wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kolejny pozew przeciwko Vince’owi McMahonowi, Big Kon podpisał kontrakt z Impact Wrestling, Charlotte Flair o swojej absencji, Tegoroczne nagrania IW w Chicago, Były writer WWE o oryginalnych planach na zwyciężczynię Royal Rumble 2021
Dodano: 26-01-2023, 19:04
„Bloomberg” donosi o kolejnym pozwie przeciwko Vince’owi McMahonowi, który ma związek z jego ugodami powiązanymi z oskarżeniami o molestowania seksualne oraz późniejszym wymuszonym powrotem do WWE. Tym razem McMahona pozwały Carole Casale i Chrystal Lavalle, które mają swoje udziały w WWE. To trzeci tego typu pozew w ostatnim czasie, a przynajmniej trzeci o którym wiadomo publicznie. Wcześniej podobny pozew złożył akcjonariusz WWE, Scott Fellows, a do tego pojawił się zbiorowy pozew w tej sprawie zainicjowany przez Police & Fire Retirement System z Detroit.

„PW Torch” donosi, że Big Kon związał się z Impact Wrestling dłuższą umową, choć jej dokładne warunki nie są znane. Zawodnik debiutował w federacji w lutym 2022 roku, po czym wrócił w listopadzie minionego roku, dołączając do grupy The Design.

W rozmowie z „New York Post” Charlotte Flair wyjaśniła, że jej długa przerwa od występów w WWE była spowodowana cyklem operacji dentystycznych. Charlotte zaznaczyła, że nie chodziło tu o żadne zabiegi kosmetyczne, tylko takie o podłożu czysto zdrowotnym, którym musiała się poddać.

Impact Wrestling ogłosiło, że jeszcze kilka razy powróci w tym roku do Chicago z tapingami na obiekcie Cicero Stadium. Pierwszą okazją będzie 28 i 29 kwietnia, gdy odbędą się nagrania pod hasłem Spring Slugfest. Następnie 28 i 29 lipca odbędą się nagrania telewizyjne zatytułowane Chicago Heat. To właśnie Chicago będzie do tego gospodarzem tegorocznej edycji Bound For Glory, które odbędzie się 21 października – dzień później IW nagra na miejscu dodatkowe materiały telewizyjne po BFG.


Były writer WWE, Chris Dunn, gościł w podcaście „Public Enemies” i zdradził, że w 2021 roku w ostatniej chwili doszło do zmiany planów w kontekście zwyciężczyni Royal Rumble Matchu. Dunn stwierdził, że planowano zwycięstwo Charlotte Flair i taki scenariusz obowiązywał też na próbach, a zmiany dokonano dosłownie po ostatnim zebraniu kreatywnym przed Royal Rumble, gdy finalizowano wszystkie plany i postawiono na Biancę Belair, która oryginalnie miała odpaść w okolicach połowy walki.
Chris powiedział, że za Belair opowiadało się wiele osób na zapleczu, ale jego zdaniem główną rolę w zmianie decyzji odegrał wieloletni członek Creative Teamu WWE, Ryan Ward. To człowiek, który osobiście odpowiadał w swoim czasie za walki i segmenty Johna Ceny, a potem był wiodącym writerem w erze „Black & Gold” NXT. Dunn stwierdził, że niewiele się o tym mówi, ale właśnie Ward jest jedną z głównych osób odpowiedzialnych za sferę kreatywną „kobiecej rewolucji”. Chris powiedział, że z jego informacji wynika, iż to Dunn odbył osobistą rozmowę z Vincem McMahonem, po której ten zgodził się na zmianę decyzji i postawienie na wygraną Belair zamiast Charlotte.

--------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 18-08-2022, 12:04
Host: user-5-173-11-79.play-internet.pl, IP: 5.173.11.79

Oo

autor: Szkolniak

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.