wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Ace Steel ostatecznie poza AEW?, Oglądalność AEW Dynamite, The Dudley Boyz z kontraktami legend WWE, LA Knight blisko przedłużenia umowy z WWE?, Jon Moxley stanie w obronie tytułu na AEW Collision, Postaci z WWE w najnowszej grze UFC?, Zapowiedź Impact Wrestling Victory Road
Dodano: 08-09-2023, 07:36
PWInsider informuje, że AEW rozwiązało ostatecznie umowę z Acem Steelem. Były trener CM Punka czy Colta Cabany, został sprowadzony przez AEW w ubiegłym roku jako trener i producent. Był jednym z uczestników brawlu pomiędzy CM Punkiem i The Elite w zeszłym roku, co poskutkowało ostatecznie jego zwolnieniem, po tym jak Steel, jako pracownik zakulisowy, naruszył cielesność zawodników, co uznano za niedopuszczalne. Przypomnę, że w trakcie bójki Ace miał… ugryźć Kenny’ego Omegę. Ostatecznie Steel powrócił do AEW po kilku miesiącach na życzenie CM Punka, ale pracował już zdalnie, bo AEW nie chciało denerwować części zawodników jego obecnością na zapleczu.
Po zwolnieniu CM Punka spekulowano odnośnie przyszłości Steele’a, który w ostatnim czasie zajmował się właściwie wyłącznie sprawami kreatywnymi dotyczącymi osoby Punka. Ponoć AEW rozważało jeszcze, żeby Ace zatrzymał się na stałe na Florydzie i w Jacksonville trenował z częścią zawodników, ale najwyraźniej nic z tego nie wyszło i zapadła decyzja o rozstaniu.

Oglądalność pierwszego AEW Dynamite po All Out wyniosła 887 tysięcy widzów, odnotowując wzrost o 16 tysięcy oglądających względem poprzedniego tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł odrobinę z poziomu 0.30 do 0.31.

The Dudley Boyz szykują się do występu w tysięcznym odcinku Impact Wrestling, a okazuje się tymczasem, że D-Von oraz Bully Ray podpisali właśnie świeżutkie kontrakty legend z WWE. Informację przekazało „Sports Illustrated” w artykule o tym tag teamie, przed ich występem na historycznej gali IW. Wiele wskazuje przy tym na to, że specyficzne umowy z WWE nie wpłyną na przyszłość Bully’ego w Impact Wrestling i ten będzie mógł tam dalej występować.
Przypomnę, że kontrakty legend zakładają, iż WWE ma prawo do wykorzystania znaków towarowych dotyczących byłych zawodników, a do tego może w każdej chwili sprowadzać takie osoby na gale czy inne eventy, jak konwencje oraz sesje podpisywania autografów. Przy kontraktach legend, WWE ma także wpływ na to w jakich miejscach mogą pracować takie osoby, które mają jednak zwykle zielone światło w kontekście występów na scenie niezależnej i w mniejszych federacjach.

PWInsider donosi tymczasem, że LA Knight jest na dobrej drodze do przedłużenia kontraktu z WWE. Umowa będzie kilkuletnia, a Knight ma się stać jednym z czołowych babyface’ów na SmackDown. Poza popularnością wśród fanów, Knight ma ponoć dobre notowania u sponsorów WWE, co stawia go w korzystnym położeniu w negocjacjach z WWE. Przypomnę, że Knight brał w tym roku udział w dwóch oficjalnie sponsorowanych walkach – Mountain Dew Pitch Black Matchu ze zmarłym niedawno Bray’em Wyattem, a na SummerSlam wygrał Battle Royal sponsorowane przez Slim Jim.
„Fightful Select” twierdzi, że rozmowy były dalekie od finalizacji jeszcze w okolicach SummerSlam, a WWE czekało z większą promocją zawodnika do zawarcia nowej umowy. Nie wiemy w tej chwili czy umowa została już podpisana, ale wszystko wskazuje na to, że doszło przynajmniej od ustnego porozumienia i Knight wiąże swoją dalszą przyszłość z WWE. Możliwe, że kontrakt zostanie sfinalizowany już w przyszłym tygodniu, po formalnym ogłoszeniu utworzenia TKO Group Holdings.

AEW ogłosiło, że Jon Moxley jeszcze raz stanie w obronie AEW International Championship w sobotnim Collision, gdzie jego rywalem będzie tym razem Action Andretti. Moxley zaliczy tym samym drugą obronę tytułu na przestrzeni niecałego tygodnia od AEW All Out, na którym sięgnął po tytuł. Na minionym Dynamite, Moxley zachował tytuł pokonując AR Foxa.

W październiku ukaże się gra EA UFC 5, w której jako dostępne postacie pojawią się m.in. takie legendy jak Mike Tyson, Muhammad Ali czy Fiodor Jemieljanienko. Wobec utworzenia nowej spółki zrzeszającej WWE i UFC, pojawiły się spekulacje czy w grze mogą się pojawić jakieś akcenty z WWE, szczególnie w kontekście osób, które występowały kiedyś w UFC, jak Brock Lesnar, Ronda Rousey, Shayna Baszler i Matt Riddle czy osób z przeszłością w innych organizacjach MMA, jak Bobby Lashley czy Sonya Deville. Sean Ross Sapp z „Fightful” postanowił spytać o to bezpośrednio twórców gry, którzy mieli potwierdzić, iż sondowali taki temat, ale mieli usłyszeć, że nie będzie to możliwe do czasu oficjalnego utworzenia i zatwierdzenia nowej spółki. Tym samym wydaje się wątpliwe, żeby te osoby mogły się pojawić w grze, bo na trochę ponad miesiąc przed premierą, roster dostępnych postaci jest już z pewnością zamknięty. Wobec spekulacji o finalizacji umowy już w przyszłym tygodniu, być może niektóre gwiazdy pojawią się jednak w przyszłości w grze, choćby dzięki dodatkom DLC.

Już dzisiaj w nocy gala Impact Wrestling Victory Road, której ostateczna karta jest następująca:

Countdown to Victory Road
Moose & Brian Myers vs. Ace Austin & Chris Bey

Crazzy Steve vs. Black Taurus

Josh Alexander vs. Steve Maclin

Jordynne Grace vs. Deonna Purrazzo

Open Challenge
Alan Angels vs. ???

Anything Goes Match
PCO vs. Bully Ray

Impact Knockouts Tag Team Championship
MK Ultra vs. Gisele Shaw & Savannah Evans

Title vs. Career
Impact Digital Media Championship

Kenny King vs. Tommy Dreamer

Impact Knockouts Championship
Trinity vs. Alisha Edwards

Impact X-Division Championship
Lio Rush vs. KUSHIDA

Impact Tag Team Championship
The Rascalz vs. The Motor City Machine Guns


-----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 08-09-2023, 14:43
Host: 130.249.195.91.akson45.net, IP: 91.195.249.130

Forum

autor: Forumis

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.