wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nowe informacje w sprawie negocjacji LA Knighta z WWE, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, WWE Hall of Famer opuścił szpital, Matt Riddle wycofany z gal, Omówienie wydarzeń z RAW + pierwsze atrakcje na przyszły tydzień
Dodano: 12-09-2023, 10:57
„Fightful Select” informuje, że wbrew poprzednim doniesieniom medialnym, LA Knight nie uzgodnił jeszcze warunków nowej umowy z WWE. Według tego źródła w rzeczy samej trwają negocjacje, a Knight otrzymał propozycję 5-letniego kontraktu, ale obie strony nie porozumiały się dotychczas odnośnie pieniędzy i różnice w oczekiwaniach zawodnika, a tym co oferuje WWE, mają być w dalszym ciągu spore. Warto dodać, że pozostaje jeszcze dużo czasu na dojście do porozumienia, bo Knight ma ponad rok obecnego kontraktu, który kończy się dopiero na początku 2025 roku. WWE podjęło z nim wcześnie rozmowy o nowej umowie, z uwagi na ostatnią popularność zawodnika.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.094 miliona widzów przy ratingu 0.53 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki względem 2.443 miliona oglądających i ratingu 0.65 sprzed tygodnia. Rating w tej grupie wiekowej był najsłabszy od odcinka z 26 maja, podczas gdy widownia najgorsza od odcinka z 18 sierpnia. Mowa o porównaniach do epizodów emitowanych na FOX, z wyłączeniem lipcowego odcinka z kanału Fox Sports 1.

Najnowsze AEW Rampage obejrzało tymczasem 385 tysięcy widzów, a rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.13. To delikatne wzrosty względem 372 tysięcy oglądających i ratingu 0.11 z poprzedniego piątku.

„Hacksaw” Jim Duggan uporał się już z ostatnimi problemami zdrowotnymi i przekazał poprzez media społecznościowe, że w poniedziałek opuścił szpital. Podziękował przy okazji lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim, którzy pomogli mu w powrocie do zdrowia. Przypomnę, że według relacji jego żony, Duggan poddał się w zeszłym tygodniu pilnej operacji, choć nie zdradziła czego dotyczył zabieg.

Matt Riddle był ostatnio zamieszany w incydent na lotnisku JFK, gdzie oskarżał jednego z pracowników służby lotniskowej o napastowanie seksualne. Nie wiemy czy jest to związane z tą sprawą, ale PWInsider informuje, iż WWE wycofało Riddle’a nie tylko z wczorajszego RAW, ale i nadchodzących live eventów w Idaho oraz Waszyngtonie. Ponoć jako oficjalny powód, w szatni mówiono o wycofaniu Riddle’a z gal z powodu jakiejś choroby.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Jednym z tematów przewodnich RAW były losy Jey’a Uso, który chce przekonać do siebie członków obecnego rosteru. Pomocną dłoń wyciągnął początkowo Kevin Owens, który zniechęcił się jednak do Uso, gdy przegrali starcie z Judgment Day, w którym Jey przypadkowo trafił Kevina swoim Superkickiem. W toku gali jedynymi osobami otwartymi na Uso byli w zasadzie Judgment Day, którzy kilkukrotnie namawiali go do dołączenia do nich i zapowiedzieli, że zawsze będzie miał otwarte drzwi do ich grupy.

Piper Niven powróciła do WWE TV po tygodniowej absencji spowodowanej chorobą i poinformowała Chelsea Green, że jest już dopuszczona do akcji. Niven i Green są aktualnymi mistrzyniami tag teamowymi WWE.

WWE kontynuuje koncepcję z wmieszaniem Ricocheta w program Setha Rollinsa z Shinsuke Nakamurą. Podczas RAW Seth uciął promo w którym chciał konfrontacji z Nakamurą, ale ten pojawił się na zapleczu, gdzie jak się okazało zaatakował Ricocheta. Shinsuke stwierdził, że nie sądził, iż Rollins będzie dopuszczony do akcji, stąd wybrał sobie inną ofiarę, ale oczywiście odbierze jeszcze mistrzostwo Sethowi, tylko w innym terminie.

Podczas RAW pojawiła się mistrzyni NXT, Tiffany Stratton. W segmencie na zapleczu, który nadzorował Adam Pearce, Stratton i Becky Lynch podpisały oficjalnie kontrakt na walkę mistrzowską, która odbędzie się już w dzisiejszym odcinku NXT.

Jeśli chodzi o wydarzenia w dywizji kobiet RAW to mamy w niej nową-starą twarz, ponieważ do WWE powróciła Nia Jax, która zaingerowała w walce wieczoru, przyczyniając się do zwycięstwa Rhei Rhipley nad Raquel Rodriguez, co pozwoliło jej obronić WWE Women’s World Championship. Po zakończonej walce Jax zaatakowała natomiast samą Ripley.
Jax widzieliśmy ostatnio na Royal Rumble 2023, gdy powróciła jednak jednorazowo – wcześniej została zwolniona z WWE w listopadzie 2021 roku. „Fightful Select” donosi, że zakulisowo o powrocie Jax mówiło się już od dłuższego czasu, a ponoć podpisała ona kontrakt z WWE jeszcze w ubiegłym miesiącu.


Na przyszłotygodniowe RAW ogłoszono walkę Shinsuke Nakamury z Ricochetem. Oprócz tego padła sugestia, że Drew McIntyre zmierzy się z Jey’em Uso, ale starcie to nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone przez WWE.------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 12-09-2023, 13:18
Host: host-77-73-16-94.stormmedia.pl, IP: 77.73.16.94

A miałem tak dużą nadzieję że już tego beztalencia nie zobaczę w WWE.

autor: TheGovernor

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.