wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kulisy pojawienia się "wolnych agentów" w NXT, Oglądalność RAW, Adeptka programu WWE NIL w Performance Center, Uwaga na spoilery z NXT: udział Barona Corbina, intrygujące wyzwanie Brona Breakkera, nowa pretendentka do mistrzostwa kobiet NXT, walki na przyszły tydzień
Dodano: 07-06-2023, 09:43
„Fightful Select” informuje, że WWE od dłuższego czasu planowało pojawienie się Mustafy Ali’ego i Barona Corbina w NXT, dlatego obu zawodników ogłoszono w Drafcie jako „wolnych agentów”. WWE chce dać obu panom szansę na odbudowę swoich postaci, ale przede wszystkim zawodnicy mają pomóc w promowaniu osób z NXT i dać im szansę na stoczenie programów z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Wybrano do tego zawodników o których ponoć optymistycznie wypowiadały się w kontekście współpracy same osoby z NXT. Jednocześnie Ali i Corbin pozostają w obwodzie w kontekście pracy na RAW i SmackDown.

Oglądalność najnowszego RAW wyniosła 1.828 miliona widzów przy ratingu 0.56 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując zatem wzrosty względem 1.611 miliona oglądających i ratingu 0.52 sprzed tygodnia.

Derrian Gobourne z programu WWE „Next In Line” spisuje się na tyle dobrze, że WWE zdecydowało się na wysłanie jej na treningi do Performance Center, które zawodniczka rozpocznie jeszcze w tym tygodniu.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
|
Baron Corbin skonfrontował się w tym odcinku z Ilją Dragunovem, a potem stoczył pojedynek w ringu, pokonując Tricka Williamsa. Wcześniej Dragunov wyraził chęć walki z Carmelo Hayesem o mistrzostwo NXT, ale został zaatakowany na zapleczu przez Brona Breakkera.

Jeśli chodzi o Brona Breakkera to ten nie tylko zaatakował Dragunova, ale na koniec odcinka wyzwał do walki… World Heavyweight Championa, Setha Rollinsa. Bron stwierdził, że Seth nazywa siebie ciężko pracującym mistrzem, więc zaprasza go do NXT, żeby zmierzył się z nim i postawił na szali swój tytuł.

Thea Hail wygrała Battle Royal o miano pretendentki o NXT Women’s Championship, w związku z czym zawalczy wkrótce o tytuł z Tiffany Stratton. Warto dodać, że w Battle Royal wzięła udział Dana Brooke, czyli jedna z osób określonych w Drafcie jako „wolna agentka”.


Na przyszłotygodniowe NXT potwierdzono tymczasem:
- NXT Heritage Cup Championship: Noam Dar vs. Nathan Frazer
- Tyler Bate, Wes Lee & Mustafa Ali vs. The Schism
- Baron Corbin vs. Ilja Dragunov.


---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 07-06-2023, 18:32
Host: public-gprs415420.centertel.pl, IP: 37.47.253.253

Chryste, oni jeszcze nie dali sobie spokoju z Baronem Korwinem xd

autor: Dissmaster97

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.