wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nick Khan o CM Punku, Cena zamknięcia akcji TKO w debiutanckim dniu, Duże premie dla czołowych oficjeli WWE, Oglądalność RAW, Celebracja tysięcznego odcinka Impact Wrestling rozłożona na dwa tygodnie, Kulisy absencji Matta Riddle'a w WWE TV, Wiadomość Nicka Khana dla pracowników WWE, Omówienie wydarzeń z NXT i aktualna karta No Mercy + atrakcje na przyszłotygodniowy odcinek
Dodano: 13-09-2023, 09:47
Nick Khan wywołał sporo spekulacji i nadziei wśród fanów CM Punka, po tym jak Marc Raimondi z „ESPN” spytał prezesa WWE o jego zdanie na temat Punka. Nick odparł, że w WWE bardzo szanują Phila i jego poprzedni pobyt tutaj. Doceniają również jego próbę podejścia do UFC, bo niewiele osób by się na to odważyło. Mają zatem szacunek wobec Phila i życzą mu powodzenia w przyszłości. Rzecz jasna tak uprzejmy ton wypowiedzi został przez wiele osób odebrany jako sygnał, iż temat transferu Punka do WWE po niedawnym zwolnieniu z AEW, może być realny.

W toku pierwszego dnia na giełdzie cena akcji nowej grupy TKO poszła jeszcze trochę w górę i poniedziałkowa cena zamknięcia wyniosła ostatecznie $103.05.

PWInsider informuje, że po sformalizowaniu przejęcia WWE przez Endeavor, część najwyżej postawionych osób w strukturach WWE otrzymała wysokie premie za domknięcie transakcji:
+ Nick Khan – 15 milionów dolarów
+ Kevin Dunn – 7 milionów
+ Paul Levesque (Triple H) – 5 milionów
+ Frank Riddick – 5 milionów.

Początek nowego sezonu NFL i powrót tym samym Monday Night Football, tradycyjnie odbił się czkawką WWE, jeśli chodzi o oglądalność RAW. Ta wyniosła w poniedziałek 1.353 miliona widzów przy ratingu 0.40 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki względem 1.704 miliona oglądających i ratingu 0.52 sprzed tygodnia. Są to najsłabsze wyniki w tym roku. Trudno się jednak dziwić, gdy mecz w ramach Monday Night Football oglądało na łamach ABC, ESPN i ESPN2 łącznie ponad 22 miliony widzów. Procentowo spadki RAW są podobne jak podczas pierwszego tygodnia Monday Night Football z ubiegłego roku.

Ilość materiałów nagranych do tysięcznego odcinka Impact Wrestling nie była przypadkowa, bo federacja ogłosiła wczoraj, że celebrację tego wydarzenia rozkładają… na dwa dni. Część materiałów nagranych do Impact 1000 będzie zatem pokazana jutro, w rzeczywiście tysięcznym odcinku tygodniówki, natomiast reszta w przyszłym tygodniu – 21 września. Dodatkowo jutrzejszy odcinek ma nieco wykroczyć czasowo ponad standardowy, 2-godzinny format.

Dave Meltzer przekazał na łamach „Wrestling Observer Radio”, że absencja Matta Riddle’a na RAW i nadchodzących galach nie ma żadnego związku z ostatnim incydentem na lotnisku JFK. Okazuje się, że Riddle ma się zmagać z infekcją ucha oraz zapaleniem oskrzeli, co zależnie od przebiegu leczenia wykluczy Matta na okres od dwóch do nawet sześciu tygodni.

Utworzenie TKO Group Holdings z pewnością będzie miało swój wpływ na WWE, szczególnie w kontekście zmian w samym pionie korporacyjnym tego podmiotu. Bardzo prawdopodobne będą pewne cięcia i ograniczenie pracowników biurowych, co Endeavor stosowało też po przejęciu UFC. Na razie jak podaje „Fightful Select” Nick Khan przesłał wczoraj wiadomość do wszystkich pracowników, w których podziękował za ciężką pracę i zaangażowanie, które pomogło im w osiągnięciu tego kroku milowego. Khan wspomniał, że zaczynają teraz pewien okres przejściowy, który będzie się wiązał ze zmianami, o których będą informowali na bieżąco. Zachęcił też pracowników do kontaktowania się z działem HR w razie ewentualnych pytań. Khan miał również przekazać, że w WWE panuje pewna „specjalna kultura organizacyjna”, która doprowadziła ich do sukcesu i tak będzie dalej.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
Ten odcinek NXT rozpoczął się od starcia o miano pretendenta do NXT Championship. Tym został Ilja Dragunov, który pokonał Wesa Lee. Co ciekawe w jednym z późniejszych segmentów na zapleczu Lee zbierał swoje rzeczy z szatni i mówił, że po tej porażce ma już dosyć, co można było odebrać jako ewentualną sugestią opuszczenia NXT. Dragunov zawalczy tymczasem z Carmelo Hayesem o mistrzostwo NXT na No Mercy.


Baron Corbin wyraził zachwyt tym jak Bron Breakker zdemolował Vona Wagnera, ale potem w bezpośredniej konfrontacji domagał się już, żeby Bron okazał mu szacunek, do czego Breakker nie był rzecz jasna skłonny. Ostatecznie sytuacja zaogniła się na tyle, że panowie ustalili między sobą walkę na galę No Mercy.


Aktualna karta gali NXT No Mercy z 30 września:

Bron Breakker vs. Baron Corbin

NXT Heritage Cup Championship
Noam Dar vs. zwycięzca Global Heritage Invitational

NXT North American Championship
Dominik Mysterio vs. Mustafa Ali

NXT Championship
Carmelo Hayes vs. Ilja Dragunov


WWE poinformowało, że wkrótce wystartuje turniej NXT Women’s Breakout. Na razie nie potwierdzono uczestniczek, choć zasugerowano, że w rozgrywce weźmie udział Lola Vice. Pierwszą edycję turnieju wygrała w 2022 roku Roxanne Perez.

W walce wieczoru Becky Lynch dopięła swego, sięgając po tytuł którego brakowało jeszcze w jej karierze w WWE, czyli NXT Women’s Championship. Lynch pokonała Tiffany Stratton po Manhandle Slam i zdetronizowała ją po 108 dniach panowania.


Na przyszłotygodniowe NXT ustalono:
- Roxanne Perez vs. Lola Vice
- Global Heritage Invitational Match: Joe Coffey vs. Duke Hudson
- Global Heritage Invitational Match: Tyler Bate vs. Butch
- Non-Title, Champion vs. Champion Match: NXT Champion Carmelo Hayes vs. NXT North American Champion Dominik Mysterio.


-----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 13-09-2023, 19:55
Host: 89-64-32-249.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.249

Już niedługo story że Stefani Makpedał ktoś porwał, tripel nosacz jej szuka na zapleczu czy ktoś jej nie widział, a tam na głównym ekranie wlatuje nagranie CM Punka "Twoja suka jest związana na dachu wieżowca w Chicago, chodź i ją odbierz szmato. I 5 milionów oglądalności, a w tym czasie Collision 120 tysięcy bez CM Punka.

autor: rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.