wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Znamy datę i lokalizację WWE Royal Rumble 2024, Frank Riddick żegna się z WWE, Dana White o fanach UFC i WWE, Kulisy wyboru rywala Bryana Danielsona na WrestleDream, Zapowiedź AEW Dynamite
Dodano: 13-09-2023, 22:00
WWE ogłosiło, że Royal Rumble 2024 odbędzie się na stadionie Tropicana Field w St. Petersburgu na Florydzie. Gala odbędzie się w sobotę 27 stycznia. Będzie to pierwsze Rumble na Florydzie od 2016 roku, a pierwsze w rejonie Tampy od roku 1995 - licząc normalne gale z fanami. Tropicana Field może się już mocno kojarzyć fanom WWE, bo w okresie od grudnia 2020 do kwietnia 2021 właśnie tam przygotowana była oprawa WWE Thunderdome, w ramach której odbyło się też Royal Rumble 2021. Sam stadion jest baseballowy, a pomieści ponad 40 tysięcy widzów. RAW po Royal Rumble 2024 odbędzie się 29 stycznia w Amalie Arenie w Tampie. Za uprzejmością Rafała Tomasiaka zamieszczam też pierwszy oficjalny plakat promocyjny Royal Rumble 2024, który rozesłało WWE.


Nick Khan rozesłał informację do pracowników, że wraz z końcem miesiąca z WWE pożegna się Frank Riddick, który ostatnio piastował stanowiska WWE Chief Financial Officer & Chief Administrative Officer. Riddick był w zarządzie WWE od 13 lat, a od dwóch pełnił rolę CFO. Po utworzeniu TKO, Riddick nie znalazł się we władzach tej spółki, ani w pozostałych strukturach samego WWE. Na pewno nie będzie narzekał na pożegnanie pod względem finansowym, bo jak wspominałem wczoraj, otrzymał 5 milionów dolarów premii, jako jeden z pracowników odpowiedzialnych za dopięcie szczegółów przejęcia WWE przez Endeavor.

Wkrótce po wczorajszym ogłoszeniu, Lawrence Epstein, wiceprezes i COO samego UFC, udzielił ciekawej wypowiedzi w której mówił, iż liczą na zjednoczenie się niejako świata WWE z UFC, tak, żeby każdy fan UFC był fanem WWE i na odwrót. Co ciekawe podczas dzisiejszej konferencji prasowej krytycznie do tych słów odniósł się… CEO UFC, Dana White. Ten stwierdził, że uwielbia Lawrence’a, ale to jedno z najdurniejszych stwierdzeń jakie słyszał i ma nadzieję, iż Epstein się przejęzyczył lub ktoś przekręcił jego słowa. White stwierdził, że nie widzi specjalnej szansy na nadmierne łączenie tych światów. Jego zdaniem są fani WWE, są fani UFC i są ludzie, którzy oglądają oba produkty, ale tych ostatnich niekoniecznie jest dużo, a już na pewno nie ma szans na to, żeby wszyscy widzowie śledzili oba podmioty. White stwierdził, że jego zdaniem wspaniałe w tej spółce jest raczej to, iż będzie to synergia dwóch podmiotów, które w pewien sposób się uzupełniają, mając pod wieloma względami skrajnie różne od siebie widownie.

„Fightful Select” donosi, że Zack Sabre Jr. od początku był rozpatrywany jako rywal Bryana Danielsona na gali WrestleDream. Nie jest specjalną tajemnicą, że panowie mieli się zmierzyć już na pierwszej gali Forbidden Door, do czego nie doszło z powodu kontuzji Bryana. Teraz od początku był plan, żeby doprowadzić do tej walki, jeśli tylko Danielson zdoła się wyleczyć do tego czasu.

Zapowiedź AEW Dynamite:
- Don Callis ujawni swoje kolejne „arcydzieło”
- wypowiedzą się Le Sex Gods
- Hangman Page vs. Brian Cage
- #1 Contender’s for AEW Women’s Championship: Britt Baker vs. Hikaru Shida vs. Nyla Rose vs. Toni Storm
- AEW International Championship: Jon Moxley vs. Big Bill
- Finał turnieju AEW World Title Eliminator: Roderick Strong vs. Samoa Joe.

-----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 14-09-2023, 10:50
Host: 89-65-142-44.dynamic.chello.pl, IP: 89.65.142.44

@Dissmaster97
Moze go zwolnia.Wkoncu.Drewniany mistrz z Drewniana charyzma.Czas by pupilki Vinca znikneły wkoncu

autor: Karol Schabowy

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.