wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Logan Paul zawalczy w UFC?, Planowana walka wieczoru Elimination Chamber, Uwaga na spoilery z RAW: Elimination Chamber Match o US Title, Rhea Ripley wybrała rywalkę na WrestleManię 39, Elimination Chamber Match kobiet, walka o Undisputed WWE Universal Championship na WrestleManii 39, powrót zawodnika, wydarzenia z walki wieczoru, powrót zawodniczki, walki na przyszłotygodniowe RAW
Dodano: 31-01-2023, 09:54
Czekamy na oficjalne komunikaty, ale Logan Paul wywołał mnóstwo spekulacji zapowiadając wczoraj jakieś duże ogłoszenie, przy czym oznaczył w tym poście prezydenta UFC, Danę White’a. Ogłoszenie ma się pojawić jeszcze dzisiaj i można się domyślać, że chodzi o walkę Logana w UFC. Pozostaje zaczekać na treść ogłoszenia, ale wśród fanów nie brakuje już spekulacji jak wpłynie to na status Paula w WWE. Jeżeli UFC ogłosi, że Logan zawalczy za parę miesięcy to raczej trudno będzie sobie wyobrazić połączenie obozu przygotowawczego Logana do walki MMA z występami wrestlingowymi. Przypomnę, że Logan powrócił na Royal Rumble i wyeliminował Setha Rollinsa, w związku z czym dużo zaczęło się mówić o potencjalnej walce Rollinsa z Loganem na WrestleManii 39.

Dave Meltzer twierdzi, że WWE przygotowuje na Elimination Chamber pojedynek Romana Reignsa z Samim Zaynem, który ma być walką wieczoru tego wydarzenia. Starcie może być oficjalnie ogłoszone już podczas najbliższego SmackDown.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Po Royal Rumble, kolejną galą Premium Live Event od WWE będzie Elimination Chamber, które odbędzie się już 18 lutego w Montrealu w Kanadzie. WWE zapowiedziało już tytułowe walki tej gali. W wydaniu mężczyzn zobaczymy Elimination Chamber Match o WWE United States Championship. W obronie tytułu stanie rzecz jasna Austin Theory. Podczas RAW, kwalifikację do tej walki wypracowali Seth Rollins, Johnny Gargano i Bronson Reed. Oznacza to, że w starciu pozostają jeszcze dwa wolne miejsca, które zostaną zapełnione po przyszłotygodniowych walkach kwalifikacyjnych.


Rhea Ripley nie zamierzała czekać i już dwa dni po Royal Rumble ogłosiła o który tytuł chce zawalczyć na WrestleManii 39. Ripley wygłosiła promo w którym odniosła się do tego jak jeszcze jako mistrzyni NXT, rzuciła wyzwanie Charlotte Flair, a ta pokazała jej miejsce w szeregu. Rhea stwierdziła, że w WWE wręcz „normalnym” stanem jest to, iż Charlotte ma jakiś tytuł. Ona jednak lubi odstępstwa od normy i zamierza to zmienić. Ripley ogłosiła tym samym, że jako zwyciężczyni Royal Rumble Matchu wybiera SmackDown Women’s Championship i na WrestleManii 39 chce zawalczyć z Charlotte Flair.


Wobec takiego ogłoszenia wkrótce pojawił się komunikat od WWE, że Elimination Chamber Match kobiet będzie poświęcony wyłonieniu pretendentki do rywalizacji o RAW Women’s Championship na WrestleManii 39. Na ten moment w walce znalazły się już Raquel Rodriguez, Asuka, Liv Morgan i Nikki Cross.


Tymczasem w dywizji mężczyzn wciąż mamy zunifikowane główne tytuły, więc z automatu ogłoszono, że zwycięzca Royal Rumble Matchu, Cody Rhodes, zmierzy się z Romanem Reignsem o Undisputed WWE Universal Championship na WrestleManii 39.


Rick Boogs powrócił do WWE TV i pokonał The Miza. Boogs powraca po poważnej kontuzji mięśnia czworogłowego, której nabawił się podczas WrestleManii 38.


Po konfrontacji Cody’ego Rhodesa z Judgment Day na początku gali, w walce wieczoru Rhodes zmierzył się z Finnem Balorem. W walce ingerowali pozostali członkowie JD, ale układ sił wyrównało pojawienie się Edge’a i Beth Phoenix. Ostatecznie Cody zgarnął zwycięstwo, a można się domyślać, że na Elimination Chamber będzie przygotowywany Mixed Tag Team Match w którym Edge i Phoenix zmierzą się z Finnem Balorem i Rheą Ripley.


Po kilku miesiącach przerwy spowodowanej problemami zdrowotnymi, do WWE TV powróciła także Carmella. Zawodniczka została zapowiedziana do przyszłotygodniowej walki kwalifikacyjnej o miejsce w Elimination Chamber Matchu.

Na przyszłotygodniowe RAW potwierdzono:
- Steel Cage Match: Becky Lynch vs. Bayley
- walka kwalifikacyjna do Elimination Chamber Matchu: Montez Ford vs. Elias
- walka kwalifikacyjna do Elimination Chamber Matchu: Damian Priest vs. Angelo Dawkins
- walka kwalifikacyjna do Elimination Chamber Matchu: Michin vs. Piper Niven vs. Candice LeRae vs. Carmella.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 13-08-2022, 01:46
Host: 126.67.9.45.easy-com.pl, IP: 45.9.67.126

Fenomenalny!! Acknowledge me!!

autor: Matias

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.