wrestling wwe tna aew


WWE Royal Rumble za nami. Wyłonieni zostali pretendenci do głównych tytułów na WrestleManii. Wy natomiast tak głosowaliście na temat 30-osobowej bitwy mężczyzn.
SONDA
WWE Royal Rumble zwycięży:
powracająca wielka gwiazda. (546) 73%  
rywalizująca aktualnie gwiazda. (207) 27%  
Łącznie oddano
753 głosy

Przechodzimy do WWE Elimination Chamber oraz walki o zunifikowane mistrzostwo wagi ciężkiej pomiędzy Romanem Reignsem i Samim Zaynem. Czy Waszym zdaniem Sami powinien zdobyć tytuł?


W wieku zaledwie 38 lat zmarł zawodnik Ring of Honor, Jay Briscoe, który występował ze swoim bratem Markiem w tag teamie The Briscoes. Jay zginął w wypadku samochodowym w którym ucierpiały również jego córeczki, które są obecnie leczone i powinny powrócić do pełni zdrowia. 

Według doniesień medialnych, występ Johna Ceny na tegorocznej WrestleManii jest już przesądzony. Przeciwnikiem Ceny ma być Austin Theory. Nie wiadomo jedynie kiedy rozpocznie się podbudowa tej walki. Ze względu na inne obowiązki, Cena pojawi się zapewne w WWE TV tylko kilka razy, więc promocja walki może przebiegać w dużej mierze innymi kanałami, choćby poprzez media społecznościowe.

NJPW potwierdziło, że wraz z końcem stycznia wygasła umowa Koty Ibushi'ego, który pożegnał się z federacją. Japończyk jest tym samym wolnym agentem. Jego usługami są zainteresowane wszystkie większe federacje, ale Kota nie zamierza się spieszyć z podpisywaniem dłuższej umowy i chce się obecnie skupić na założeniu własnej akademii wrestlingu w Japonii.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Vengeace Day 2023
Premiera:

Środa
8. lutego 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Najbliższe plany dla Karla Andersona w NJPW, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Były pracownik wyższego szczebla z WWE dołączył do AEW, Kylie Rae wystąpiła na WWE Main Event, Prawdziwy powód absencji Matta Riddle'a w WWE TV, Uwaga na spoilery z RAW: nowa pretendentka do RAW Women's Championship, kto zawalczy o WWE United States Championship?, Ladder Match na kolejnym RAW
Dodano: 13-12-2022, 10:54
W środę Karl Anderson zawalczy na gali NJPW, stając w obronie NEVER Openweight Championship przeciwko Hikuleo. Według PWInsidera nie będzie to jednak pożegnanie zawodnika z NJPW, gdyż obie strony planują jeszcze kolejne występy. Według wspomnianego źródła, jak i doniesień „Fightful Select” NJPW porozumiało się już definitywnie z WWE w sprawie tego, żeby Karl zawalczył nawet na styczniowej gali Wrestle Kingdom 17.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.306 miliona widzów przy ratingu 0.57 w grupie wiekowej 18-49. Show odbiło się rzecz jasna znacząco względem wyników sprzed tygodnia, gdy show pokazywane jednak było wyjątkowo na kanale FS1 i oglądało je 902 tysiące osób, przy ratingu 0.25. Dla lepszego porównania ostatni odcinek emitowany na FOX uzyskał 2.166 miliona widzów i rating 0.54 w grupie wiekowej 18-49, więc show z minionego piątku poprawiło te wyniki.

Tymczasem najnowsze AEW Rampage obejrzało 457 tysięcy widzów przy ratingu 0.11 wśród widzów w wieku 18-49 lat, więc program zaliczył wzrosty w porównaniu do 361 tysięcy oglądających i ratingu 0.08 sprzed tygodnia.

AEW zatrudniło Michaela Mansury’ego, który pracował przez dość długi czas dla WWE na stanowisku wiceprezesa do spraw produkcji telewizyjnej. PWInsider informuje, że Mansury rozpocznie pracę już od najbliższego Dynamite i zajmie w AEW stanowisko starszego wiceprezesa i producenta wykonawczego. Mansury pracował w WWE od 2009 do 2020 roku.

