wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00W przyszłym tygodniu oficjalne zatwierdzenie spółki TKO Group Holdings?, Spekulacje o statusie Brocka Lesnara, Oglądalność NXT, NJPW potwierdziło ramy czasowe World Tag League, Angelina Love o karierze i dalszych planach
Dodano: 07-09-2023, 21:50
Brandon Thurston donosi, że CEO WWE, Nick Khan, rozesłał do pracowników informację o tym, iż nadchodzące połączenie WWE i UFC w spółkę TKO Group Holdings jest na ostatniej prostej, a cały proces zostanie oficjalnie sfinalizowany już we wtorek 12 września. Szykuje się ciekawy okres, bo choć WWE i UFC dalej będą działać niezależnie od siebie, formalne zawiązanie tej spółki będzie zapewne oznaczało pewne ruchy biznesowe. Niewykluczone są również zarówno potencjalne zwolnienia, jak i transfery do WWE, które w ostatnich miesiącach były raczej wstrzymane, w związku z mocno przejściowym okresem, gdy Endeavor Group dopinało przejęcie WWE. Przypomnę, że Vince McMahon znajdzie się we władzach nowej spółki, podczas gdy Nick Khan ma pozostać CEO samego WWE, a Triple H dalej będzie się zajmował działem kreatywnym.

Obecnie dość zagadkowy jest status Brocka Lesnara, który po porażce z Codym Rhodesem na SummerSlam, rozpoczął obecnie dłuższą przerwę od występów w WWE. Dużo mówi się również o tym, że Brock coraz bardziej zbliża się do decyzji o zakończeniu kariery. W ostatnich dniach rozgorzały plotki jakoby Lesnar wypełnił zobowiązania kontraktowe z WWE i opierał dalszą współpracę z federacją tylko na ustnych porozumieniach. „Ringside News” udało się ustalić, że spekulacje są fałszywe, a WWE potwierdziło im bezpośrednio, iż Lesnar ma w tej chwili pisemną umowę z WWE. Nie wiemy jednak jak długi jest kontrakt i ile jest w nim uwzględnionych pojedynków, które stoczy jeszcze „Bestia”.

Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 673 tysiące widzów przy ratingu 0.18 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując wzrosty względem 614 tysięcy oglądających i ratingu 0.16 sprzed tygodnia.

NJPW poinformowało, że kolejna edycja turnieju World Tag League odbędzie się w dniach 20 listopada-10 grudnia. Zwycięzcy zawalczą o IWGP Tag Team Championship na przyszłorocznej edycji Wrestle Kingdom.

Na łamach „Busted Open Radio” Angelina Love przyznała, że nie rozważa jeszcze zakończenia ringowej kariery, bo fizycznie czuje się bardzo dobrze i nie odczuwa żadnych sygnałów, iż wypadałoby już zawiesić buty na kołek. Angelina wspomniała przy tym, że myśli już jednak o przyszłości, w której chciałaby przejąć rolę zakulisową, choćby trenerki czy agentki. Love wspomniała, że bardzo chciałaby pracować z młodymi zawodniczkami nad umiejętnościami za mikrofonem, bo wie z doświadczenia jak ważne było dla niej wsparcie w tej sprawie. Zawodniczka powiedziała, że wkrótce skończy 42 lata, a jest w branży od osiemnastego roku życia, czyli ponad połowę życia, a w praktyce całą dorosłość. Do tego przez ponad 15 lat pracowała w programach telewizyjnych, więc w jej odczuciu ma wiele do zaoferowania w kontekście szkolenia kolejnych pokoleń zawodniczek.


-------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 08-09-2023, 01:20
Host: 178235182118.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl, IP: 178.235.182.118

Jak Lesnar chce kończyć karierę to niech jeszcze go chociaż przekonają na 1-2 walki z Guntherem na koniec kariery, bo mając tą 2 jej nie wykorzystać to by była głupota, a i Lesnar skończyłby karierę walką na świetnym poziomie.

autor: Marky

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.