wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Dragon Lee o dołączeniu do WWE, Oglądalność Impact Wrestling, Zawodnik NBA ukarany za wykonanie charakterystycznego gestu DX, Pat McAfee powrócił do komentarza w WWE, Triple H o statusie The Rocka względem WrestleManii
Dodano: 29-01-2023, 14:57
Przed Royal Rumble, Dragon Lee był gościem hiszpańskojęzycznego programu „WWE La Previa”, podczas którego poruszył temat dołączenia do WWE. Lee stwierdził, że jest szczęśliwy i podekscytowany, bo nie spodziewał się, że kiedyś do tego dojdzie. Dragon stwierdził, że to dla niego spełnienie marzeń, bo gdy był młodszy bacznie śledził WWE i zakochiwał się w tej federacji oglądając takie osoby jak Shawn Michaels, Triple H czy Batista. Lee zapowiedział, że już wkrótce zobaczymy go w akcji w WWE i zamierza dać z siebie wszystko.

Oglądalność ostatniego odcinka Impact Wrestling wyniosła 93 tysiące widzów, odnotowując spadek względem 115 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 utrzymał się na tym samym poziomie i w obu przypadkach wyniósł 0.02.

Do ciekawej historii doszło w tym tygodniu na parkietach NBA, gdzie zawodnik Philadelphia 76ers, Joel Embiid, został ukarany przez ligę za… wykonanie gestu "Suck It", charakterystycznego dla DX. Embiid zrobił to w trakcie trzeciej kwarty środowego meczu z Brooklyn Nets. NBA poinformowało w komunikacie o nałożeniu na niego kary w wysokości 25 tysięcy dolarów za „wykonanie niestosownego gestu na parkiecie”. Co ciekawe Embiid otrzymał karę od ligi, natomiast nie został w żaden sposób ukarany podczas samego meczu.
Z sytuacji zażartował Triple H, który zasugerował zawodnikowi, żeby ten sięgał po charakterystyczny gest DX częściej. Hunter żartobliwie zagaił zawodnika na Twitterze pytając czy ten może zapłacić nieco wyższą karę, żeby korzystać z tego gestu do końca sezonu.

Pat McAfee zakończył już swoją przygodę z ESPN College Gameday i powrócił przy okazji Royal Rumble do pracy w WWE. Komentator otrzymał własną wejściówkę na początku gali, którą skomentował potem z Corey Gravesem i Michaelem Colem. Rzecz jasna w takiej sytuacji McAfee powróci teraz na pewno do komentowania SmackDown – zobaczymy czy ponownie będzie tworzył duet z Colem, czy WWE pozostawi w tej roli także Wade’a Barretta i będziemy mieli trio komentatorskie przy niebieskiej tygodniówce.

Na konferencji prasowej po Royal Rumble, Triple H odniósł się do plotek w kontekście występu The Rocka na WrestleManii. Hunter stwierdził, że jest oczywiście w doskonałym stosunkach z Rockiem i jego rodziną, a WWE stale pozostaje z nim w kontakcie, bo Rock uwielbia ten biznes, a oni chcieliby go rzecz jasna na swoich galach. Hunter powiedział, że gdyby była taka możliwość to Rock stanąłby na głowie, żeby zawalczyć na WrestleManii w Hollywood, ale najwyraźniej taki scenariusz jest w tej chwili zwyczajnie niemożliwy. Hunter potwierdził tym samym, że nie planują walki Rocka na tegorocznej WM.

--------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 11-08-2022, 18:18
Host: user-188-33-232-108.play-internet.pl, IP: 188.33.232.108

Ale ze Andrade z ziomkiem tak pykneli lucha ziomków ? Mam nadzieję że to oznacza dla niego push , bo kisi się w tym midzie w AEW. I jeszcze jaki elegancki heat zebrał podczas walki.

autor: End of Days

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.