Co ciekawe podczas poniedziałkowych nagrań WWE Main Event wystąpiła zawodniczka, która nie jest obecnie pod kontraktem WWE. „Fightful Select” donosi, że galę przepracowała Kylie Rae, która zmierzyła się z Daną Brooke. Zawodniczka pojawiła się na gali jako Briana Ray. Przypomnę, że Kylie uczestniczyła w poprzednim tygodniu w try-outach WWE w Performance Center.

Na początku grudnia WWE wypisało Matta Riddle’a z telewizji, wykorzystując do tego atak jakiego dopuścił się Solo Sikoa podczas RAW. WWE ogłosiło, że Riddle będzie pauzował sześć tygodni, a jak się okazuje jego pauza jest wymuszona mało przyjemnym faktem. Cassidy Haynes z „Bodyslam” dowiedział się, że absencja Riddle’a jest związana z tym, iż po raz drugi podczas pobytu w WWE oblał on test na obecność narkotyków w organizmie. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce latem, gdy Riddle był w trakcie programu z Sethem Rollinsem. W związku z tym, że jest to druga taka wpadka zawodnika, otrzymał on ultimatum – udanie się na leczenie odwykowe lub zwolnienie z WWE. Teraz wiemy już, że Riddle udał się na odwyk i właśnie z tego względu pauzuje obecnie w telewizji. Warto dodać, że musiało tutaj chodzić o jakieś środki poważniejsze od marihuany, ponieważ WWE nie stosuje takich kar w przypadku „trawki”, za którą obowiązują tylko grzywny pieniężne.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Alexa Bliss została nową pretendentką do RAW Women’s Championship, po tym jak pokonała Bayley. Po walce pojawiła się Bianca Belair, która podeszła do rywalki z szacunkiem i panie miały się nawet uściskać, ale wtedy na titantronie mignęło logo Bray’a Wyatta i przez chwilę Alexa złapała Biancę pod próbę wykonania akcji Sister Abigail, ostatecznie wycofując się jednak z tego pomysłu.


W walce wieczoru Seth Rollins pokonał Bobby’ego Lashley’a, zdobywając miano pretendenta do WWE United States Championship. Lashley miał przy tym potężne pretensje względem sędziego i osaczył go w narożniku. Zjawił się drugi arbiter, który otrzymał przypadkowy cios łokciem od Lashley’a. W końcu nadbiegł Adam Pearce, który musiał już interweniować, a po tym jak Bobby go odepchnął, ogłosił, że Lashley zostaje zwolniony.


Podczas RAW, The Miz próbować ukraść pieniądze, które Johnny Gargano i Dexter Lumis wygrali ostatnio w turnieju pokera. Powstrzymał go jednak Adam Pearce, a wkrótce doszło do ustalenia nietypowej walki na przyszłotygodniowe RAW. Na kolejnym RAW, The Miz zmierzy się z Dexterem Lumisem w Ladder Matchu, a do ściągnięcia znad ringu będą właśnie pieniądze.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 07-11-2022, 20:20
Host: user-5-173-139-178.play-internet.pl, IP: 5.173.139.178

Zrobienie z MJF’a to będzie pogrzeb tego zawodnika. Jego ostatni booking i tak jest kiepski, całe to story z udowadnianiem swojej wartości stało się durne w momencie gdy zebrał baty od Firmy. Jeśli to swerve - bardzo kiepski, jeśli zaczątek face turnu - mamy katastrofę. Topowym heelem zostanie Y2J, który pewnie sam naciskał na Khana żeby coś zrobił 😀

autor: Harambe

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Czy Sami Zayn powinien zdobyć mistrzostwo WWE Universal na Elimination Chamber?

Tak
Nie28. stycznia 2023


30-osobowy Royal Rumble Match Mężczyzn

30-osobowy Royal Rumble Match Kobiet

26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Bloodline
pokonało
Brawling Brutes

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
Becky Lynch
pokonały
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Austin Theory
pokonał
Setha Rollinsa
i Bobby'ego Lashleya

AJ Styles
pokonał
Finna Balora
19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.