wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Konosuke Takeshita szykowany jako czołowy face AEW, AEW potwierdziło lokalizację kolejnego Collision, Kulisy występu Cavinder Twins w NXT, Oglądalność AEW Dynamite, Była zawodniczka WWE i IW w ciąży, AEW chciało Mercedes Mone na Forbidden Door, KENTA zaprzecza plotkom o walce na gali AEW i NJPW
Dodano: 09-06-2023, 08:31
Dave Meltzer powiedział w „Wrestling Observer Radio”, że choć Konosuke Takeshita jest obecnie zestawiony z Donem Callisem, przez co znajduje się na mocno heelowej pozycji, docelowo AEW widzi go jako jednego z czołowych babyface’ów w całej federacji. AEW prawdopodobnie doprowadzi zatem prędzej czy później do rozłamu tego duetu, po czym przystąpi do mocnej, face’owej promocji Takeshity.

AEW ogłosiło kolejne nagrania programu AEW Collision, które 29 lipca odbędą się w XL Center w Hartford. Wśród awizowanych gwiazd znajdują się: CM Punk, Samoa Joe, Thunder Rosa, The House of Black, Scorpio Sky, Andrade el Idolo, Powerhouse Hobbs i Miro.

Hanna i Haley Cavinder pojawiły się w ostatnim NXT w strojach Chase U, przy celebracji triumfu Thei Hail. Według „Wrestling Observer Radio” nie oznacza to ich dołączenia do brandu na stałe. Co więcej bliźniaczki Cavinder nie mają jeszcze pełnoprawnych kontraktów z WWE i pozostają tylko adeptkami programu WWE Next In Line, w którym znajdują się osoby aspirujące do przygody z NXT, rekrutowane głównie z uniwersyteckich dyscyplin sportowych. Cavinder Twins są jednak ogółem traktowane przez WWE jako osoby z potencjałem na duże gwiazdy w przyszłości i propozycje kontraktów w NXT są w ich przypadku raczej kwestią czasu.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 903 tysiące widzów, odnotowując delikatny spadek względem 923 tysięcy osób sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł z kolei z poziomu 0.29 do 0.33.

Jessika McKay, która występowała w Impact Wrestling, a wcześniej w WWE jako Billie Kay, ogłosiła w czwartek, że jest w ciąży.

„Fightful Select” informuje, że przed kontuzją Mercedes Mone, AEW pracowało nad tym, żeby zawodniczka wystąpiła na Forbidden Door. AEW było w kontakcie w tej sprawie z NJPW i temat był ponoć praktycznie dogadany, aż wszystko przekreślił jej uraz.

KENTA zaprzeczył z kolei na Twitterze plotkom jakoby miał zawalczyć na Forbidden Door z CM Punkiem, które obiegły serwisy wrestlingowe w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin. Wcześniej taką wersję przedstawiało szczególnie „Fightful Select” twierdząc, że KENTA zgodzi się na taką walkę, ale za godne wynagrodzenie.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 09-06-2023, 13:53
Host: user-188-33-232-126.play-internet.pl, IP: 188.33.232.126

Chyba jest im potrzebny do promocji AEW w Japonii. Bo inny powód skwituje soczystym xD

autor: End of Days

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.