wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AEW i Luchasaurus pozwani, Gala upamiętniająca Jay'a Briscoe już online, Kolejna klasa adeptów WWE NIL, Status zdrowotny Britt Baker, Umowa AEW z DAZN na międzynarodowe transmisje, Oglądalność AEW Dynamite, Absencja Kenny'ego Omegi, Big E obecny w San Antonio podczas weekendu Royal Rumble
Dodano: 27-01-2023, 10:53
„Wrestlenomics” donosi, że AEW i Luchasaurus zostali pozwani za sprzedawanie replik maski w której występuje ten zawodnik. Stroną pozywającą jest Composite Effects, LLC (CFX), czyli grupa reprezentująca interesy artystów i techników odpowiedzialnych za tworzenie efektów specjalnych, pośród których jest twórca rzeczonej maski. Firma twierdzi, że posiada prawa towarowe do tego wzoru, a AEW wykorzystuje go do celów handlowych bez ich zgody. CFX przekazało, że zwróciło się do AEW o zaprzestanie sprzedawania masek z tym motywem lub zawarcie umowy licencyjnej, ale druga strona nie była chętna do rozmów, więc firma zdecydowała się wkroczyć na drogę prawną. CFX oczekuje, że AEW przekaże im wszystkie dotychczasowe wpływy ze sprzedaży gadżetów z maską Luchasaurusa, a do tego udzieli firmie dodatkowej rekompensaty pieniężnej i pokryje koszty prawników związane z tą sprawą.

Na YouTube pojawiła się już gala poświęcona pamięci Jay’a Briscoe, którą Ring of Honor nagrało w ubiegłym tygodniu. Całość trwa trzy godziny, składa się z materiałów nagranych tydzień temu, a także wywiadów i kompilacji wybranych walk Briscoe. Galę zobaczycie tutaj.

WWE kontynuuje program Next in Line (NIL), który zakłada poszukiwanie talentów pośród sportowców uniwersyteckich i danie im szansy na ewentualną karierę w WWE. Federacja ogłosiła wczoraj, że zakontraktowała właśnie nową, 15-osobową klasę adeptów. Wspomniane osoby pochodzą z czternastu różnych uniwersytetów i są wśród nich przedstawiciele różnych dyscyplin, od futbolu amerykańskiego, przez piłkę nożną, koszykówkę czy tenis, po lekkoatletykę, jak i same zapasy.

Dave Meltzer powiedział w „Wrestling Observer Radio”, że uraz Britt Baker nie jest poważny i teoretycznie mogła ona nawet zawalczyć na środowym Dynamite, ale AEW wolało nie ryzykować, gdyż mogłoby to prowadzić do pogłębienia kontuzji. Baker już wkrótce powinna być jednak gotowa do akcji. Tony Khan zapowiedział już, że gdy tylko Baker dojdzie do zdrowia, AEW zorganizuje Triple Threat Match pomiędzy Britt, Toni Storm i Ruby Soho.

AEW podpisało umowę z DAZN, na mocy której międzynarodowo, AEW będzie transmitowane właśnie na tej platformie. Dotyczy to 42 krajów w Europie i Azji. Na tej liście znajduje się Polska – gale AEW można tam oglądać legalnie i na żywo, lecz tylko z angielskim komentarzem, gdyż gale nie mają polskiego opracowania językowego. Na DAZN ukazują się odcinki Dynamite i Rampage, ale także epizody Dark i Dark Elevation oraz gale PPV.

Po raz pierwszy od paru miesięcy, AEW Dynamite pokonało barierę miliona widzów. Najnowszy odcinek obejrzało 1.003 miliona widzów i był to wzrost względem 969 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł delikatnie z poziomu 0.31 do 0.32.

Według ustaleń „Fightful Select” Kenny Omega nie mógł się pojawić na ostatnim AEW Dynamite przez problemy wizowe. Nie przekazano przy tym więcej szczegółów. Prawdopodobnie dotychczasowa wiza Omegi na pracę w Stanach Zjednoczonych wygasła i Kanadyjczyk jest w trakcie wyrabiania nowej, ale przez kwestie proceduralne, takie czynności potrafią się wydłużać. Jeżeli zaszła taka sytuacja to Omega może dalej mieszkać w Stanach (aktualnie mieszka na Florydzie), ale do czasu otrzymania oficjalnego dokumentu, nie może wykonywać żadnej pracy, a co za tym idzie pojawić się w programach AEW. Warto odnotować, że Kenny’ego nie było na Dynamite od odcinka z 11 stycznia, gdy z Young Bucksami wygrali Ladder Match przeciwko Death Triangle, kończąc rywalizację „Best of 7 Series” pomiędzy tymi drużynami.

PWInsider informuje, że Big E będzie obecny w San Antonio podczas weekendu Royal Rumble. Zawodnik ma na dzisiaj zaplanowane spotkanie z rozdawaniem autografów. Nie wiadomo czy WWE przewiduje jakieś pojawienie się członka New Day w programach. Zawodnik z pewnością nie jest jeszcze gotowy do akcji, więc jeżeli się pojawi to w roli poza ringowej.

-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 08-08-2022, 11:51
Host: apo148.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.26.148.148

racja Rambo.

szkoda że Kingston ma taki ograniczony move set. ale własnie nadrabia to charyzmą.
ja uwielbiam jak on wbiega jak totalny szaleniec i odrazu zaczyna sie naparzac z kims :)

autor: The Governor

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.