wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Cody Rhodes na pewno będzie gotowy na WrestleManię, Zwolenniczka AEW pożegnała się z Warner Bros. Discovery, Cały skład PWG BOLA 2023, Kiedy poznamy kolejność wejść w Iron Survivor Challenge?, Goldberg zapowiada powrót na ring
Dodano: 10-12-2022, 18:25
„Fightful Select” informuje, że rehabilitacja Cody’ego Rhodesa przebiega zgodnie z planem i WWE jest absolutnie pewne, że wystąpi on na przyszłorocznej WrestleManii. Sprawa ma być do tego stopnia przesądzona, że w miniony czwartek nagrano nawet jakieś materiały promocyjne do WM z udziałem Rhodesa. Obecnie wszystko wskazuje na to, że Cody powróci do akcji już pod koniec stycznia na WWE Royal Rumble 2023 – zawodnik jest jednym z głównych faworytów do wygrania Royal Rumble Matchu.

W Warner Bros. Discovery trwa restrukturyzacja wskutek której z przedsiębiorstwem pożegnała się ostatnio wieloletnia pracowniczka wysokiego szczebla, Nancy Daniels, odpowiedzialna w dużej mierze za materiały na kanałach TNT i TBS. Stanowisko przejął Jason Sarlanis, odpowiedzialny dotychczas za programy kryminalne na stacjach ID i HLN. Nie wiemy w tej chwili jak ta zmiana może wpłynąć na ewentualną sytuację telewizyjną AEW. Z tego co wiadomo Warner Bros. Discovery jest ogółem zadowolone ze współpracy z AEW i planuje przedłużyć umowę na emisję programów Dynamite i Rampage. Warto jednak zauważyć, że dla AEW jest to pewien cios, ponieważ Nancy Daniels była zdecydowaną zwolenniczką AEW i współpracowała blisko z Tonym Khanem.

PWG zamknęło oficjalnie skład przyszłorocznego turnieju Battle of Los Angeles, który odbędzie się w dniach 7-8 stycznia. W stawce znalazło się siedemnaście osób: Michael Oku, Shun Skywalker, Masha Slamovich, Mike Bailey, Komander, Alex Shelley, Jonathan Gresham, Aramis, Titus Alexander, Jordynne Grace, Lio Rush, Black Taurus, Latigo, Daniel Garcia, Bandido, Konosuke Takeshita & El Hijo del Vikingo.

Już dzisiaj w nocy odbędzie się gala NXT Deadline, podczas której po raz pierwszy w historii odbędą się walki Iron Survivor Challenge. Znamy już uczestników tych walk, ale WWE nie ujawniło dotychczas kolejności w jakiej zawodnicy i zawodniczki będą dołączać do tych starć. Ostatecznie jednak taka informacja powinna się pojawić przed rozpoczęciem walk, a konkretnie podczas 30-minutowego Pre-Show przed samą galą.

W rozmowie z Maxem Kellermanem z „929ESPN” Goldberg zdradził, że na pewno zobaczymy go jeszcze w ringu, ponieważ nie chce, żeby porażka z Romanem Reignsem na WWE Elimination Chamber była jego ostatnim pojedynkiem w karierze. Goldberg nie odniósł się jednak do tego kiedy i dla jakiej federacji mógłby jeszcze zawalczyć. Goldberg pozostaje jeszcze do końca roku pod kontraktem WWE, ale federacja skorzystała już z wszystkich walk w ramach jego umowy. W styczniu Goldberg będzie znów wolnym agentem, więc może się dogadać na dalsze występy w WWE lub poszukać angażu w innej federacji.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 12-09-2022, 19:41
Host: ipe204.net.lannet.org, IP: 91.229.88.204

"WWE nie zamierza pozbawiać Romana Reignsa tytułów mistrzowskich w najbliższym czasie, a już na pewno nie w tym roku" Najnudniejszy mistrz od lat, a oni dalej będą to ciągnąć.Szkoda że Vince odszedł, być może Tribal shit straciłby już te pasy. Ehh Triple H dno

autor: Fenomenalny The Guy

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.