później nagrano z jego udziałem segment do wykorzystania w mediach społecznościowych.
Andrade miał już się uporać z problemami zdrowotnymi i poddał się nawet operacji, żeby być w pełni gotowym na połowę czerwca. Zawodnik powinien się pojawić w premierowym odcinku Collision z 17 czerwca. Co ciekawe o jego gotowości może świadczyć również fakt, że wczoraj zawodnik potwierdził planowaną walkę… w Meksyku. Andrade wystąpi 15 czerwca na gali w Olimpico Laguna Arenie, gdzie zmierzy się z Cibernetico i Psycho Clownem w Triple Threat Matchu. Będzie to tym samym pierwsza oficjalna walka Andrade od września ubiegłego roku, gdy wziął udział w Casino Ladder Matchu na AEW All Out 2022.

Tony Khan potwierdził tymczasem, że podczas jutrzejszego Dynamite ogłosi walkę wieczoru pierwszego odcinka programu AEW Collision.

Podczas „Tru Heel Heat Wrestling” Bobby Fish stwierdził, że w AEW od początku były głosy o tym, iż po tym jak będzie dostępny Roderick Strong, chcieliby zrobić u siebie jakiś program pomiędzy dawną Undisputed Erą z NXT, a The Elite. Po drodze było jednak wiele różnego rodzaju zamieszania i nie do końca dało się doprowadzić do takiej historii.
Przypomnę, że Fish opuścił ostatecznie AEW latem ubiegłego roku. We wspomnianej rozmowie Fish zaznaczył po raz kolejny, że sprawa rozbiła się o pieniądze. Przyznał przy tym, że niekoniecznie jest teraz nastawiony na powrót do AEW. Bobby zaznaczył, że powrót na scenę niezależną okazał się nadspodziewanie dobry i przypomniał mu dlaczego tak kocha ten biznes, co często potrafi umknąć, gdy pracujesz tylko na zapleczu dużych federacji. Obecnie jest zatem bardzo zadowolony ze swojej sytuacji i ogromnej swobody, którą daje mu pozycja „wolnego agenta”, więc nie jest przekonany czy powrót do AEW będzie w ogóle wchodził w grę.

Aktualna karta piątkowej gali Impact Wrestling Against All Odds:
- Trinity & Deonna Purrazzo vs. Gisele Shaw & Savannah Evans
- Eddie Edwards vs. Frankie Kazarian
- Dog Collar Match: Masha Slamovich vs. Killer Kelly
- 8-4-1 Match for #1 Contender to Impact World Championship: Bully Ray, Jonathan Gresham, Heath & Nick Aldis vs. Mike Bailey, Moose, PCO & Rich Swann (zwycięska drużyna zmierzy się następnie w 4-Way Matchu o miano pretendenta)
- Ohio Street Fight: The Design vs. oVe
- Impact Digital Media Championship: Joe Hendry vs. Dirty Dango
- Impact Tag Team Championship: ABC vs. Good Hands
- Impact X-Division Championship: Trey Miguel vs. Chris Sabin
- Impact World Championship: Steve Maclin vs. Alex Shelley.

----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-06-2023, 18:47
Host: user-188-33-224-212.play-internet.pl, IP: 188.33.224.212

Kurde Owens z Guntherem kawał wrestlingu zaprezentowali. A Kaiser to chyba jako jedyny umie w selling stunnera. Jako jedyny chyba w całej karierze odbił się kolanami, a nie że stał i potem zrobił flipa. Taki detal a jak ważny przy sellu tego finishera.

autor: End of Days

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.