wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Prince Nana na dłużej w AEW, Nie żyje Brett Wayne Sawyer, Pilna operacja WWE Hall of Famera, Walka mistrzowska za dwa tygodnie na SmackDown, Co nagrano do tysięcznego odcinka Impact Wrestling?, Zawodniczka NXT powróciła do akcji, Omówienie wydarzeń z AEW Collision i aktualna karta Dynamite + walka na przyszłotygodniowe Collision
Dodano: 10-09-2023, 13:04
„Fightful Select” informuje, że Prince Nana podpisał nowy, kilkuletni kontrakt z AEW. Ponoć jego praca jest niezwykle ceniona na zapleczu, dlatego AEW bardzo zależało na jak najszybszym przedłużeniu kontraktu z tym menedżerem.

W wieku 68 lat zmarł Brett Wayne Sawyer. Były zawodnik był trenowany przez jego brata, Buzza Sawyera, z którym występował wspólnie jako tag team w latach 70-tych i 80-tych w Pacific Northeast Wrestling. Panowie kilkukrotnie zdobywali tam mistrzostwa drużynowe. Bracia występowali ponadto w takich federacjach jak: Georgia Championship Wrestling, Jim Crockett Promotions i New Japan Pro Wrestling. Poza występami z bratem, Brett tworzył tag team z Jimem Backlundem w Championship Wrestling from Florida oraz Chickym Starrem w Southwest Championship Wrestling. Jego ostatnia walka odbyła się w 1998 roku.

„Hacksaw” Jim Duggan poddał się wczoraj pilnej operacji, o czym poinformowała jego żona, Debra. Ta nie zdradziła czego dotyczył sam zabieg, ale podała optymistyczne wieści, iż operacja zakończyła się pomyślnie.

WWE poinformowało, że podczas odcinka SmackDown z 22 września, IYO SKY stanie w obronie WWE Women’s Championship przeciwko Asuce.

Impact Wrestling nagrało wczoraj tysięczny odcinek swojej tygodniówki, który zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu. W programie zobaczymy:
- Ultimate X Match z udziałem Alana Angelsa, Zachary’ego Wentza, Richa Swanna, Samuray Del Sola, Mike’a Bailey’a i Ace’a Austina
- Feast or Fired Match w którym wzięli udział: Moose, Heath, Maclin, Laredo Kid, Johnny Swinger, Crazzy Steve, Joe Hendry, Yuya Uemura, Jonathan Gresham, Black Taurus, PCO, Sami Callihan, John Skyler, Chris Bey, KUSHIDA, Brian Myers, Kevin Knight, Bhupinder Gujjar, Jai Vidal i John E. Bravo
- segment Scotta D’Amore
- Team 3D vs. The Desi Hit Squad
- Frankie Kazarian & Traci Brooks vs. Eddie Edwards & Alisha
- X-Division Championship: Lio Rush vs. Chris Sabin
- Jake Something vs. Dirty Dango
- Eric Young vs. Kenny King
- Josh Alexander vs. Trey Miguel
- Trinity, Awesome Kong, Gail Kim, Mickie James & Jordynne Grace vs. Angelina Love, Tasha Steelz, Savannah Evans, Gisele Shaw & Deonna Purrazo
- Tommy Dreamer & Rhino vs. Brian Myers & Moose.

Arianna Grace powróciła do akcji w NXT podczas wczorajszego live eventu w Melbourne na Florydzie. Zawodniczka stoczyła przegrany pojedynek z Fallon Henley. Była to jej pierwsza walka od października ubiegłego roku.

Uwaga na spoilery z AEW Collision.
|
|
|
|
Podczas gali powróciła Jade Cargill, która najpierw uratowała Kris Statlander przed atakiem Renegade Twins, ale potem sama zaatakowała mistrzynię AEW TBS, sygnalizując, iż wróciła, żeby odzyskać ten tytuł mistrzowski. Cargill pauzowała od gali Double or Nothing, na której straciła tytuł właśnie na rzecz Statlander.


W trakcie gali Claudio Castagnoli i Eddie Kingston ustalili, że zmierzą się podczas Dynamite Grand Slam i to w podwójnej walce mistrzowskiej, bo Claudio postawi na szali ROH World Championship, a Kingston z kolei NJPW Strong Openweight Championship. Wygrany w tej walce opuści galę z dwoma tytułami mistrzowskimi.

W turnieju AEW Grand Slam World Title Eliminator awansowali Roderick Strong, który pokonał Darby’ego Allina oraz Samoa Joe, który uporał się z Pentą El Zero M. Oznacza to, że Strong i Joe zmierzą się w przyszłym tygodniu w finale, a wygrany zawalczy o AEW World Championship.

Podczas Collision wypowiedział się Bryan Danielson, który miał do przekazania ważną wiadomość, że wkracza właśnie w ostatni rok swojej kariery, po czym zakończy już definitywnie występy w ringu. Danielson stwierdził, że w związku z tym teraz to on będzie rozdawał karty jeśli chodzi o swoją karierę, a jedną z rzeczy których chce jest walka z Zackiem Sabre Jr., którego wyzwał do walki już 1 października na gali WrestleDream w Seattle. Starcie zostało już oficjalnie zatwierdzone. Po samym ogłoszeniu z Danielsonem skonfrontował się Ricky Starks, po czym Bryana z zaskoczenia zaatakował Big Bill. Z pomocą nadbiegł Jon Moxley, ale Starks i Bill uporali się z przeciwnikami.


Aktualna karta najbliższego AEW Dynamite:
- AEW International Championship: Jon Moxley vs. Big Bill
- Brian Cage vs. Hangman Page
- Finał turnieju AEW Grand Slam World Title Eliminator: Roderick Strong vs. Samoa Joe
- Grand Slam AEW Women’s Championship Eliminator: Britt Baker vs. Toni Storm vs. Nyla Rose vs. Hikaru Shida.

Na przyszłotygodniowy odcinek AEW Collision została natomiast zapowiedziana tylko jedna walka i jest to starcie tag teamowe, w którym FTR zmierzą się z Iron Savages.


------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 11-09-2023, 01:50
Host: user-5-173-172-36.play-internet.pl, IP: 5.173.172.36

@Dupeo

Nie każdy kto interesuje się wrestlingiem musi pasjonować się tymi połamanymi dziadkami. Suzuki, Shibata, Takagi, Naito, co za różnica. Robią to samo. I tak się Wasz mokry sen nie spełni, więc whatever. Shibata 😆

autor: Harambe

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.