wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Powrót CM Punka nie poskutkował wzrostem sprzedaży biletów na AEW Collision, Oglądalność NXT, NJPW ogłosi wkrótce podział bloków G1 Climax, Edge zapowiedziany na SmackDown w Toronto
Dodano: 08-06-2023, 08:04
Dave Meltzer przekazał na łamach „Wrestling Observer Radio”, że o ile ogłoszenie powrotu CM Punka zadziałało pozytywnie na sprzedaż biletów na pierwsze AEW Collision w Chicago, zapowiedź tego powrotu nie poskutkowała wzrostem dynamiki sprzedaży wejściówek na kolejne odcinki Collision. AEW ma tu spory problem, ponieważ sprzedaż biletów na Collision wygląda bardzo słabo. Drugi odcinek z 24 czerwca odbędzie się w Scotiabank Arenie w Toronto i w dalszym ciągu nie udało się tam dobić nawet do pułapu 2000 sprzedanych biletów. AEW liczyło, że sytuacja zmieni się po ogłoszeniu z wyprzedzeniem powrotu Punka, ale poza Chicago, nic takiego nie ma miejsca, co jest na ten moment dość problematyczne w kontekście nowego show tej federacji.

Oglądalność najnowszego odcinka NXT wyniosła 615 tysięcy widzów, odnotowując minimalny wzrost o 8 tysięcy oglądających względem poprzedniego tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 był z kolei identyczny w przypadku obu odcinków, wynosząc po 0.17.

NJPW podało, że już w sobotę federacja ogłosi podział bloków w ramach tegorocznego turnieju G1 Climax 33.

The Scotiabank Arena przekazała, że Edge pojawi się na SmackDown, które odbędzie się na tej arenie w Toronto w dniu 18 sierpnia. WWE Hall of Famer będzie zatem obecny na gali w swoim rodzinnym mieście. Aktualnie Edge pauzuje w WWE TV, gdzie pojawił się ostatnim razem 12 maja w turnieju o World Heavyweight Championship.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 08-06-2023, 23:27
Host: 83.24.158.77.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.24.158.77

Chwila chwila. Punk nigdy nie był wielkim drawem? Jak ty jeszcze niedawno pisałeś zupełnie coś innego xD Jakie tu były eseje, jaki to Punk był i jest wielki draw, mega gwiazda bijąca rekordy popularności, sprzedaży, ratingi itd. itp. Gość co sobie sam zaprzecza. To jest niepojęte. XD Niedawno Punk był większy od Rocka, Hogana, Ceny, Sammartino, Flaira a teraz "Punk nigdy nie był wielkim drawem". Nie no chłop za komuny mógłby spokojnie występować w filmach Barei i nawet grać by nie musiał, tylko wystarczyłoby mu po prostu być sobą XD

autor: NYM

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.