wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Pozew MLW przeciwko WWE odrzucony - właściciel MLW zapowiada odwołanie, Walka mistrzowska na finałowej gali New Japan Cup, Nowa walka na Impact Wrestling No Surrender, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Uwaga na spoilery z RAW: wydarzenia w dywizji kobiet, nowa walka na Elimination Chamber, segment Cody Rhodes-Sami Zayn
Dodano: 14-02-2023, 09:29
PWInsider informuje, że w poniedziałek sędzia Edward J. Davila odrzucił pozew MLW przeciwko WWE. Przypomnę, że na początku 2022 roku, MLW wystosowało pozew przeciwko WWE, oskarżając federację choćby o kontaktowanie się z zakontraktowanymi przez nich osobami czy przede wszystkim o rzekome ingerowanie w negocjacje telewizyjne MLW. Federacja twierdziła, że WWE wykorzystywało swoje wpływy, żeby zapobiec umowom MLW z serwisem Tubi (którego właścicielem jest FOX) czy stacją Vice TV.
Jeszcze w marcu ubiegłego roku WWE zaapelowało o odrzucenie w całości pozwu, nie przyznając się do winy i sugerując, że oskarżenia MLW opierają się jedynie na ich autorskich spekulacjach, bez poparcia jakimikolwiek faktami czy dowodami. Po wielu miesiącach wymiar sprawiedliwości przychylił się w tej sprawie do zdania WWE. MLW ma teraz 21 dni na złożenie odwołania – właściciel MLW, Court Bauer, zapowiedział, że ich dział prawny pracuje już nad pismem i chcą kontynuować swoją sprawę przeciwko WWE.

NJPW ogłosiło, że 21 marca, podczas finałowej gali New Japan Cup, dojdzie do obrony IWGP Junior Heavyweight Championship. Hiromu Takahashi zmierzy się wtedy z Lio Rushem.

Impact Wrestling ogłosiło walkę o Impact Knockouts Tag Team Championship, która odbędzie się 24 lutego w Las Vegas na gali No Surrender. Death Dollz staną w obronie tytułów przeciwko The Hex.


Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.468 miliona widzów przy ratingu 0.64 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując wzrosty względem 2.384 miliona oglądających i ratingu 0.61 z poprzedniego tygodnia.

Tymczasem najnowsze AEW Rampage obejrzało 375 tysięcy osób i był to spadek względem 406 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł minimalnie z poziomu 0.11 do 0.12. Sama widownia jest nową najniższą oglądalnością Rampage w 2023 roku.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Na początku show Becky Lynch i Bayley wyraziły chęć dołączenia do Elimination Chamber Matchu. Zjawiła się Bianca Belair, która przypomniała, że skład walki jest już przesądzony. Dodała, że jeżeli obie panie chcą pokazać aspiracje mistrzowskie to mogą się z nią zmierzyć w Triple Threat Matchu, ale ze stypulacją, że jeżeli ona wygra, żadna z nich nie dołączy do walki o miano pretendentki.
W walce wieczoru rzeczywiście doszło do takiego starcia, w którym Bianca Belair pokonała Bayley i Lynch. W trakcie walki uczestniczki Elimination Chamber Matchu zaatakowały przy ringu Dakotę Kai i IYO SKY z Damage CTRL.


Zgodnie z zapowiedziami Brock Lesnar i Bobby Lashley podpisali kontrakt na walkę na Elimination Chamber, a ich pojedynek został już oficjalnie dodany do karty sobotniej gali. Była to jedyna zmiana w karcie Elimination Chamber.


Podczas gali doszło tym razem do segmentu z udziałem Sami’ego Zayna i Cody’ego Rhodesa. Początkowo Sami pytał Cody’ego o jego słowa z ubiegłego tygodnia, chcąc się upewnić czy ten naprawdę wierzy, iż Zayn może odebrać tytuł Romanowi Reignsowi. Cody odparł, że on to wie, ale pytaniem pozostaje czy sam Zayn w siebie wierzy. Ostatecznie Rhodes powiedział, że planuje napisać ostatni rozdział swojej historii na WrestleManii – Zayn powinien napisać swój już na Elimination Chamber. Cody zasugerował, że wolałby się zmierzyć właśnie z Samim i powiedział na koniec, iż liczy na to, że spotka się z Zaynem nie za tydzień na RAW, lecz na WrestleManii.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 07-11-2022, 21:05
Host: 77-253-248-189.adsl.inetia.pl, IP: 77.253.248.189

kolejny niedojebany przez starego! Cwelsner zamknij piczę zostaw ją dla starego bo plujesz się i to ty jesteś tutaj śmieciem do wyjebania

autor: cmpunk

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.