wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Krawcowa AEW zakończyła pracę, Walka wieczoru pierwszego odcinka Collision, Spore plany AEW na Bullet Club Gold?, Omówienie wybranych wydarzeń z AEW Dynamite + atrakcje na kolejne odcinki Rampage i Dynamite
Dodano: 08-06-2023, 14:32
„Fightful Select” informuje, że Sandra Gray, czyli krawcowa AEW odchodzi na emeryturę i to w zasadzie w trybie natychmiastowym. Gray zajmowała się szyciem strojów wrestlingowych od lat 90-tych. Pracowała w WCW, a po jego przejęciu przez WWE, była związana z tą federacją aż do roku 2015. Potem Brandi Rhodes przyczyniła się do sprowadzenia jej do AEW, gdzie zajmowała się przygotowywaniem strojów aż do teraz. Ponoć jej decyzja została odebrana ze smutkiem, ponieważ Gray jest bardzo lubiana przez zawodników i zawodniczki.
PWInsider donosi, że AEW uczciło nawet Gray przed środowym AEW Dynamite, gdy Dustin Rhodes i Tony Khan zaprosili ją na samą arenę, żeby Sandra wyszła do publiczności, która zgotowała jej owację i podziękowała za wieloletnią pracę. Wyemitowano też krótki filmik w którym Gray podziękowali m.in. Ricky Starks, Chris Jericho, Wardlow, Nyla Rose, Dasha Gonzalez czy Powerhouse Hobbs.

Tony Khan ogłosił, że walką wieczoru pierwszego odcinka AEW Collision będzie walka Trios w której powracający CM Punk połączy siły z FTR, a ich rywalami będą Samoa Joe oraz Bullet Club Gold (Jay White & Juice Robinson).


„Fightful Select” donosi, że AEW ma spore plany względem Bullet Club Gold, które ma otrzymać wkrótce nowych członków. Ma to przy okazji pomóc w promocji Jay’a White’a, który zaliczył dość powolny początek w AEW. Ponoć White podszedł do tego jednak na spokojnie i liczy, że jego status w AEW poprawi się w nadchodzącym czasie. Bullet Club Gold będą prawdopodobnie powiązani raczej z programem Collision i mogą być zaangażowani w jakieś dłuższe story z CM Punkiem.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
Pełną relację z gali możecie przeczytać tutaj].

W walce otwierającej show, Orange Cassidy pokonał Swerve’a Stricklanda i po raz kolejny skutecznie bronił tym samym AEW International Championship.

Blackpool Combat Club pokonali CHAOS, natomiast po walce The Elite zaproponowali im walkę z nimi w przyszłym tygodniu, która została oficjalnie potwierdzona.

Doszło do segmentu na linii MJF-Adam Cole, którzy uczestniczą obecnie w programie o AEW World Championship. W trakcie promo MJF kilka razy nawiązał do WWE mówiąc, że Cole miał swój najlepszy czas w NXT, ale nie dziwi go, że Vince McMahon nie widział w Cole’u niczego więcej. Potem nawiązał także do plotek o tym, iż Cole mógł zostać menedżerem Keitha Lee w WWE. Padły też zarzuty wobec sylwetki Cole’a, na które ten odparł, że MJF jest z kolei na sterydach. Wszyscy o tym wiedzą i widzą jego lenistwo, przez co nikt go nie szanuje. Pod koniec Cole stwierdził, że jeśli MJF nie jest tchórzem, to zgodzi się z nim zmierzyć. Walkę ustalono na przyszły tydzień w ramach Eliminatora do AEW World Championship, czyli jeśli Cole pokona mistrza, następnie będzie mógł z nim zawalczyć już o tytuł.

Kris Statlander pokonała Annę Jay i obroniła AEW TBS Championship.

W walce wieczoru Jay White pokonał Ricky’ego Starksa z pomocą The Gunns. Zgodnie ze stypulacją tej walki, przy ringu nie mogło być Juice’a Robinsona ani FTR.

Na piątkowe AEW Rampage nagrano:
- The Acclaimed & Daddy Ass vs. Spanish Announce Project
- Powerhouse Hobbs vs. Caleb Crush
- Bandido & Lucha Bros vs. Big Bill, Lee Moriarty & Ethan Page
- walka o miano pretendentki do AEW Women’s Championship: Britt Baker vs. Mercedes Martinez vs. Skye Blue vs. Nyla Rose.


Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite potwierdzono:
- Swerve Strickland, Brian Cage & Gates of Agony vs. Orange Cassidy, Keith Lee, Darby Allin & Sting
- Blackpool Combat Club vs. The Elite
- AEW Women’s Championship: Toni Storm vs. zwyciężczyni walki z Rampage
- AEW World Championship Eliminator Match: MJF vs. Adam Cole.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 09-06-2023, 09:27
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Adam Cole czyli koleś o posturze chłopca ze szkoły podstawowej miałby zdobyć world title? Hahahahahahahaha

autor: Paweł jumper

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.